Автор Тема: FreeBSD Handbook  (Прочетена 3513 пъти)

FreeJak

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 27
    • Профил
FreeBSD Handbook
« -: Apr 14, 2003, 09:33 »
След последната сбирка на stable@freebsd-bg.org мейллиста стигнах до заключението, че е по-добре всички преводи да са централизирани на едно място.  Ето защо смятам от тук нататък да публикувам единствено преводи на http://www.freebsd-bg.org. Мотивите за това решение са прозаични: 1) "Всяка жаба да си знае гьола". 2) Предните публикации бяха предимно за проба, тъй като повечето координатори на проекта не даваха "обратна връзка" за това как съм се справил.
   Благодарение на Славей Караджов и екипа на linux-bg.org нещата са раззлични. Задължен съм им много за оказаното съдействие относно публикуването на преводите от наръчника на FreeBSD, които направих публично достояние на сайта.
Благодаря също така на FreeBSD общността в България, която ме взе насериозно и ми помага със съвети и насоки.
На някои от вас може да им се стори гадно,  за което съм съгласен да поема всички критики. Настоящето съобщение е само за ваше улеснение да не се чудите къде съм изчезнал. Доста често сме гледали филма "Нов проект за документация изтрайва само 3 месеца".
Надявам се да приключа с наръчника есента. За всяка глава са нужни 1-2 месеча свободно време или минимум 168 часа нонстоп за писане  +  редакции.
Благодаря за вниманието!
Желая ви всичко най-добро,
FreeJak
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Help me s FreeBSD 5.0
Хардуерни и софтуерни проблеми
simsxxx 1 4610 Последна публикация Feb 28, 2003, 17:34
от Nuclear_man
FreeBSD
Настройка на програми
chelsea 1 3213 Последна публикация Jun 16, 2003, 17:38
от
FreeBSD- cd2&cd3
Настройка на програми
Air 0 2037 Последна публикация Jan 07, 2004, 22:27
от Air
Интересна статия за Линуксоиди започващи с FreeBSD
Системни настройки
ibb27 2 3985 Последна публикация Apr 30, 2004, 14:16
от n3c
FreeBSD и дялове
Системни настройки
zazzko 11 5604 Последна публикация Jan 09, 2006, 14:56
от