Автор Тема: Въпрос към модераторите и администраторите.  (Прочетена 5914 пъти)

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
съгласен съм с повечето неща. Не се чувстван толкова велик а и невронните мрежи отдавна не са ми интерес ;) Но пък и не се чувствам виновен, че задавам нетехнически въпроси.

А виж за свободата и свободията все някой ги бърка  >:D
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Предлагам четенето и писането в разделите хумор и живота и вселената да става с таймаут от 2 мин. Който иска - да чака.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Това предложение е интересно, но да го сложим на 5 минути. Жалко за конкретната тема, тъкмо започна да ми става интересна.

Неософти го забелязах едва напоследък, когато закриха друг форум и тук се появи въпроса защо. Посетих дневника му, пълен е с много добри четива, личи си ученото, аз така не мога да пиша, колкото и да се напъвам. За разлика от тараторЯ се обосновава и това беше интересно, а и винаги отвън изглежда различно, от това дето виждаме тук.

Както и да е. Нетер си е напълно прав за него. Тук сме се събрали уж да си взаимопомагаме за любимата ОС, а не да бистрим политиката. Едно такова правило, като предложеното от Ласков е доста на място и може да способства да се вразумим.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

neosofti

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 123
  • Distribution: Убунту 10.04 - 64 бита
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
@Offtopic
Форумът и уикито не са закрити. Модератoрският и администраторският екип все още стои твърдо зад тях и целта да станем официален Ubuntu Loco Team за България. Също така в екип имаме човек, който работи при Каноникъл.  Всъщност имаме проблем с координацията, за да се пусне. До сега беше на личен сървър и за да го възтановим ни трябва бекъпа на базата данни и единият администратор още не го е изпратил. За сега няма смисъл да се пуска, понеже ще липсва цялата база данни с упътвания, теми, решения, софтуер и т.н. Лично мене ме е яд, че съм писал много упътвания, поставял съм много решения и има доста преводи и за жалост ги нямам при мене, за да ги поставя в моят блог и уикито. Доколкото си спомням имам над 2000 поста, от които 1/4, ако е от гореспоменатите неща - просто е огромен труд и вложено време. Като се добавят и другите от екипа плюс някои по-активни потребители, просто сами разбирате за какво става дума.

dejuren хубаво казваше да слагаме упътванията и т.н. в официалното уики на Каноникъл, a във форума само препрадки, но кой да го слуша....
« Последна редакция: Jun 19, 2009, 21:45 от neosofti »
Активен

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Можем да ви предложим хостване.
Не че дърпам чергата към нас. С годините съм виждал десетки проекти, започнали смело и ентусиазирано, но скоро загаснали, заради промяна в приоритетите, малки дразги в екипа или просто мързел, което води до загуба на ценен труд. "Линукс за българи" никога не се е опитвал да се наложи или да задуши други, но просто се оказа най-жизненият, дългосрочен проект свързан с Линукс и СОК в България.
Затова предлагам.
Активен

фонокартен телефонен апарат

plandz

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 535
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Аз лично възприемам този форум като отдаване на помощ на съответните нива на потребителите.И затова ми харесва разделянето на темите за "начинаещи" и "напреднали",въпреки,че това според мен е условно,поне в частта си,на това,че всеки напреднал може да попита "как да",което правят в голямата част от питанията си "начинаещите".
Според мен всички въпроси са важни,независимо от това дали са коментирани преди или не.И които са свързани със същността на форума,преди всичко.Защото той е за операционната система Линукс,а не за това дали утре ще вали или ще грее слънце.Който се интересува от последното - има си място и сайтове (а може би и форуми).Дразни ме разводняването,т.е. отвличането от същността на форума.
Дразни и друго - нетърпимостта на по-напредналите потребители от това,че някой с по-малко звезди от тях изказва наистина компетентно мнение за проблем на друг.
Май трябва да се преразгледа рейтинга (звездите),защото той нищо не значи.Поне за мен.Значи много за изживяващите се.
Май се отвлякох,извинявам се за което.
С една дума - иска ми се този форум да е само и само за Линукс и за нищо друго.Който иска друго - ще си намери къде да си чеши езика.
Нямам никакви забележки към модераторите на форума.Пожелавам им така да държат и за в бъдеще.
Поздрави на всички!
Активен

Ако се чувствате добре,не се тревожете.Ще ви мине. - Murphy's Laws