Автор Тема: Проблем с УСУ 8.3 Декстоп  (Прочетена 2977 пъти)

nikiww

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 13
    • Профил
Проблем с УСУ 8.3 Декстоп
« -: Dec 20, 2013, 22:28 »
Здравейте,имам проблем с УСУ-то,около 2 месеца бях с УСУ и нямаш грижи,обаче смени дъното и процесора,преинсталирах и проблем:всичко върви добре с инсталацията,след това ъпдейти,рестарт и греда,черен екран само с мишката.Пак пробвах да преинсталирам,добре стана,но след рестарта пак забива или черен екран или излиза декстопа но без горната и долната лента,няма нищо по екрана,само с десен бутон на мишката,или контр.-алт-дел. и рестарт или изключване.Ползвам Линукса,но не му разбирам чак толкова,ако някой може да ми каже как да се оправя,или друга версия на Линукс,е тая си ми харесваше.Моля за малко помощ.Благодаря   :)
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: Проблем с УСУ 8.3 Декстоп
« Отговор #1 -: Dec 20, 2013, 22:51 »
//извън темата: За да увеличиш шансовете си за успех в решаването на проблема, може да пишеш и във форума на УСУ.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Проблем с УСУ 8.3 Декстоп
« Отговор #2 -: Dec 21, 2013, 09:18 »
Наздраве на всички работещи! (че скоро може и да сме безработни с нещата дето стават)

Ласков тъкмо ме изпревари. Наистина УСУ е Кубунту, но е бая моделирано Кубунту. А най-добре знаят, какво са правили самите Светли и Краси. И тъй като не остават изобщо форума си без надзор, то шансовете са ти големи. А и там има група почитатели, дето са я разучили доста добре тази дистрибуция. Вярно някои от тях и тук са потребители, но я ти видят темата, я не.



Изстрел в небитието — какви бяха старите дъно и процесор и какви са новите?

Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

nikiww

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 13
    • Профил
Re: Проблем с УСУ 8.3 Декстоп
« Отговор #3 -: Jan 31, 2014, 14:22 »
Не съм писал в форума на УСУ,то проблема е ясен,драйвери на видеото,та сложих Роса-та,руската версия,тръгна от раз.Ще изчакам да си сложа отделно видео,не вграденото,и тогава ще си върна УСУ-то,то и Роса-та не е лоша,ама си обичам българското.Поздрави
Активен

malin

  • Гост
Re: Проблем с УСУ 8.3 Декстоп
« Отговор #4 -: Jan 31, 2014, 18:50 »
Вариант( в черния екран) пишеш име ,парола и команди .

sudo apt-get update
sudo apt-get dist-upgrade
sudo apt-get install --reinstall usu-desktop-skel usu-fixes
sudo reboot

Няма гаранция, че ще стане, ама няма гаранция и за обратното .

П.С. Предполагам, знаеш що е пакетна система и за различно базираните дистра .
« Последна редакция: Jan 31, 2014, 19:29 от malin »
Активен