Автор Тема: За клиентите на М-ентел (М-Тел)  (Прочетена 1287 пъти)

luda_glawa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 652
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Накратко:

В последната фактура видях, че са ми фактурирали 29 смс-а към номер 0453 - "Изходящ SMS БТК " на цена 0.12 ст. всеки. Обяснението на оператора бе, че аз случайно съм натискал копчета и без да искам, а и да знам, съм изпратил тези 29 смс-а към несъществуващия номер 0453. Което просто няма как да е станало. Освен това ме осведоми, че изпращането на смс до несъществуващ номер се таксува WTF!?!?!??! Платих си сметката с намерението да видя дали това ще се случи и в следващата ми фактура. Тя още не е излязла, но в сметката на жената видях пак същите смс-и към този номер. Тя е на друг план, през друг договор и не е изпращала такива (ако някой има желание да философства в тази посока). Та съвета ми е да проверите дали са ви таксували такива съобщения и ако да, да не отивате сами да се разправяте, а да отидем повече хора. Спомняте си предполагам - "Съединението прави силата" ;) Аз лично смятам да им наруша спокойствието.
Активен

С Уважение:

Luda Glawa ;-)

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Re: За клиентите на М-ентел (М-Тел)
« Отговор #1 -: Oct 23, 2011, 12:36 »
Така-като видят пък, че говорите с чужбина, или пращате смс, ви начисляват несъществуващи минути-например вие сте говорили 1-2 минути-получавате сметка за 7 минути, говорили сте 2-3 минути-получавате сметка за 10 минути. Че мошенничестват-спор няма-но само губят според мен. Към администраторите и към всички-предлагам в сайта да бъде отворен специален раздел-алтернативна телефония-не през оператори!!! Тука сигурно има специалисти, които имат какво да кажат!!! Дайте да впрегнем всички средства за да заобиколиме "честните оператори"!!!!!! O0
« Последна редакция: Oct 23, 2011, 12:44 от zibeltbg »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop