Автор Тема: Потресен съм!  (Прочетена 6618 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Потресен съм!
« -: May 19, 2013, 22:59 »
Като се е почнало да обсъждаме нещата от живота и политиката, чудех се дали в нова тема или в другата да постна това което преди малко мина покрай мен във фейса! От край време съм срещу ЕС, но без да съм симпатизант на Атака, но това вече ме потресе съвсем! Акъла ми не стига, какво в близките години би ме изумило повече!

“КРЕАТИВЕН СЕКС” ЗА ЕЛИТА

Холандия се сдоби и с партия на педофилите
Активен

nifelheim

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 328
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Re: Потресен съм!
« Отговор #1 -: May 19, 2013, 23:38 »
Цялото интервю го има в youtube:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=utVLescQI8s
Активен

Оптимистът изучава английски език. Песимистът - китайски. А реалистът - автомат Калашников.

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Потресен съм!
« Отговор #2 -: May 19, 2013, 23:42 »
Видях го клипа от коментарите във фейса, но нещо съм взел да позабравям руския, а по-младите предпочитат на англииски пред руски.

Това май пълзи към цяла Европа! Вчера или онзи ден Оланд узакони еднополовите бракове и се сетих пак за нещо дето премина във фейса покрай мен, че няма нужда да възпитаваме децата си, те така и така ще приличат на нас и трябва от себе си да започнем!

Абе, има смисъл от този сурат тефтер! Възражда се народния фолклор.
« Последна редакция: May 19, 2013, 23:53 от backinblack »
Активен

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Re: Потресен съм!
« Отговор #3 -: May 20, 2013, 07:12 »
Само не разбрах каква евръзката с ЕС? То и с Атака май няма, ама както и да е...
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: Потресен съм!
« Отговор #4 -: May 20, 2013, 08:22 »
“КРЕАТИВЕН СЕКС” ЗА ЕЛИТА

Според мен си е чиста партенка. Норвежците правели секс с децата си за добро утро, а децата до 13 годишна възраст се учели да сричат. Да бе!
Кой знае с какво са обидили госпожата (възможно е наистина да е станала обект на сексуално насилие, тя или член на нейното семейство) и сега хапе безогледно наляво и надясно.
Активен

Без правила няма игра

petar258

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 399
  • Distribution: Ubuntu-mate 16.04, Windows 7
    • Профил
Re: Потресен съм!
« Отговор #5 -: May 20, 2013, 10:39 »
Забелязвал съм такива неща в няколко игрални филми от скандинавски държави, така че нищо чудно това да е истина.
И това широко рекламиране и узаконяване на различността в редица държави е доста тревожно.
Активен

nifelheim

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 328
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Re: Потресен съм!
« Отговор #6 -: May 20, 2013, 11:04 »
Забелязвал съм такива неща в няколко игрални филми от скандинавски държави, така че нищо чудно това да е истина.
И това широко рекламиране и узаконяване на различността в редица държави е доста тревожно.

За barnevarne, за роднинските бракове и за националната програма за разнообразяване на генофонда зная отдавана от позната, която живее в Норвегия.
А това че в САЩ и в Четвъртия райх се води усилена гей-пропаганда едва ли може да се отрече.
Активен

Оптимистът изучава английски език. Песимистът - китайски. А реалистът - автомат Калашников.

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: Потресен съм!
« Отговор #7 -: May 20, 2013, 11:14 »
Забелязвал съм такива неща в няколко игрални филми от скандинавски държави, така че нищо чудно това да е истина.

Хаха, то ако филмите бяха критерий за нещо...  :D
Снощи БНТ излъчи някакъв български филм, според който нашата младеж се състои от пънкари, анархисти и лумпени и свестни няма. Ако пък гледаш "Под прикритие" оставаш с впечатлението, че в България всеки държи калашник в багажника на колата, а на ден стават по 20 убийства.

Да не бъркаме киното с реалността.
Активен

Без правила няма игра

lunarvalley

  • Гост
Re: Потресен съм!
« Отговор #8 -: May 20, 2013, 11:15 »
Да, за потрес си е... Според уикипедиа тая "партия" не съществува вече, имала е само трима члена и не е участвала в нито едни избори. Стари новини нещо? Глупостите за Норвегия няма да ги коментирам.


Активен

v13

  • Гост
Re: Потресен съм!
« Отговор #9 -: May 20, 2013, 11:31 »
Аз пък мисля, че това, което казва жената е истина и може много лесно да бъде проверено. Несериозно е да се отричат твърденията ѝ. Ако някой се опитва да омаловажи това интервю да си помисли дали не защитава хилядите извратеняци.
Жената е с висше образование знае много езици, има докторска титла. Едва ли ще е толкова тъпа да говори лъжи с ясното знание, че веднага ще бъде разобличена.
Самия факт, че е получила толкова медийно внимание и популярност в интернет е достатъчен, че да се взимат думите и насериозно. Трябва да си много тъп че да не си забелязал световната политика по отношение на децата и хората, които не са хетеро сексуални.
За сега България е леко встрани от тези промени и дано това да остане така и за в бъдеще. Макар, че и тук вече има опити за прокарване на разни идеи и закони.
Ето защо и всички от европейския съюз толкова се плашат, че в дадена страна ще дойде на власт националистическа партия. Ето защо и Европа постоянно оплюва партии като АТАКА. Просто с такава партия на власт няма да им мине номера. Не е толкова от значение и дали е АТАКА. Ако утре ВМРО стане достатъчно значима партия в страната тогава цялата машина на очерняне ще се насочи към нея или която и да било друга патриотична партия, несъвместима с европейската политика.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Потресен съм!
« Отговор #10 -: May 20, 2013, 11:34 »
Абе мани ги тия работи...според филма "Граница", насилваме кози...представи си какво си мисли средностатистическия евротраш малоумник като прочете за някой българин там дето е обвинен в изнасилване. Според мен нещо от сорта на "тия там е**т кози и сега като дойде тук, където по улиците не се разхождат кози, налитат на жени".

П.П а иначе не съм привърженик на осиновяването на деца от еднополови двойки, ама от друга страна като се замисля какво се случва с тези деца по домовете...не съм сигурен.
« Последна редакция: May 20, 2013, 11:36 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

v13

  • Гост
Re: Потресен съм!
« Отговор #11 -: May 20, 2013, 11:36 »
Забелязвал съм такива неща в няколко игрални филми от скандинавски държави, така че нищо чудно това да е истина.
И това широко рекламиране и узаконяване на различността в редица държави е доста тревожно.

За barnevarne, за роднинските бракове и за националната програма за разнообразяване на генофонда зная отдавана от позната, която живее в Норвегия.
А това че в САЩ и в Четвъртия райх се води усилена гей-пропаганда едва ли може да се отрече.
Така е!
А тези дето се подхихикват и омаловажават интервюто на жената да се осъзнаят докато е време!
Има много хора, които са живяли там или сега живеят там и могат да потвърдят думите на тази жена!
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: Потресен съм!
« Отговор #13 -: May 20, 2013, 11:56 »
А тези дето се подхихикват и омаловажават интервюто на жената да се осъзнаят докато е време!

А бе със сигурност има нещо вярно в тая история, ама в случая мисля, че цацата отдавна е станала на кит.
Активен

Без правила няма игра

v13

  • Гост
Re: Потресен съм!
« Отговор #14 -: May 20, 2013, 12:16 »
А тези дето се подхихикват и омаловажават интервюто на жената да се осъзнаят докато е време!

А бе със сигурност има нещо вярно в тая история, ама в случая мисля, че цацата отдавна е станала на кит.
За да кажеш, че има нещо вярно, означава, че има и нещо невярно. Кажи кое е невярното и докажи, че е такова или спри да се изказваш неподготвен.
Активен