Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 79   Надолу

Автор Тема: Още извънтемие  (Прочетена 53526 пъти)

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3891
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #330 -: Nov 04, 2023, 10:52 »
Както са казали още старите прабългари
- Дълбоката вода - брод нема
- Хубавата мома - род нема

- народна поговорка

П.П. Но да не забравяме че (както беха споменали по-преди някой съфорумци) че то там това таковата.. при тях се предавало (освен по полов път и) само по женска линия - внимавай, да не се окажеш ти прекарания...

   И като как мога да се окажа  прекаран ?  :o

   Говорим за нормален секс ,в който мъж и жена си доставят взаимно удоволствие.
Със съответните предпазни средства ...
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3152
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #331 -: Nov 04, 2023, 18:45 »
Тез ПП-то и съюзниците им от "Дай, България" нали  много анти-комунисти, борци за димокраси и т.н., пък кандидатът им за кмет в Сф с цяла рода в ДС  ;D
Мале, мале, разни дърти седерасти сигурно се обръщат в гробовете по 5-6 пъти. Значи щом е наш човек, много е хубава даже ДС- този извод сам се нарежда   [_]3 Как ни един кон, или плювню, не излезе да наплюе, пък иначе само десета и кагебета са им в устата. Тук-таме някой дежурен папагал се обади и после им пуснаха новата линия- по тая тема мълчание. Даже Митоди не се обади, там да си размаха закона за обявяване комунизма за престъпен.

П.П. Файър, днес гледах по ТВ, че крепостта "Баба Вида" в твоя град се рушала..
« Последна редакция: Nov 04, 2023, 18:53 от Nik123 »
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3265
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #332 -: Nov 05, 2023, 07:44 »
Ще ви цакат с топла бира... ъ-ъ-ъ така де с кофти хартия тоя път
така и така съдът ги върна машинките обратно по места, та сега новото актвино мероприятие е да ги прецакат с кофти хартия...
https://e-vestnik.bg/37735/siela-norma-predsedatelkata-na-tsik-lazhe-kupila-e-nestandartna-i-3-pati-po-skapa-hartia/

Спекулирането с името на една от най-високотехнологичните печатници в България и на Балканите не е коректно и в никакъв случай не оправдава закупуването на хартия, неподходяща и опасна според производителя на машините.

П.П. Той ще ме цака с топла бира
« Последна редакция: Nov 05, 2023, 20:32 от remotexx »
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5315
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Още извънтемие
« Отговор #333 -: Nov 05, 2023, 08:29 »
Голяма работа е Радичев.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5315
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Още извънтемие
« Отговор #334 -: Nov 05, 2023, 14:52 »
Ходихте ли по балотажи ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3152
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #335 -: Nov 05, 2023, 16:10 »
Аз пропуснах. Пред тоя избор във Варна- герберасти или подмянкаджии, реших да се позанимая с лични неща. Купих си малък електрожен на прав ток, от 10 до 120 ампера, идеален ще ми е за някои малки заварки на село, че имам един самоделен кютюк от старите, с големите трафове, променлив ток, всеки път като ми се наложи нещо дребно да заваря, например два винкела да укрепя асмата, ми се такова мамата да го мъкна.

П.П. Направо ще го изгонят от посолството, то бива-бива излагация, ама вече и това.. Боко е направо титан, в сравнение с това "нещо" :
https://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/kiril-petkov-otvori-dyukyana-i-izumi-zhurnalistite-snimka-541269.html

Харвардите са някаква еманация на жълтопаветните продажници. Почти достигат деменцията. Ококорения тлъстак пък не могъл да гласува, щото имал адресна регистрация в САЩ, но ОИК в Хасково са му виновни..  Тук-таме куролация, тук-таме проактивност,  тук-таме гъгнив и неграмотен български + малко педерастлък и метани в посолството.. юпитата на царя останаха далеко назад.
П.П.П. Айде  [_]3
« Последна редакция: Nov 05, 2023, 20:50 от Nik123 »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3152
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #336 -: Nov 06, 2023, 11:09 »
Малко са им хората в Китай, че и масово производство на роботи искат да разгръщат:

https://it.dir.bg/tehnologii/kitay-iska-masovo-proizvodstvo-na-humanoidni-roboti-do-2025-g
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3265
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #337 -: Nov 06, 2023, 16:51 »
А някой ходи ли на феста тази събота и/ли неделя?
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3152
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #338 -: Nov 06, 2023, 17:16 »
Бих отишъл, най-вече заради работилницата по запояване- малкият има интерес в тази област, би му било интересно и ако беше по-наблизо, щях да го заведа. Но София ми е далече.
« Последна редакция: Nov 06, 2023, 17:24 от Nik123 »
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3265
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #339 -: Nov 07, 2023, 03:22 »
и един свеж пример (още топъл дето се вика) за предимствата на облака... всички които го имат иснталиран локално ще требе да чекат админите да си свършат работата, а те нещо не са се рабързали, пък ония в облака с един ъпдейт са ги оправили и даже не са разбрали  8)

https://arstechnica.com/security/2023/11/critical-vulnerability-in-atlassian-confluence-server-is-under-mass-exploitation/

Critical vulnerability in Atlassian Confluence server is under “mass exploitation”
Atlassian's senior management is all but begging customers to take immediate action.

11/6/2023, 5:40 PM
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5315
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Още извънтемие
« Отговор #340 -: Nov 09, 2023, 07:12 »
Ама голямо затишие. Ни дума, ни вопъл.........
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8818
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Още извънтемие
« Отговор #341 -: Nov 11, 2023, 13:26 »
Ама голямо затишие. Ни дума, ни вопъл.........

На мен ми се събра доста нещо на главата. Писах реферат на тема Латекс за сина ми. Някой интересно ли му е да му го пратя да го види?

Иначе равносметката е, че сина ми гласува за кмет на Костя и общински на ДПС. Никой да не казва, че „Възраждане“ не е част от статуквото.

Жена ми гласува на втори тур за кандидата на ГРОБ. На първия тур беше сложила „не подкрепям никого“ под влиянието на мъжа си. Той беше казал, че всичките не стават. Обаче в шест часа на втори тур ѝ се обади политически-активно лице. Каза, че било „по-малкото“ зло. Нека ви кажа за него. Цял живот е забъркан в политиката. И винаги е ненавиждам ГРОБ. Той е от старите седесари.

Нека да кажа и за въпросния кандидат. Не се познаваме и не сме се виждали. Видин е достатъчно мъничък град, но все пак не всички се знаем. Когато сефте видях снимката му, отсякох — битов алкохолик. Кой би гласувал за подобен човек? И откога ГРОБ е по-малко го зло?
« Последна редакция: Nov 11, 2023, 13:32 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6242
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #342 -: Nov 11, 2023, 15:18 »
Бих искал да видя реферата.

Не гласувах на балотажа.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3265
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #343 -: Nov 11, 2023, 21:43 »
Ама голямо затишие. Ни дума, ни вопъл.........

Ачка, знаеш ли, може пък да са празнували хората, нали преди около тридесет лета сменихме девети за десети... Някой може вече да ги гони махмурлука, а други още да не са направили главите.
https://www.youtube.com/watch?v=WbQbKx0zfM8

П.П. Вицът на деня
Докато семейството си вечеря, една хлебарка излиза, качва се на масата и се провиква:
- Комши, имаш ли райд?
- Ами имам?!
- Айде пръсни малко зад шкафа да направим главите, че синковеца се жени...
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3265
    • Профил
Re: Още извънтемие
« Отговор #344 -: Nov 12, 2023, 09:32 »
Илюзиите са опасно нещо
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 79   Нагоре
« назад напред »