Автор Тема: Разно извънтемие  (Прочетена 177145 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8799
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2010 -: Sep 11, 2022, 16:03 »
Митрофанова си преследва руските интереси. Да не правим арбитраж на Газпром и по възможност да спрем „порочната“ практика от последните месеци да смеем да купуваме газ и от някой друг.

Относно разделението на властите, то съществува и у нас. През настоящата година войната между институциите явно го показва. За разлика от Канада имаме конституция (съжалявам за което, това е един парцал) и вътре си пише за разделението на властите.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3131
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2011 -: Sep 11, 2022, 17:27 »
..
Целта е да има разделение на властите (каквато още сънувате в БГ), за да няма злоупотреба с власт, факт Ник услужливо е пропуснал при разясняване на държавното устройство.
..

Момент тук, вижда се какво съм написал в предните постове- "За Канада, доколкото знам, има някакъв генерал-губернатор (Governor General), който назначава съдиите във Върховния съд по предложение на министър-председателя, но да, същият пък генерал-губернатор го назначава краля." - така ли е, или не? (П.П. Постът ми беше в отговор на 4096, там за назначенията във вашия Върховен съд)

Преди това писах, че монархът (на Великобритания и участниците в тази държавна уния) има декоративни функции-

Едва ли им пука на канадците. Монархът на Великобритания е една декоративна фигура. Реалната власт (в Канада) е на министър-председателя (и въобще във всички страни, намиращи се в държавна уния с Великобритания- Австралия и т.н.).

Същото пишеш и ти, относно генерал-губернатора- "With most constitutional functions lent to Cabinet, the governor general acts in a primarily ceremonial fashion."


Та, кое  съм пропуснал услужливо? Нито съм упреквал системата на управление в държавната уния, която дискутираме, нито съм я хвалил, не разбирам защо ми вмени грях в някакво услужливо спестяване на нещо.
« Последна редакция: Sep 11, 2022, 17:44 от Nik123 »
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2012 -: Sep 11, 2022, 17:50 »
   За да не съм голословен: има достатъчно генетични и исторически
изследвания на аристократичните фамилии,доказващи тяхното
израждане вследствие кръвосмешения и други подобни.
Например:

Inbreeding and the Downfall of the Spanish Hapsburgs

https://www.discovermagazine.com/the-sciences/inbreeding-and-the-downfall-of-the-spanish-hapsburgs



Та,сещайте се за Кобургите ...

Май трябваше някой да зарита "Симеончо" -то още миналия век.  >:D
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6213
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2013 -: Sep 12, 2022, 01:39 »
 ???
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2014 -: Sep 12, 2022, 02:23 »
Симеончо беше на хранилка при БКП и на отчет към СССР. Този лаф "Живее си като Симеончо в Кайро" не съм го измислил аз.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2015 -: Sep 12, 2022, 07:57 »
   Няма логика в това.

   От БКП са искали България да стане република (правилно !),за чий
им е да поддържат "Симеончо" -то ?
   Горепосоченият СексКобурГотин дегенерат е бил поддържан финансово
от европейските монархически фамилии.

   Е,да, имаше тройна коалиция ( 2005-2009 г, , ръководена от евреина и
педераст Сергей Станишев),в която бяха заедно БСП и Кобурга,но
всеки си гледаше собствения интерес.
   Крепяха се взаимно,и си въртяха далаверите.
СексКобурГотиния искаше да се налапа с имоти ...
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8799
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2016 -: Sep 12, 2022, 08:33 »
евреина и
педераст Сергей Станишев

Aко знаеше, че майка му е украинка, какво ли би казал?
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5298
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2017 -: Sep 12, 2022, 08:52 »
А вчера доста хора се сетиха за мръсните терористи, дето праснаха двата самолета в кулите.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2018 -: Sep 12, 2022, 09:31 »
евреина и
педераст Сергей Станишев

Aко знаеше, че майка му е украинка, какво ли би казал?

Дина Мухина е родена во Херсон во Украинската ССР во украинско-еврејско семејство. Дина Станишева станала сопруга на Димитар Станишев
политичар од Бугарија со македонско егејско потекло, и е мајка на Сергеј Станишев, поранешен премиер на Бугарија.

https://mk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%88%D0%B5%D0%B2%D0%B0

   Да,вярно е,че източника на информация не е супер достоверен
(да не говорим за езика на написаното  ;D ),но има достатъчно факти
за еврейския произход на въпросната Дина.
   Просто трудно се намират (ясно защо ...), има и снимки...
Мухина навремето киснеше с часове в синагогата в София.

   А за педерастията му има ли смисъл пак да отваряме приказка ?
За гаджето му Азер Меликов,гей-оргиите в Брюксел и т.н. ...
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8799
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2019 -: Sep 12, 2022, 10:28 »
А вчера доста хора се сетиха за мръсните терористи, дето праснаха двата самолета в кулите.

Само дето е невъзможно самолет да бутне небостъргач. Поредната холивудска продукция като кацането на Луната. С което не казвам, че терористи не е имало или, че американците не са ходили на Луната. И терористи си имаше и пет-шест пъти (мисиите Аполо са общо 13) най-малко са стъпвали на лунната повърхност, но не това е важното в случая.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8799
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2020 -: Sep 12, 2022, 10:54 »
   А за педерастията му има ли смисъл пак да отваряме приказка ?
За гаджето му Азер Меликов,гей-оргиите в Брюксел и т.н. ...

Много харесвах бившото му гадже от преди да му стане гадже и настояща колежка от европейския парламент. Много ми се е-хеее-ше от нея сигурно двадесет години. Ама одъртя и се сбабичкоса.

Една любопитна история, колко съм глупав. Няколко години от Гала и от къде ли не чувах едно име Моника Валериева. И си мислех, че се говори за съпругата на Станишев. Аз и нея всъщност не съм я виждал. Даже излезе една песен — Курва като Моника¹

И едва преди няколко месеца разбрах, че е някаква друга Моника, която е певица ли, манекенка ли, така и не разбрах.





===
¹/ Много як disrespect, който рядко се вижда по ширините ни. Една чалгаджийка да им покаже на намазаните траперчета, как се прави. И на Хазарта също. Харесвам го, бих гласувал за него, но дисовете му смърдят още от One shot-a, а после вчички се чудеха на „Браво“. Няма, какво да се чудите, да му бяхте следили „кариерата“.

 
« Последна редакция: Sep 12, 2022, 10:57 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2021 -: Sep 12, 2022, 11:55 »
   А за педерастията му има ли смисъл пак да отваряме приказка ?
За гаджето му Азер Меликов,гей-оргиите в Брюксел и т.н. ...

Много харесвах бившото му гадже от преди да му стане гадже и настояща колежка от европейския парламент. Много ми се е-хеее-ше от нея сигурно двадесет години. Ама одъртя и се сбабичкоса.

Една любопитна история, колко съм глупав. Няколко години от Гала и от къде ли не чувах едно име Моника Валериева. И си мислех, че се говори за съпругата на Станишев. Аз и нея всъщност не съм я виждал. Даже излезе една песен — Курва като Моника¹

И едва преди няколко месеца разбрах, че е някаква друга Моника, която е певица ли, манекенка ли, така и не разбрах.





===
¹/ Много як disrespect, който рядко се вижда по ширините ни. Една чалгаджийка да им покаже на намазаните траперчета, как се прави. И на Хазарта също. Харесвам го, бих гласувал за него, но дисовете му смърдят още от One shot-a, а после вчички се чудеха на „Браво“. Няма, какво да се чудите, да му бяхте следили „кариерата“.

   Тази т.нар. "Моника Станишева" е високоплатена PR специалистка.
Преди това е била "Йосифова" - съпруга на създателя на Първа частна
банка,която фалира още 90 -те години ... сещай се ...
   Платено й е много за да се "омъжи" за педала Станишев,и по този
начин да го изкара хетеросексуален.

   Жалка история ...






П.С. Мислех те за печен,и че ги знаеш тези работи.
Или, Станишев ти е симпатичен,така ли да разбирам ?  ???
« Последна редакция: Sep 12, 2022, 11:59 от spec1a »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8799
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2022 -: Sep 12, 2022, 12:09 »
Стани-шеф е евро-глобалист. Няма как да не харесвам огромна част от нещата, които говори. А и нали си е там, в Брюксел, не ми пука особено за него. Щом не ми е премиер, аз съм съгласен.

Тази Моника, от теб научавам, че е била жена на шефа на ПЧБ. Ама той още тогава си беше дъртак. Имал е много по-млада жена ли, която е могла да му е внучка? А аз си мислех, че аз съм педофила, дето харесвам Ленчето (всъщност тя има една колежка Деница Нечия си, която ми допада повече). И въпреки това да речем, че е била на двадесет деветдесет и четвърта, пак като да му идва кака на Станишката. По-голяма ли е от него?

Иначе единственото, което знам за нея е, че държи дигитална агенция за платени драскачи в spybook на издръжка от подопечните на Митрофанова. Преди повече от десет години го казаха това още. А виждаме, че в момента агенцията ѝ има бая работа.

Затова не вярвам много на това за четирите хиляди. Рублo-доларите пристигат по сметките на големи хора. А работещите за такива агенциики сигурно им дават по пет стотака (най-много) и ги държат на граждански договор, защото е под МРЗ. Има твърде много хора, които биха се навили на тази оферта. Аз, както съм безработен, като нищо бих го направил, ако не ме беше толкова гнус от spybook.

Та думата ми беше за друго в предното мнение. Намеквах ти, че може да е мека китка, но не изцяло. Двуфазен е като любимия ти Ферди Педеругото (както са го наричали софиянците). ЕХе и мъжко и женско.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5298
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2023 -: Sep 12, 2022, 12:17 »
Ем работата е кот'падне................
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6213
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #2024 -: Sep 12, 2022, 12:39 »
С удоволствие бих изтрескал с един прав в носа мазното и лицемерно Станишче. Рядко противен човек. Само Валери Симеонов го надминава по гнусометъра.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.