Автор Тема: Неадекватният Байдън  (Прочетена 28017 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #90 -: Jun 11, 2023, 22:11 »
Винаги съм смятал за извънредно глупаво да се спори за политика. Всеки си има вижданията и няма да промени тези на другия.

Точно приемането на еврото хич не ме кефи. Най-прясна справка- Хърватска, по-назад във времето- Гърция.

Някакви си няма и десет процента инфлация. Голям праз. Само миналата година имахме над тридесет без да сме въвели нова валута. А ползите са неизмерими.


Любимия ти политик ако беше много честен, а не  кукличка, с осъзнаването, че "заедно с дебето ще вземем 7-10%" (от записа), отдавна трябваше да си е тръгнал (нашия народ не иска нито него, нито дебилите, нито тези, с които се съюзиха- пак от записа).

Аз пък също съм част от този народ и го искам. Чаках повече от двадесет години у нас да се появи либерална партия.

Досега имаше две. Едната е НДСВ. Няма вариант да приема и подкрепя монархия. Освен това либерално и монархическо са определения, които са несъвместими.

Втората е ДПС. Тя пък е етническо-корупционно котило на плъхове. Няма вариант да ги харесвам.

Друго нещо. Той говореше, че интелигентните у нас са 10% и те биха ги припознали. Оспорих точно това твърдение. Не у нас, а където и да е по света, няма такова огромно число интелигенция. Аз самия в никакъв случай не се свързвам с тази слузеста маса, но въпреки това, ако да бих гласувал и да биха имали достойни кандидати в моя МИР (и двете условия не са налице), то бих гласувал за ПППП. Забравих! И да не се явяват заедно с партиите на Христо Иванов и Атанас Атанасов. Това е неприемлив компромис за мен.

Съгласен съм с теб, че е тука, да свърши работата и да си ходи. Въпроса е каква е работата? Мисля, че си личи от записа- съгласувана е с посолството работата, детайлно.

Да повторя, ако някой не го е разбрал. Нито едно управление от Освобождението насам не е било без санкцията на една или повече от великите сили. Раз-Бойко също имаше санкцията на американците, за да управлява. В момента, когато казаха, той падна.

"Луз-луз, уин-уин, законно-незаконно, да сменим директорите на служби и агенциите, това са наши хора, да правим избори с наша полиция.." и т.н.

Точно тези думи показват новия начин на мислене. Точно това обещаваше Петков и това прави.

А „нашата полиция“ означаваше и те го казаха — новия турбо-мафиот Радев да не прави избори. Тези избори да са сравнително честни.

Отсега знаят, че ще ги загубят. За да ги спечелят, им трябва огромен апарат по места, каъвто имат само ГРОБ, ДПС и до скоро имаха БСП. Затова ГРОБ и ДПС ще са новите-стари победители на местните избори и ако някой мисли друго, е дълбоко заблуден.

В ПППП не си въобразяват подобни блянове.

И оня план за възстановяване, парички за усвояване. Плюс препиране на оня, който щяха да изчегъртват (от посолството са им обяснили, че е "наш кучи син").

Управление без крадене няма. А плана на посолството няма никакво отношение към раз-Бойко. Просто им е под ръка и може да свърши работата, която им трябва. Какъв е и що е, не ги интересува. Даже е предимство. Имат, с какво да го държат.

Лично мнение.

Разбира се, всеки си изказва неговото мнение. И аз правя същото.

Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #91 -: Oct 15, 2023, 10:12 »
https://dnes.dir.bg/svyat/baydan-se-spana-dva-pati-pri-kachvane-kam-stsena-vav-filadelfiya-video

   Байдън тотално се омаза,не е ли време еврейските кукловоди да го сменят  ???
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5296
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #92 -: Oct 15, 2023, 11:58 »
Хамериканска им работа.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #93 -: Nov 16, 2023, 20:04 »
Дементът пак е изплискал гърнето- водил с часове преговори с китаеца и след това на пресконференция го нарекъл диктатор. Дали защото е изкуфял, или защото китаецът по време на преговорите му е намекнал нещо от сорта "Каквото и да си дрънкаш, Байдъне, ми е през уя"?
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #94 -: Nov 17, 2023, 08:12 »
Дементът пак е изплискал гърнето

На теория аз трябва да гласувам за Демократическата партия, ако съм американски гражданин. Там са либералите. Ама точно този е от демонократическата клика на Килъри Клинтън и няма как да го подкрепя. Все готините кандидати отпадат на предварителните избори и накрая избутват карикатури като мъжленцето на същата, Обама и Байдън.

Как може от сто години насам (преди това просто не ги знам) да избират само завършени чучела за президенти и от двете партии? И всеки следващ да е още по-голямо дъно от предния? За всеки си мислиш, невъзможно е да е толкова зле и тогава идва следващия.

И това се увеличава в геометрична прогресия. Стигнахме до там, че Обама, който беше пълния идиот от преди само два мандата да ни изглежда приемлив и направо пич на фона на наследниците си. А оня беше неописуемо зле.

=*=

Но това са ми мислите по принцип, които съм споделял многократно. В случая ми е чудно, как пък всички се правят на ощипани моми.

Първо Байдън не го казва за първи път. И второ, това е истина.

Да вдигне ръка този дето си мисли, че Си Дзинпин не е диктатор!

Ако има такъв, ще дойде Джет да му обясни, как опозиционера му го изкараха директно от микрофона на отчетно-изборното събрание и от тогава никой не е виждал този човек.

А на същото събрание Си Дзинпин беше преизбран против собсвените правила на ККП. А името му беше вписано навсякъде редом до това на Мао Дзе Дун. Демек приживе го обявиха за божество.

И този човек, не, не е брат близнак на Сталин!?

Ами не е, наистина. Сталин поне е изглеждал добре, този прилича на настъпена жаба. Все едно са хванали Никито Василев и са го цапнали с ютия в лицето. Помните този комедиен персонаж дето крадеше повече и от раз-Бойко.

Освен това Си Дзинпин е отишал на крак да се моли на Байдън, а не обратното. И доколкото се разбра, си е тръгнал с празни ръце. Нито високи технологии ще получи, нито Тайван. А да заплашваш ЦРУ и подразделението им DEA, че няма да им продаваш съставките за Фентанил, е слабо извиване на ръцете.

За който не знае, Фентанил е конско обезболяващо. Когато се бие на човек, този човек заприличва на зомби. И до две години се оказва в гроба. Но за разлика от хероина се произвежда много по-лесно, може да се произведе навсякъде, не е необходимо да е в Афганистан и е евтин.

Разбира се, китаеца се е опитал да обясни на Байдън, че света не се развива, както им се ще на американците, не е било, няма и да бъде, от американците нищо не зависи и не е зависило. Ама и това е слабо, защото и от китайците не зависи. А докато САЩ е военна и финансова свръхсила, а КНР е джудже, на Байдън не му пука особено.
« Последна редакция: Nov 17, 2023, 08:15 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1452
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #95 -: Nov 17, 2023, 09:29 »
А как може една свръхсила да има такъв президент ?
Някакъв вид свръхпрезидент  :P
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5296
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #96 -: Nov 17, 2023, 09:41 »
Хамериканска им работа. Ама Тръмп-а и той драпа пак за президенство.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #97 -: Nov 17, 2023, 09:48 »
Ами то заглавието на темата го казва. Този е неадекватен. Подозирам, че като изключим самия Вашингтон, всички останали са били неадекватници. Досега не се е случило да чета нещо за някой, американски президент и да стигна до идеята, че е нормален човек. Всичките са някакви урунгели. Повечето са и садисти. Има няколко особено зли екземпляри като Франклин Делано Рузвелт, Труман, Кенеди, Линкълн.

Тук-там има някой смахнат симпатяга (но пък обикновено са корумпета) като другия Рузвелт, Теди и един забравих му името, някакъв Адамс беше, споменават го в „Умирай трудно 3“, дето е бил даначен в Нови Йорк и накрая ревнив съпруг го гръмва по погрешка на излизане от опера.


САЩ са свръх-държава не защото имат добри президенти, а защото е личната собственост на банкстерите. Това да си с големината на континет, още не те прави сила. Каква сила са Индия или Австралия?

А банкстерите си създават собствен рай. Ваншингтон, финансиран от тях освобождава 13 щата от англичаните. Тогава виждат, че то тази работа трудно върви по този начин. И решават останалото да си го купят. Правят и няколко удивителни сделки за безплатно. Например френския крал директно им харизва Луизиана. Ама под това не си мисли за днешния щат. Има се предвид всички френски колонии, които са почти половината от настоящата им територия. Лъжат го, че ще бият англичаните.

Руския цар пък им харизва Калифорния и Аляска. Него, какво са го лъгали, историята мълчи. Вероятно им е дължал много пари. Царска Русия остава на болшевиките огромни задължения и Ленин вика като един, типичен исландец — Нъцки, няма да ви плащам аз на вас.

Само за Тексас и Флорида се налага да се сбият с Мексико.

Докато банкстерите са силни, а това няма да се промени близките хиляда години, а може и хиляда по хиляда (т'ва си е изхвърляне), то и Щатите все ще са силни. Или трябва да настъпи Армагедон (не е необходимо дядо Брус да се мори с астероиди, може да я ядрена война) или банкстерите да си харесат друго местенце по света. Да де, ама след атомен апокалипсис няма да има оцелели не само в Америка, а навсякъде, а пък банкстерите не са се залетяли да си търсят друго място, а и то няма много такива. Споменатата Австралия е 90% пустиня. Има живот основно по крайбрежията.
« Последна редакция: Nov 17, 2023, 10:08 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #98 -: Nov 17, 2023, 09:59 »
Хамериканска им работа. Ама Тръмп-а и той драпа пак за президенство.

Той драпа, дори е възможно да спечели. Републиканците не са чак толкова тъпи, че два пъти подред да им крадат изборите.

Но това нищо не значи. Тръмп е същия „гений“ дето ни караше да пием белина. За предния си мандат нищо не свърши, няма да свърши и тук.

Ама можел да приключи войната в Украйна. Може, ако им спре финансирането, наистина може. Ама какво ли ще помислят собствените му избиратели (РП е присъдружна организация на ВПК)?

А и всъщност не са точно американците тия, дето могат да спрат войната. Може единствено Путин. А този нерешителен путяк вече две години се чуди, какво да прави с Украйна и накрая нищо не прави. Много хубаво, че си пробва ФАБ-овете, солнцепьоките и там останалите, бумкащи работи, ама стига толкова. Всяка седмица убиват до десет хиляди украинци и то сега, когато времето е лошо и вали непрекъснато. Ами ако вземат да нападнат Николаев, Харков или Запорожие? Какво правим? Украйна ще остане без мъже. Да взема да решава, какво да ги прави и да спира вече.

А относно Тръмп, той поне ще остане в историята като относително „миролюбив“. Единствено нападна Сирия. Други патаклами не е правил. Баш за Сирия и Либия (предшественика му) аз като българин няма да взема да рева. Тия ни наричаха бели роби, а вторите ни обвиниха, че сме ги заразили със СПИН. Той СПИН-а се пренася по полов път. Не сме виновни на Кадафи, че арабите не са си държали пишките в гащите.

Сега, малкия Асад вярно не е виновен за нещо, ама все пак е син на баща си Хафез, та ще трябва да му изкупува греховете. Съжалявам, но така работи съдбата.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #99 -: Nov 17, 2023, 11:05 »
Според мен Си е направил последен опит да се разбере със САЩ.

Едва ли е молил за нещо. За какви високи технологии ще се моли, след като вече стартираха масово производство на техните литогравски машини, първи са в изкуствения интелект и квантовите компютри, имат собствена армия и собствена космическа програма? Какво им липсва на китайците освен достатъчно енергия, та трябва да внасят - петрол например? Да, нямат всичко. Но относно технологиите, ние сме тези, които не се развиват. Същите чипове, същите телефони, същото от всичко от десетилетия. Иновациите са на изток. Китайската ракета на метан например. Евтино гориво, може да се произвежда, може да се намери в космоса в големи количества. Което може да се окаже решаващо.

Мисля, че Байдън трябва да се моли на Си. Преди почти месец на шанхайската борса се извърши първата сделка за петрол с дигиталнен юан. Преди около две седмици имаше сделка за втечнен газ между франска компания и Китай извършена в юани. През пролетта между френска компания и Китай също имаше сделка за петрол в юани.

Да спомена още и BRICS и разширяването им с шест държави. Ако си обърнал внимание кои са, ще видиш, че от нова година в съюза ще бъдат шест от десетте най-големи производители на петрол. Ако обърнеш внимание и на географското разположение на някои от новите страни-членки, ще видиш още, че BRICS ще контролира почти всички търговски пътища.

Също така, доларът все повече губи позиции. BRICS, които се разширяват с още шест държави, официално решиха на срещата си през август да спрат да използват американската валута помежду си. ASEAN също реши по-рано през май да се откаже от долара за външнотъговски сделки. Това са още десет държави накуп. С. Арабия си търгува петрол в други валути и им дреме на шапката. Докато преди за такова нещо Ирак и Либия го отнесоха, сега САЩ си мълчат.
На девети този месец, само преди седмица, търга за тридесетгодишни американски облигациии е бил един цирк, фиаско. Правителството е трябвало да се намеси и да предложи бонуси, само някой да им купи дълга. Основните купувачи вече не търсят, не са заинтересовани. Да не забравя да спомена още, че Moody's понижиха кредитния рейтинг на САЩ. Най-големите притежатели на американски дълг продават. Япония само за миналата година са се отървали от около 15% американските книги. Китай със 17%. Продава стабилно от 2015.

За какво точно трябва Си да се моли на Байдън?
Видя ли Блинкън как се държеше, докато Байдън даваше пресконференция след срещата? Не можеше да стои спокойно на стола и само се върти. А когато Байдън спомена, че Си е диктатор, на Блинкън лицето се сгърчи като от физическа болка.

Аз не виждам, за какво Китай биха се молили на САЩ. Ако можеш да ми посочиш нещо…

А, да не забравя още нещо, което е важен знак. Американския енергиен регулатор е предупредил, че  тази зима ⅔ от американските домакинства може да имат режим на тока.
« Последна редакция: Nov 17, 2023, 11:32 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1452
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #100 -: Nov 17, 2023, 12:31 »
@go_fire: Силата, богатството на САЩ (основно елита) се крепи на източването на ресурси, материални, финансови, интелктуални, човешки и др. от (почти) целия свят.

Така е било и с Римската империя, войската е била в голяма част от наемници, отвлечени деца от завладените държави/племена.
Имали са няколко елитни римски легиони за всеку случай и ако воюват с силен противник.

Сега воюват за Руските ресурси (в Украйна) и не им се получава, другия регион е близкия изток (с петрола там), но сега Израел се оказва срещу всички ислямски и арабски страни.
Тоест и там става сложно в дългосрочна перспектива, отделно там големите страни с петрол (Саудитска арабия и ОАЕ, плюс Иран) влизат в БРИКС и не се знае в каква валута ще търгуват, вече се оттеглят от долара.
А с Египет и Етиопия се обхваща Мъртво море и Суетския канал, тоест голяма част от Близкия изток.

Европа е осъдена на упадък, икономически, финансово, културно и политически (особео Ценрална и Западна Европа), Източна Европа се клати между двете страни с някои изключения.
Тук е въпрос на време това да стане още по-очевидно, нотенденцията е налице  :o

Тече борба за ценрална Азия там обаче е сложно, и Турция, Иран, Пакистан, Индия и Китай имат важни интереси. Тоест едва ли ще успеят да разширят влиянието си там.

Следващия регион е Далечния изток и Тихоокеанкия регион, там се сблъскват с Китай, частично Индия (и някои от съседните по-малки страни).

Там имат за същзник Австралия, Нова Зелендия и май Филипините на юг, но те са имат връзки (икономически и др.) с Китай.
На север имат Япония и Южна Корея, срещи тях са Северна Корея (вече с ядрени оръжия), Русия и Китай.

В Северна Америка са без особени проблеми, но има доста неясноти относно Мексико и по-малките държави на юг (там Куба си стои).

В Южна Америка също е сложно, но нещата не са много добре за тях, Бразилия се бори да е независима, Венецуела (първа по запаси на петрол) а напоследък и Колумбия също се опъват.
Аржентина също се клати (може и да не влезе в БРИКС, ако се смени влатта там).

Опитах да опиша по-голямата картина по света, но и в самите САЩ тече ожесточена борба между елитите, та не знам какво ще стане след година, две да не говорим за десетилетия, столетия още по-малко хилядолетия !
Лично аз мисля че те вече са решили (ако се наложи и нямат друг ход) да пожертват и своето населения (което е дебилизирано, мързеливо и свикнало да получава без особен труд).

Оръжията на САЩ са основно две: военната им мощ и финансовата система, и двете се клатят  :o

PS: в допълнение се оказва че войната със силен противник не е като да бомбардираш слаби страни (без или почти без самолети и ПВО).
Сега се оказва че войната е нещо съвсем различно: страшно много снаряди и ракети, и може би една от най-големите изненади: дроновете, всякакви видове; това става основно средство за воюване.
Тоест тук вече излиза на преден план икономиката, особено оръжейната, танковете вече не са това което са били през Втората Световна Война. Тоест реалното производство и ресурси стават критично важни !

Самолетоносачите също вече не са това което бяха, с оглед новите хиперзвукови ракети те стават лесни мишени  :(
« Последна редакция: Nov 17, 2023, 13:28 от ray »
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #101 -: Nov 17, 2023, 18:51 »
Истината е, че всичко се случва точно обратно на вашите твърдения и умозаключения, затова се чудите какво не ви излиза в сметките (защото вярвате на пропагандата, а не на фактите).
Заради хилавите диктаторчета Америка ще е на върха поне още 200г. (технологиите Санчо).
И точно затова и магаре да им туриш за президент, пак ще са номер едно, защото Путинци, Ши-та, Асади, малкия човек-ракета и пр. не стават и за чеп за зеле,
А Ши е отишъл на крака точно за технологиите и финансите, щото техните са партийна измислица по картинка (както и всичкото им друго - като например БВП-то им било 20 трлн., а населението 1.5 млрд.,).
Мокрите ви сънища за китайски чипове и Юани ще се случат ама няклой друг път (като съветските компютри и Рубли). Още чакам някой да ми покаже китайски микропроцесор но не за телефони и тяхно изобретение, а не по чужди лицензни технологии като АРМ и РИСК.
Един друг президент си наричаше СССР - Империята на злото и му беше през к...илима.
А путин може да спре войната в Украйна само като се изнесе от там или САЩ спрат кранчето.
Ген. Бен Ходжес обясняваше, че само срещу 3% от военния годишен бюджет на САЩ, да се затрие руската армия си е направо без пари и е най-добрата военна инвестиция правена някога, докато украинците им вършат работата.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #102 -: Nov 17, 2023, 18:52 »
..
Да вдигне ръка този дето си мисли, че Си Дзинпин не е диктатор!

..

Файър, нямах предвид, дали е диктатор, или не, а че тази думичка "диктатор" е върхът на американското обидно и назидателно бръщолевене срещу който и да било държавен ръководител, когото в САЩ не харесват по разни причини.
Да приемеш на посещение лидер на огромна и мощна държава и да почнеш да го плюеш, малко след като сте водили преговори (каквито и да са те)..  голям гаф. Ако китаецът  беше нарекъл Байдън "демент" (което също е истина), всичките западни медии щяха да избухнат с огромни заглавия.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #103 -: Nov 17, 2023, 21:15 »
@jet, сори за въпроса, но ти наред ли си?
Кой ще седне да ти измисля логика на процесори от нулата? И да започне от нулата, пак  до тук ще стигне. Логическите гейтове са едни и същи. Но аз този въпрос вече съм ти го задавал веднъж.
Ти, ако решиш да проектираш мебели, от нулата ли ще започнеш. От плоския камък на пещерняците ли? От нулата ли ще си измислиш машините? Я слез на земята! Ако всеки започваше така, вместо да надгражда, още да сме в кожени палатки.
И вместо да ми говориш за сънища, кажи нещо наистина смислено и се обоснови. Иначе каквото и да кажеш, ще е все едно.
Радвам се, че ще си жив да видиш, как толкова виликите САЩ се сгромолясват.

Като са толкова велики, защо разчистиха улиците от бездомни, почистиха улиците и пребоядисаха маркировките и фасадите на сградите? От нещо ги е срам ли? Пред жалкия Си. Нещо не се връзва логиката. Ако Си е по-долу, защо не оставиха улиците, както си бяха, вместо да играят театър?

А факти достатъчно съм посочил. Че и цифри съм дал. Пък ти си говори за сънища.
« Последна редакция: Nov 17, 2023, 21:23 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #104 -: Nov 18, 2023, 09:54 »
...
А, да не забравя още нещо, което е важен знак. Американския енергиен регулатор е предупредил, че  тази зима ⅔ от американските домакинства може да имат режим на тока.

   Ако това наистина е така ,ще ме изкефи максимално !

   Хахаха,САЩистан,голямата работа,уж водещата държава в света,
ще има режим на тока (като в България през 80 -те) !
Активен