Автор Тема: За bb  (Прочетена 1680 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
За bb
« -: Dec 06, 2013, 16:00 »
Ето наборе, това е за теб:

http://www.opennet.ru/opennews/art.shtml?num=38602

По между другото е уникално и заслужава истинска новина в портала, а не в кошчето на форума.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: За bb
« Отговор #1 -: Dec 06, 2013, 16:22 »
Кой е НАБОРА ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

10101

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 384
  • Distribution: GNU LINUX
    • Профил
Re: За bb
« Отговор #2 -: Dec 06, 2013, 17:44 »
bb e.

Това си е наистина ГОЛЯМА новина не само за него.

Повече такива новини през 2014.
Активен

А печат ?

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: За bb
« Отговор #3 -: Dec 07, 2013, 19:24 »
Много благодарско Гога! [_]3 [_]3 [_]3

Веднага ще го тествам.


Дописване:

От известно време не съм си у нас и ползвам лаптопа под Уиндоус, но нещо не можа да ми се инсталира уиндоуската версия. Всъщност, инсталира се, но не стартира. Нещо май и липсват QT компоненти за уиндоуса.
Разгледах им блога, не е много популярен май и проекта ми се струва в съвсем начална фаза, но от описанието за функционалностите и като гледам как са тръгнали ми се струва, че на разработчиците им липсват познания от този бизнес и са тръгнали по възможно най-трудния начин.
В практиката по-рядко се конструират изделия с чертане, щото всички си имат богата база от модели и само внасят корекции за преправяне на един модел в друг. От тук следва и, че първо трябва да се направи интерфейс който да отваря различните формати на наложилите с е в бранша системи и към вече направения интерфейс с функционалности, да се добавят възможности/инстументи за редактиране на детайлите и създаване на нови.
Това е според мен нужния подход, за да може още от самото начало, докато е с ограничени възможности да е полезен за възможно най-голяма група от потребители, които пък вече с използването си да "захранват" разработчиците с идеи и да допринасят за по-бързото развитие на проекта.

Май е време да взема да си припомням руския, че ще ми е по-лесно от колкото тепърва да уча англичански!
« Последна редакция: Dec 07, 2013, 20:03 от backinblack »
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: За bb
« Отговор #4 -: Dec 07, 2013, 21:11 »
Май е време да взема да си припомням руския, че ще ми е по-лесно от колкото тепърва да уча англичански!

link


« Последна редакция: Dec 07, 2013, 21:15 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.