Автор Тема: Политическите платени тролове  (Прочетена 12605 пъти)

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Политическите платени тролове
« Отговор #75 -: Sep 18, 2014, 01:10 »
Значи ти плащат Сорос и евреите. Единствено на безхаберниците в кварталните кръчми не им плащат Сорос и евреите и поради тази причина революцията ще дойде именно оттам, стига само да вдигнат акциза пак.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8796
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Политическите платени тролове
« Отговор #76 -: Sep 18, 2014, 08:44 »
Аз това си го мислех дълги години, но така и не се случи. На скокове цигарките от 60 ст. стигнаха до 4,60 лв., като реално производствените разходи не са скочили особено. Да кажем най-оптимистично два пъти. Всичко друго е акциз и прагове на цените. Същото е и с алкохола. Същото с бензина. Хайде нас кожените палта не ни бъркат, как им вървят цените.

И нищо не се случи. Няма и да се случи. Този народ не може да го накараш дори да спре да пазарува от „Лафка“, камо ли нещо по-сериозно. И като е така, само ще става по-зле. На мизерниците като им се разминава, ще са все по-нагли. После ще се молим Турция да ни превземе, че да ни отърве. Робството ще ни се вижда като сън.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Политическите платени тролове
« Отговор #77 -: Sep 19, 2014, 23:59 »
АБЕЕЕЕЕЕ!!!!

Не знам какво е станало, но БСП са коригирали малоумната реклама. Вече няма кряскане НЕ НА ШИСТОВИЯ ГАЗ ДА НА ЮЖЕН ПОТОК с яко усилен звук. Циганина пак е там, но доста по-тих. youtube стана малко по-използваем, много се радвам и който и да е виновен за това има бира от мен.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

dsarmov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 38
    • Профил
Re: Политическите платени тролове
« Отговор #78 -: Sep 23, 2014, 10:42 »
Експеримента ти е забавен, но може би е неправилно насочен. Въпроса е в това, че и двата сайта, с които си се пробвал имат сравнително малко влияние. Троловете се напъват повечко в по-четените сайтове. Прочети наприме това
http://e-vestnik.bg/19146
макар че е малко старо. По принцип сайтове като дневник и дарик се коментира много но се четат от ограничен кръг хора. Докато сайтове като dir.bg и някои други, от които те препраща някоя поща например са наобратно. Коментира се не толкова активно но се четат от голям брой хора. Мисля, че троловете имат най-голямо КПД точно там.
Активен