Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Надолу

Автор Тема: За световната политика, Украйна и българското общество  (Прочетена 39483 пъти)

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6183
    • Профил
Това с правото на избор ми е малко.... несъстоятелно. Ако си имал тежка седмица, каквато беше миналата за мен и решиш да разпуснеш в хубава компания на по биричка и други неща, няма как да го направиш у дома. Атмосверата в бирарията е съвсем друга. Някак забравяш за всичко и напрежението просто изтича нанякъде. Общото настроение вътре изиграва също голяма рола и за твоето. Различно е. Не можеш да го получиш у дома. Но в същото заведение имаше пепелници навсякъде и май никой не го притесняваше това. Мен също. Дори да ми пукаше, беше ми студено и не ми се търсеше друго място, а едва ли всички ще се помъкнат наново нанякъде, заради това, че на някой не му се стояло на задимено. То и не беше толкова. Къде тук е възможността за избор? Имаш нужда от нещо, но за да го получиш, трябва да изтърпиш някакви негативи. То май самия живот така си процедира.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Ся се сещам за един пример, от който backinblack сигурно ще получи голямо вдъхновение:

http://ehograf.info/content.php?cont=1547


Обаче историята завършва доста неприятно за него. Инспекторите отишли като клиенти и запалили цигара в "частния кът". Докато им сервирали алкохол, тия се легитимирали и тоя тръгнал да им излиза с номера че това е частна собственост и нямат право да влизат там и тия "така ли, ами какъв е този касов апарат и защо въртиш бизнес в частната си собственост без да си декларирал нищо такова" и оттам директно му съставили акт, тоя го обжалвал и за негов лош късмет в съда му натресли още по-голяма глоба и постановление да си премахне загражденията.

Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Оригинално по темата, преди малко гледах снимки, очевидно в Русия има два паралелни протеста - про-Путин и за анексиране на Крим и обратния. Няма да давам никакви коментари за момента, просто ми е забавно:

За Путин:












Против Путин:









Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Ся се сещам за един пример, от който backinblack сигурно ще получи голямо вдъхновение:

http://ehograf.info/content.php?cont=1547

Покраи темите във форума и аз съм останал с впечатление, че ти имаш нещо общо с Русе, та аз изкарах 6 месеца там и това което видях, е че в болшинството заведения се пуши!
Непушачите не смеят да сигнализират на обявените тИлифони, щото нали се сещаш, че ще се разбере и може да се обърне някоя табла съвсем случайно върху новия ти кат или да чакаш доста дълго без да те обслужи сервитьорката и тем подобни неща докато си отстояващ правата! На принципа, аз съм шефа и винаги имам право!
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Ами честно казано не съм особено запознат с русенските заведения, любимите ми такива ги затвориха или ги ребрандираха още преди години, а това на тяхно място в повечето случаи има нещо доста безвкусно и без никакъв дух. Всъщност с едно изключение, където решението за пушенето е оригинално - хем вътре в сградата, хем вън. Онези краварници опиум 1,2,3,незнамколко и тем подобните им никак не са ми по вкуса, но много ще се радвам ако може да се пуши вътре, нека да се тровят  :)

Всъщност, не съм съвсем коректен, имам спомени че ме замъкнаха с доста замъглена глава в онова - шоурум ли как се казваше, но там трябваше да излизам навън за да пуша. Доста дразнещо място беше апропо.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6183
    • Профил
Ся се сещам за един пример, от който backinblack сигурно ще получи голямо вдъхновение:

http://ehograf.info/content.php?cont=1547


Обаче историята завършва доста неприятно за него. Инспекторите отишли като клиенти и запалили цигара в "частния кът". Докато им сервирали алкохол, тия се легитимирали и тоя тръгнал да им излиза с номера че това е частна собственост и нямат право да влизат там и тия "така ли, ами какъв е този касов апарат и защо въртиш бизнес в частната си собственост без да си декларирал нищо такова" и оттам директно му съставили акт, тоя го обжалвал и за негов лош късмет в съда му натресли още по-голяма глоба и постановление да си премахне загражденията.
Хах! Като се мислят такива работи се прави една сериозна консултация с адвокати.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Обявиха Крим за независима суверенна държава

Следващите сме ние, да ви кажа. Соколите отдавна точат нокти и ятагани.  ::)
Активен

Без правила няма игра

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Не да искам да се присъединяваме към тях, но с тези управници които имаме и с тези глупости които ни налага ЕС, ще сме по-добре към тях от колкото в ЕС!
В Русия безработицата е 5%, а в ЕС няколко пъти по толкоз и ще расте, защото с тази намеса в бизнеса става все по-невъзможно да се работи. Не на празно ви пея, че у нас е невъзможно да се работи, ако се изпълняват всички глупости.

Венеция също иска отделяне от Италия и респективно от ЕС!
http://btvnews.bg/article/svetut/venetsiya-simulira-referendum-za-otdelyane-ot-italiya.html
« Последна редакция: Mar 17, 2014, 13:35 от backinblack »
Активен

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Обявиха Крим за независима суверенна държава

Следващите сме ние, да ви кажа. Соколите отдавна точат нокти и ятагани.  ::)

Както вече казах, и ти нищо не разбираш от геополитика ::)
Активен

the lamer's team honourable member

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Абе току-що разбрах че дъщеря му на Путин живеела във пропадналата Холандия. Не учи, а живее там - при гейовете, в родината на педофилската партия и с легализираната марихуана. В Холандия, не в glorious Russia.

WTF!!!

Абе как можеш да спасяваш руснаците от педофили и педерасти, а да оставиш собствената си дъщеря на тяхния произвол?!?

Направо не ми го побира главата...
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Тая тема стана прекалено странна. Забравихме за нашите проблеми и сега вече обсъждаме чуждите :D
Просто наблюдение...

По повод темата - каквото ни е отношението към нашето обществото, такова ни е и отношението към Украйна/Русия.
А на руснаците толкова не им пука, колкото не можем да си представим.
Всъщност: колкото на нас ще ни пука ако ни вземат югоизточна България, толкова и на тях ще им запука за "санкциите" от страна на когото и да било :D
Активен

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Великият всесилен, всекултурен, всезнаещ и вседемократичен Запад!!!

Колко им е жалка политиката!!!

Когато България е била първата или втората държава в Европа, Великият Запад не е имал още държави, или пък се е учил да ги прави!

Когато България е била първата или втората държава в Европа, Български благородници са организирали устройството на бъдещата Руска държава- Тангра: Знакът на българите
http://vaseto.info/books/6.pdf

http://www.za-balgarite.com/3.5.15.Germany.html

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=16567

  Още в "Илиада" на Омир се споменава  за страната на хиперборейците някъде на територията на съвременна северна Русия, където Бог Зевс е ходил на гости...

    има познания, че става дума за Арийци със инзвънземен произход, първия клон на които са Българите....древното име на България е Богария-тоест Бог-Ария

   ...а "Запада" винаги ще търпи загуби от война с  "Изтока", защото "Изтока" са наследници на високоразвити древни цивилизации-носещи огромен Духовен потенциал....

   "Запада"-наследници на "християни"-унищожили Александрийската Библиотека, фалшифицирали историята най-вече чрез Ватиканът, и така нататък....напредничави най-вече с техниката.

   ще има нов баланс между "Изтока" и "Запада"-прогреса ще вземе най-доброто от тях...

    ...който не знае миналото, не знае настоящето и бъдещето...
« Последна редакция: Mar 17, 2014, 17:11 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
https://www.youtube.com/watch?v=MzOMm65_3ok

https://www.youtube.com/watch?v=1L_4tzunXxg

Гейт, пЕниш се ни пЕниш, ние пак хванахме от целия чувал...... късмета!
Все избираме ебаната страна 
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Леле, те нещата били още по-забавни, тая е сгодена за еврогейски педофил!!!

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1905602&utm_source=flip.bg

Цитат
По време на посещението си в Холандия президентът на Русия Владимир Путин може да се отбие в градчето Ворсхотен в южната част на страната, за да види по-голямата си дъщеря Мария, която живее там заедно със своя приятел - 33-годишния Йорит Фаасен, твърди холандският вестник "Де Телеграф".

През ноември 2010 година Фаасен е бил пребит в Москва от охранителите на руския банкер Матвей Урин. До конфликта се стигнало, след като холандецът за малко щял да удари с колата си автомобила на банкера. По-късно Урин бе осъден на 7,5 г. затвор за злоупотреби в големи размери.

До април 2010 г. Йорит Фаасен е бил в управителния съвет на компанията "Стройтрансгаз". Путин винаги отказва да коментира живота на дъщерите си Мария и Екатерина. Той е споменавал само, че техният живот се развива добре и в личен, и в професионален план.

Ей това е държава бе!!! Силна ръка, здраво се пипа! Примерно охранителите на някаква банка те смазват от бой защото замалко да ги блъснеш. И идва Путин и го вкарва в затвора този мутроид. Е, разбира се ако си в роднински отношения с него, иначе майната му, един бой кво толкова :)

Искам да си го представя тва....сигурно нещо такова, ама в съотношение 10:1:

https://www.youtube.com/watch?v=yQ7p00cAKpM

« Последна редакция: Mar 17, 2014, 19:27 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
И тарамбуки и пеераси и Джъстин Бийбър.

Ти си бил пророк бе, gat3way.  8)

Нов моден писък - мъже с дамски клинове

Мда, да живее международното положение, както се казваше едно време.   >:D
Активен

Без правила няма игра
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Нагоре
« назад напред »