Анкета

Въпрос: Вярвате ли, че Бойко Борисов може да оправи България?

  • Да, вярвам
    - 5 (35.7%)
    Не, не вярвам
    - 2 (14.3%)
    Да, ще ни "оправи" отзад
    - 2 (14.3%)
    Никой не може да оправи страната ни
    - 4 (28.6%)
    Не мога да преценя
    - 1 (7.1%)

Общ брой гласове: 14

Автор Тема: И сега какво?  (Прочетена 2481 пъти)

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
И сега какво?
« -: Jul 06, 2009, 13:36 »
Резултатите от изборите са вече ясни - бат Бойко ще бъде новият премиер. Въпросът е какво следва от това.  ;D
Активен

Без правила няма игра

Emooo

  • Гост
Re: И сега какво?
« Отговор #1 -: Jul 06, 2009, 14:17 »
От тези избори разбрахме, че въпреки всичко последните години, ние Българите не сме рая и се обединихме срещу врага който ни крадеше и унижаваше пред света. Имам приятели които пропътуваха стотици километри в чужбина само за да гласуват. Преодоляха толкова трудности създадени от управляващата коалиция, че това че успяха да си пуснат гласа е някакъв подвиг. Като гледах опашките пред чуждестраните секции и ентусиазма на хората се чувствах много добре. Жалко, че имаше хора в България които не гласуваха, за тях Доган каза "Рая си бяхте и рая си останахте". Такива хора винаги се оплакват, че живеят зле и нямат пари но не си мърдат пръста да променят това. Аз за тях ще перефразирам Доган и ще има кажа "Овце бяхте, овце сте и овце ще бъдете.
Активен

sdr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 655
    • Профил
Re: И сега какво?
« Отговор #2 -: Jul 06, 2009, 14:38 »
Сега ... ще нацапаме форума с коментари по тема изван тематиката
Активен

plandz

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 535
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Re: И сега какво?
« Отговор #3 -: Jul 06, 2009, 20:27 »
А стига вече.Златко,защо не си потърсиш събратя по душа някъде в друг форум?
Ако искаш намери си и душеприказчик и някой да те възхвалява и да те убеждава колко си велик,но само ни остави на мира.Не му е мястото тук,пич.
Мисля,че Линукс няма нищо общо с политиката.Поне в този форум.
Аман от такива "анкети"!Стига вече!
Активен

Ако се чувствате добре,не се тревожете.Ще ви мине. - Murphy's Laws

neosofti

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 123
  • Distribution: Убунту 10.04 - 64 бита
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
Re: И сега какво?
« Отговор #4 -: Jul 06, 2009, 20:37 »
да им е... м... на всичките политици. [_]3

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: И сега какво?
« Отговор #5 -: Jul 06, 2009, 22:20 »
Аз да попитам, няма ли кой да изтрие тази тема?????
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: И сега какво?
« Отговор #6 -: Jul 07, 2009, 07:42 »
Никой не може да оправи страната ни
по простата причина, че ние чакаме все някой да ни оправи. Това показва, колко далече сме от реалността и е нормално някой да се възползва от нашата наивност. Тези избори доказаха няколко неща:
1. Следващите избори ще бъдат спечелени от Атака, те ще опитат да работят за народа и следователно европейците ще ни изгърмят от ЕС, защото ще спрат далаверките. Някой ако си мисли, че в ЕС са ангели и само нашите крадат данъците на немците и полагащите ни се помощи, много жестоко се лъже. Но защо сме в ЕС е дълга тема, а и повечето тук няма да го разберат, не съм атакист.
2. Българите за н-ти път доказаха, че по-добре да влязат в АС/азиатския съюз/ отколкото в европейския. Ние никога няма да бъдем европейци, ние никога няма да спрем да чакаме на готово, да уважавам чуждото мнение/избор/.
3. Нещата започват много зле, ако се вярва на медиите - Симеон Дяков финансов министър. Мисля, че на всеки е ясно какво значи това. Нелеп пример би бил - Линус Торвалдс да дойде в Шумен и да работи по КукоОС...
4. Българинът разбира от всичко, ама от абсолютно всичко. Критиката за него е обида, а непризнаване че той е най-велик, най-можещ, винаги прав, води до люто плюене, маскарене и унижаване на събеседника. Типично по анадолски, там са така, въпреки че оня Грездей жоро чорбата гошо.униксСол мисли турците и анадола за "хубави хора".
5. ББ се оказа абсолютно прав за лошия генетичен материал. Ако не се осъзнаят някои истини и не се стъпи на земята, още дълго ще ни клати и Батман и Супермен, а след 4 години и Хайнрих Химлер.

Всичко най-свежо днес и извинете за вниманието!
Активен

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: И сега какво?
« Отговор #7 -: Jul 07, 2009, 07:47 »
От тези избори разбрахме, че въпреки всичко последните години, ние Българите не сме рая и се обединихме срещу врага който ни крадеше и унижаваше пред света. Имам приятели които пропътуваха стотици километри в чужбина само за да гласуват. Преодоляха толкова трудности създадени от управляващата коалиция, че това че успяха да си пуснат гласа е някакъв подвиг. Като гледах опашките пред чуждестраните секции и ентусиазма на хората се чувствах много добре. Жалко, че имаше хора в България които не гласуваха, за тях Доган каза "Рая си бяхте и рая си останахте". Такива хора винаги се оплакват, че живеят зле и нямат пари но не си мърдат пръста да променят това. Аз за тях ще перефразирам Доган и ще има кажа "Овце бяхте, овце сте и овце ще бъдете.
И сега ББ ще спре да краде, а от септември минималната ще е 2000Е, магистрали ще прекосяват странта ни - за 2 часа до морето... и Емо завива шоколада в станиол. Гет а лайф, не си малък, за да пишеш толкова наивно :)
Активен

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: И сега какво?
« Отговор #8 -: Jul 07, 2009, 07:48 »
Забравих да напиша, че единственото, което ме тревожи, нека си крадат и правят квото искат, но ако ББ почне старата песен на нов глас "че някой му пречи и му извива ръцете", както беше във всичките му длъжности досега... горко и на майка България. :(
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: И сега какво?
« Отговор #9 -: Jul 07, 2009, 16:26 »
Сега е много по-добре. Поне като се краде, ще има кой да обвиняваме. Пък преди какво...не знаеш Доган ли е бил, някой колхозник на Станишев ли е бил или от на Царчето хората. Мдааммм, псувните ще бъдат къде по-таргетирани.

Пък и Костов най-накрая ще отреже пенсиите с брадвата.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

betso

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 281
    • Профил
Re: И сега какво?
« Отговор #10 -: Jul 07, 2009, 20:04 »
...ще ни клати и ...и Хайнрих Химлер.
Apropos... http://img231.yfrog.com/img231/3902/hist.jpg
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: И сега какво?
« Отговор #11 -: Jul 07, 2009, 23:56 »
Лесно им е на програмистите...

Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon