Автор Тема: въпрос за инсталирана тема в Убунту  (Прочетена 820 пъти)

omurtak

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 29
    • Профил
вчера си инсталирах една тема в убунтуту която много ми хареса но единствения и недостатък е че ми промени някои цветове в Firefox-a като отворя дадена страница и когато искам да напиша примерно нова тема във форума фонът където пиша е черен и не виждам буквите които пиша а те са бял цвят и би трябвало да ги виждам
може ли това да се оправи по някакъв начин
Активен

* …Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.
Константин Иречек(1854-1918)

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Re: въпрос за инсталирана тема в Убунту
« Отговор #1 -: May 14, 2010, 18:53 »
Предполагам, че темата е подобна http://dox.bg/files/dw?a=6e261e06ce
Оцветяването е част от самата тема, не мисля, че можеш да го промениш. Вида на иконите можеш да сменяш независимо, каква тема си сложил. Има много теми свали си друга, на която фона ти харесва повече. Сваляш темата, отваряш настройките на работния плот, долу вдясно има бутон инсталиране на тема. Кликаш върху него, отиваш до свалената тема и я инсталираш.
« Последна редакция: May 14, 2010, 21:18 от cybercop »
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png

omurtak

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 29
    • Профил
Re: въпрос за инсталирана тема в Убунту
« Отговор #2 -: May 15, 2010, 13:23 »
лошото е че като смених темата фона си остана черен и не се промени  ::)
но се оказа че само в този форум фона ми остана черен при другите сайтове се оправи смених темата на профила ми във форума и сега всичко е наред
« Последна редакция: May 15, 2010, 14:33 от omurtak »
Активен

* …Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.
Константин Иречек(1854-1918)