Автор Тема: Slackware  (Прочетена 664 пъти)

ivo_86_8

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 29
    • Профил
Slackware
« -: Mar 06, 2005, 12:58 »
Извинете ме че ще пускам нова тема но сега ще напиша какво точно ми изписва при инсталацията на Слакуер без значение коя версия.Изписвами следното след като се опитам да го инсталирам.Показва се след като тръгне да инсталира още в началото пакетите.Пробвах с различни версии на слак и пак едно и също."There is a fatal error attempting to install /var/log/mounts/slackaware/a/coreunits-5.2.1-i486-1.tgz.The package may be corrupt the installation media may be bad,or something else has caused.The package to be unable to be read without error.Значи какво ли не пробвах само на друго пц не съм го пробвал но след като ми дава грешка на всичките дистро на слак и пак едно и също.Пробвах с различни записани на ново дискове но пак едно и също.Ако някой си има и идея да ми каже.А м/удургото без проблем се инсталира СУСЕ но слак не иска.СИчко съм форматнал и пак неще.Мерси и Благодаря!.
Активен

  • Гост
Slackware
« Отговор #1 -: Mar 06, 2005, 13:47 »
Понякога е полезно да копираш и пуснеш грешката в Гуугъл.

Сред резултатите има споменато следното едвентуално решение - при зареждане (boot) натисни и дръж CTRL клавиша. Намира се на едно от огледалата (UNIXSOL), където Жоро Чорбаджийски е писал доста работи за Слак - разходи се, разгледай, прочети.

Върни се да кажеш дали така е сработило.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Slackware QT проблем
Настройка на програми
kikcho 1 4237 Последна публикация Nov 11, 2002, 08:48
от mrvoland
Обновяване към Slackware 9.0
Хардуерни и софтуерни проблеми
FreeJak 3 4383 Последна публикация Mar 25, 2003, 00:53
от FreeJak
Slackware
Настройка на програми
ivo3d 1 3505 Последна публикация Mar 27, 2003, 23:53
от ivo3d
Slackware 9.0
Хардуерни и софтуерни проблеми
ivo3d 3 3837 Последна публикация Apr 07, 2003, 03:48
от ivo3d
Slackware 8.1
Настройка на програми
rip_darkman 1 3497 Последна публикация Aug 21, 2003, 08:59
от dafo