Автор Тема: WOW пдв, здпджхеше  (Прочетена 1324 пъти)

spartanec

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
WOW пдв, здпджхеше
« -: Dec 19, 2009, 08:39 »
Здравейте ! Знам, че има много като мен които токущо са подкарали убунту-то и задават куп въпроси но тук е въпроса на живот и смърт [_]3 Искам да попитам как мога да подкарам WOW-a... Той е рипнат от замунда и е на патч 3.0.8 и едно,че сигурно ще ми иска някакви други програми(четах нещо за wine) и второ, че когато правя ъпдейт до 3.2.2а сигурно пак ще иска нещо... МОЛЯВИ ОБЯСНЕТЕ МИ ПОДРОБНО СТЪПКА ПО СТЪПКА и АКО МОЖЕ ДА МИ ОХЯСНИТЕ КАК ДА ИНСТАЛИРАМ ТОВА WINE ЗАЩОТо ИСКА ДА СЕ ПРЕВЪРНА В ROOT :o Моляви хелп.
Активен

Warstomp

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 344
  • Distribution: Debian, Ubuntu
    • Профил
Re: WOW пдв, здпджхеше
« Отговор #1 -: Dec 19, 2009, 09:07 »
WINE се използва за стартиране на изпълними файлове за Windows.
sudo те превръща в root.
apt-get install инсталира програмата, която искаш.
Код:
sudo apt-get install wine

Използване na wine:
Код:
wine /път_до/изпълним_файл.exe

Когато правиш ъпдейт няма да ти иска нищо. Освен ако не говориш за realmlist, но ако не знаеш това, тук не е мястото, където може да го обсъждаш. Изобщо изглежда, че не знаеш какво говориш и правиш. Най-малкото пиши грамотно, ако искаш някой да ти отговори. Виж си заглавието!
Активен

spartanec

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: WOW пдв, здпджхеше
« Отговор #2 -: Dec 19, 2009, 09:42 »
Извинявам се сега го видях просто обърках някакви traditional phonetic с standart незнам какво си.

И като видя, защо не си редактира поста и най-вече заглавието му???
bop_bop_mara


Благодаря все пак, значи казваш да я изтегля рипната правя ъпдейт и когато искам да играя през виното?
Благодаря много.
« Последна редакция: Dec 19, 2009, 14:03 от bop_bop_mara »
Активен

shoshon

  • Гост
Re: WOW пдв, здпджхеше
« Отговор #3 -: Dec 19, 2009, 11:26 »
Писъл съм по тази тема тук (Ползвай търсачката). От друга страна, в wiki-то на WOW ( официалното ) има обяснено стъпка о стипка как става.
Ако не се справиш пиши тук.
Успех
Активен