Автор Тема: 14.01.2009! Събуди се, от Теб зависи! Ела и защити СЕБЕ си!!!  (Прочетена 26962 пъти)

bggrajdanin681

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
14.01.2009! Събуди се, от Теб зависи! Ела и защити СЕБЕ си!!!
-------------------------------------------------------------
14.01.2009! Събуди се, от Теб зависи! Ела там, където СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА, и защити СЕБЕ си!!!

Събуди се, от Теб зависи, ела! http://vbox7.com/play:6ce28c45
14.01.2009 - Национален Граждански Протест http://vbox7.com/play:2cdda5cf
Ела там, където СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА, и защити СЕБЕ си!!! Разпространи това на колкото се може повече хора!


Правова държава - държава, в която има правила и закони. И тези, които не ги спазват, биват наказвани.
Стига сме си мълчали! Дойде времето да започне съграждането на една нова сила - Гражданско Общество.
Държавата сме ние! Нека упражним граждански контрол над управляващите!
Защото ние сме тези, които не се уплашихме, и не избягахме!
Приеми го лично! Когато поредният тъп политик се държи като богоизбран, и вреди на ТЕБ и на ТВОИТЕ близки, приеми го лично! Защото народ не е някакво абстрактно понятие, и те като се ебават с народа, всъщност се ебават с НАС, ебават НАС, лично! Ако искаме правосъдие, трябва да си го вземем сами. Когато откраднат пари, приеми го лично! Когато власт и мафия са едно, приеми го лично! Властта си въобразява, че не е твой избранник, а че те управлява! Когато някой прецаква ТЕБ, и те прецаква лично ТЕБ, приеми го лично! И когато за пореден път ни кажат, че такава е политиката, че така върви светът, че ние сме малка държава и от нас нищо не зависи, тегли им една майна и го направи лично! Трябва да разберат, че сме опасни, и тогава ще ни взимат на сериозно. Опасни сме, ЗАЩОТО СМЕ МНОГО И СМЕ ЕДИННИ!
Ако една форма на управление стане деструктивна, народът - НИЕ, има правото и ЗАДЪЛЖЕНИЕТО да промени тази власт, да окаже ГРАЖДАНСКИ КОНТРОЛ, с което да си гарантира сигурност и бъдеще.
Сега всички НИЕ излизаме да напомним на властта, че не НИ управлява, а е избрана от НАС - ИЗБИРАТЕЛИТЕ, тя е НАШ служител и слуга на НАШИТЕ интереси!
НИЕ (всички граждани) не искаме да живеем в най-бедната и корумпирана страна в ЕС. Въпреки внушенията, които нарочно НИ налагат, НИЕ сами можем да определяме как да се управлява НАШАТА държава. НИЕ можем, само когато сме ЗАЕДНО. Който и да бъде на власт, НИЕ трябва да покажем, че не сме стадо, а ГРАЖДАНИ с позиция. Всеки път, когато някой НИ ограбва, трябва да го приемем лично и да му търсим сметка. Така действа ГРАЖДАНСКОТО ОБЩЕСТВО! ЗАЕДНО МОЖЕМ!!!

Протестиращи от цяла България се обединяват на 14.01.2009. Студенти, футболни фенове, земеделски производители, пенсионери, еколози и всички живи граждани! Протестът не е партиен. За първи път в организирането на протеста активно участва едно алтернативно средство за комуникация и организация – ИНТЕРНЕТ. Много медии, журналисти и синдикати са подчинени. Но Ти не си, помогни, разпространи това на колкото се може повече хора!
Протестът ще започне в 10 часа на 14 януари пред зала "Христо Ботев" и ще продължи в 11 часа на площада пред Народното събрание.
(Aко смяташ, че съм престъпник и спамя, ела да баннеш и най-големите престъпници!)
Активен

petkouzunski

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 208
    • Профил
Абе не искам да се заяждам по какъвто и да е начин, но имате ли разрешение за протеста? Доколкото знам без такова има вероятност едни чичковци с каски, жилетки и големи палки да влязат в тълпата и да стане грозно.
« Последна редакция: Jan 10, 2009, 21:11 от petkouzunski »
Активен

plandz

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 535
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Няма май да ти отговори.БГ гражданина 681 е направил регистрация,само за да изложи по-горното.
А иначе аз поне мисля,че ние сме си будни.Но няма да правим рейтинг-а на някой,който сега (преди изборите) се е сетил да си го вдига.За да го изберат.
Активен

Ако се чувствате добре,не се тревожете.Ще ви мине. - Murphy's Laws

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Абе не искам да се заяждам по какъвто и да е начин, но имате ли разрешение за протеста? Доколкото знам без такова има вероятност едни чичковци с каски, жилетки и големи палки да влязат в тълпата и да стане грозно.

http://www.google.com/search?hl=bg&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82+14+%D1%8F%D0%BD%D1%83%D0%B0%D1%80%D0%B8+%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5&spell=1
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Няма май да ти отговори.БГ гражданина 681 е направил регистрация,само за да изложи по-горното.
А иначе аз поне мисля,че ние сме си будни.Но няма да правим рейтинг-а на някой,който сега (преди изборите) се е сетил да си го вдига.За да го изберат.

Будни, като в "будна кома" ли?
Аз лично отивам на протеста!
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

nedpetko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 445
  • Distribution: Debian GNU/Linux
  • Window Manager: KDE
    • Профил
И аз съм буден! Даже целя копчетата по клавиатурата!
Ако сме живи и здрави ще се видим на протеста!
« Последна редакция: Jan 10, 2009, 23:20 от nedpetko »
Активен

Debian amd64 squeeze/sid

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Хммм... бих отишъл, но донякъде съм съгласен с пландц. Във всеки протест се явява някой педераст, който да иска да оглави стадото. Стилът на писане на този чиляк ме кара да си мисля, че е от болните мозъци на Волен, Боян или другия палячо БоРко.
Но и другите са прави, че трябва да се подкрепи подобен протест.
В заключение, ако се появи атака, БоРко или някой друг, първо бой до дупка, след това се обръщаме към мвр-то и те така... накрая трябва да остане само един! ;D

Всъщност това са твърде безсмислени работи, но единственият път в историята, когато нещо се е постигнало с протести е било в Иран/Персия/ като са свалили правителството! Който желае да се образова в Гошо по темата, впечатляващо е! В България нищо не може да се постигне, освен ако не се организира тайна завера от професионали убийци, които да резчистят боклуците. Накрая ще останем само пенсионери и ученици ;D
Активен

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Всеки, който със своята активност или пасивност участва или спомага за оцеляването на всичко това, което в България се нарича политика, управление и т.н. в сегашния му вид, принадлежи към множеството наричано най-често "боклуци" ...
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

nedpetko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 445
  • Distribution: Debian GNU/Linux
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Ясно е, че някой цели да изкара нещо от този протест. Видяхме какво стана със Стефан Гамизов - мрънка, говори нещо и някрая никакъв го няма, явно е че си изкара каквото трябваше.
Както казва един мой приятел -  не ви ли стана ясно, че за да се (по)оправи положението в България трябва някой ненормален.

Онзи ден попаднах на нещо доста вулгарно за четене ама доста реалистично:
http://www.gocho.org/
« Последна редакция: Jan 11, 2009, 00:09 от nedpetko »
Активен

Debian amd64 squeeze/sid

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Владсун, това управление не може да се изкорени, защото няма кой да го замести. Просто няма такива хора. Политиката е мръсно нещо, а българите сме явно твърде горди хора, за да заместим руснаци, украинци, испанци и турци. Това е положението. Абе щом БоРко е кмет на столицата и ще става премиер, излишно е да се спори. Много е зле положението. Пък и сега да слушаме разни паляци от Тексас, че сами сме си виновни и само ревем, много добре знаете, че ние не можем нищо, просто манталитетът ни е такъв да се скрием в дупките си и да гледаме чуждия сеир :(
Но ако си позволя малко черен хумор, дори и нацистки строеве като Римската империя и Третия райх са паднали, наште никой не може да ги бутне, еб... м.й.... ;D ;D
Активен

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Владсун, това управление не може да се изкорени, защото няма кой да го замести. Просто няма такива хора. Политиката е мръсно нещо, а българите сме явно твърде горди хора

Това имах предвид - хора с такова мислене ;)
Усещаш ли как затвори кръга в горния цитат...

Имам една любима сентенция: "Късметът ти е такъв, каъвто си го накъсметиш."
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Явно и ти си от хората, които мислят, че може да се направи нещо, а аз вярвам в световната конспирация срещу нас българите ;D Изключително наивно е да се мисли, че ще прокараме нещо с протести, например богомил?! торенти?! а сега това. Исках да кажа, че нашите политици ще си затворят прозореца или ще отидат на планина. Не това е начинът да се уязви врагът ;D
"хора с такова мислене" - звучиш ми като младеж на 19, който си мисли че ще промени света и вярва че хората са честни и се стремят към добро. Ти си на същото мнение като тараторя, че европейците са си постигнали всичко сами или янките. Това не е така според мен, иначе всички трудолюбиви и умни хора щяха да са богати и да живеят добре? Сега заключих кръга ;D
Моята любима сентенция:"На този свят нищо не е черно и бяло, а в милиони тонове сиво."
Активен

VladSun

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2166
    • Профил
Честно казано, изобщо не исках да променям идеята на тази тема - да се уведомят хората за това събитие и който иска да дойде. 

Към момента сме двама тези, кото са изявили желание от тази общност :)

(т.е. спирам да размивам темата с политиканстване и вече съжалявам за това)
Активен

KISS Principle ( Keep-It-Short-and-Simple )
http://openfmi.net/projects/flattc/
Има 10 вида хора на този свят - разбиращи двоичния код и тези, които не го разбират :P

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Еее, жалко, много обичам да споря за безсмислени неща ;D Почти ще си призная, че макаджията ми липсва, него поне мога и да го псувам. Успехи на протеста!
Активен

h7d8

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 197
  • Distribution: Debian;Ubuntu
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Отивам!Отивам ,защото БЪЛГАРИЯ е НАША!Отивам ,защото ДЪРЖАВАТА сме НИЕ!Отивам ,защото 'политиците' трябва да ПРЕДСТАВЯТ НАС!Отивам ,защото НЕ ИСКАМ НАРОДА да живее с нечий чужд МИРОГЛЕД!Отивам ,защото НЕ ИСКАМ жертвите (патриотите) за БЪЛГАРИЯ да бъдат НАПРАЗНИ!Отивам ,защото НЕ ИСКАМ в 'моят дом ,моята крепост' да бъда застрашен!Отивам ,защото тези които ще живеят за НАС трябва да са ТАМ ,а не тези които градят в свой ИНТЕРЕС!
Активен