Автор Тема: Имате ли мнение за Parrot Linux?  (Прочетена 1324 пъти)

lordvox

  • Гост
Parrot Linux е Италиянска дистрибуция базирана на Дебиан с цел анонимно сърфиране в мрежата и др. Ползвах Parrot Linux 0.91- до 3.1 през средата на 2015 год. Преди няколко дена исках да инсталирам Parrot Linux на компютърът си и не можах. Някой използва ли тази дистрибуция с много възможности, защото през 2015 год. браузерът Тор беше Демо версия. Благодаря за отговорите.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Имате ли мнение за Parrot Linux?
« Отговор #1 -: Aug 09, 2018, 07:38 »
Някой използва ли тази дистрибуция с много възможности, защото през 2015 год. браузерът Тор беше Демо версия. Благодаря за отговорите.

Има нещо, което се нарича „смисъл“. Липсва всякаква смислова връзка между двете части на изречението ти. Ако бях Азов щях да те сложа в „autist folder“.

И освен това Tor brouser нито преди нито след 2015 год. е бил някога демострационна версия. Винаги е бил пълнофункционална. И го знам много добре, защото след предателството на Дебиан, това беше единствената форма на Firefox, която ползвах, включително и под друга ОС. В момента общо взето може да се каже, че в квантовата ера не го ползвам. Един Хром ми стига. Трябваше ми и някакъв интернет-навигатор, ама те няма.

п.п. Ако се държиш така и в Калдата, разбирам, защо си ги дразнил;

п.п.п. Добре, че ходих във Википедия да проверя, как се пише autist. Мислех, че е outist. Щяхме да се изложим пред чужденците.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear