Автор Тема: Проблем с apollon file-sharing  (Прочетена 1759 пъти)

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3130
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Проблем с apollon file-sharing
« -: Sep 29, 2006, 22:23 »
Здравейте! Инсталирах си apollon-file-sharing , като свалих all-in-one installer от този сайт- http://apollon.sourceforge.net/ -като файла е с име apollon-installer-0.8.1.run, който стартирах като root:
sh apollon-installer-0.8.1.run
Доколкото разбрах от лога на самата програма, тя изпълнява configure, make и make install на няколко компонента. Проблемът ми е следния- понеже програмата НЕ работи, искам да я деинсталирам. При инсталацията ме пита дали да сложи икони за старт и деинстал на десктопа, кликнах Yes но въпреки това такива икони няма. Има само една икона в падащото меню за стартиране на програмата.Предполагам, понеже самия инсталатор проверяваше архив при стартирането, програмата все някъде е разархивирала някакви сорсове, които е конфигурирала и впоследствие инсталирала, но не знам къде са, за да изпълня make uninstall. Пробвах sh apollon-installer-0.8.1.run --uninstall - оказа се, че това е непозната опция за инсталатора. Моля, ако някой може да помогне, как да изтрия/деинсталирам apollon, да пише тук, благодаря предварително. Ползвам Гном 2.16, нямам инсталирано КДЕ (програмата е за КДЕ)
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Проблем с Apollon File-sharing
Настройка на програми
Nik123 7 3195 Последна публикация Mar 11, 2006, 21:07
от Nik123
Easy file sharing web server
Настройка на програми
pastora 7 4073 Последна публикация Sep 04, 2008, 01:07
от strix
Local file sharing под Linux ?
Настройка на програми
spoon_linux 8 3241 Последна публикация Jul 13, 2009, 16:21
от tolostoi
Забрана на file and print sharing?
Настройка на програми
Astor 2 2026 Последна публикация Oct 27, 2009, 14:23
от neter
Ubuntu 10.04 File sharing (Споделяне на файлове)
Настройка на програми
ivanov24 6 4569 Последна публикация May 20, 2010, 17:57
от yovkoi