Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 78   Надолу

Автор Тема: Епидемията и българските културни особености  (Прочетена 67458 пъти)

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Може България да е една от най-нецивилизованите страни в цяла
Европа,но на фона на шибаната държава на югоизток от нас, сме
направо върха на човешката цивилизация.



А сега си представете къде (и с какво) ще бъркат на учениците в Анадола   ;D
« Последна редакция: Nov 22, 2021, 10:45 от spec1a »
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3088
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Нова версия на ковида пуснали на пазара, "Омикрон".
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Вече започнаха да твърдят,че бил много опасен !

И кво,още кинти за Пфайзер и останалите,а  >:D >:D >:D



   Етиопският педераст Гебрейсус (шефа на СЗО),май вече се е договорил
за комисионите от фарма-мафията.
« Последна редакция: Nov 28, 2021, 14:00 от spec1a »
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Важно! Идва комета!!11 Нали знаете, че кометите предвещават болести и нещастия?!

Направете най-доброто за себе си! Предпазете се от настъпващото зло!

Идете и се ваксинирайте !!

:) :) :)
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Който иска да се ваксинира. Тази земя трябва да се прочисти най-накрая. Идиотите станаха твърде много, а многото идиоти подкрепяйки жадните за повече власт и контрол са и опасни. Без тази подкрепа онези ще са безпомощни.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Абе, laskov , я сега кажи: според "правоверните" ваксинатори като теб,
колко дози "ваксина" са необходими ?
   В началото бяха 2,после ги увеличиха на 3,после нови щамове ...
И,какво е "бустерна доза" ?

   Май ще се окажат "необходими" 10,20,30 или дори повече.
Според фарма-мафията...
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
   Май ще се окажат "необходими" 10,20,30 или дори повече.
Проблем е, че има избор на ваксини и беше казано: "Изберете си.". А хората, като не знаят, как да изберат?! И се уплашиха, че може да не направят добрия избор. А всеки, разбира се, иска да направи най-добрия. И като не може, ваксинирането страшно, а онова, понеже не е стигнало до мене, не е.

Ваксина против тетанус, ако се нараниш 10 пъти през не знам колко месеца, ще ти сложат 10 пъти. Май сега можеш да откажеш, ама преди дори и не те питаха. Ваксини против разни други болести вероятно също са ти направили. И никой не пита "Кой е производителят?".

Тръгнах са търся "Имунизационен календар" ... и ... А, то имало сайт! https://www.vaksinite.com/imunizacionen-kalendar/

Хм. Не пише нищо за 5G :(

Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
   Май ще се окажат "необходими" 10,20,30 или дори повече.
Проблем е, че има избор на ваксини и беше казано: "Изберете си.". А хората, като не знаят, как да изберат?! И се уплашиха, че може да не направят добрия избор. А всеки, разбира се, иска да направи най-добрия. И като не може, ваксинирането страшно, а онова, понеже не е стигнало до мене, не е.

Ваксина против тетанус, ако се нараниш 10 пъти през не знам колко месеца, ще ти сложат 10 пъти. Май сега можеш да откажеш, ама преди дори и не те питаха. Ваксини против разни други болести вероятно също са ти направили. И никой не пита "Кой е производителят?".

Тръгнах са търся "Имунизационен календар" ... и ... А, то имало сайт! https://www.vaksinite.com/imunizacionen-kalendar/

Хм. Не пише нищо за 5G :(
Предполагам разбираш, че препарат, който променя наследствения материал на клетките ти и ги кара да произвеждат определен протеин, не  може да се нарече ваксина. И сигурен ли си, че това е безопасно, след като не е имало достатъчно време за изпитания? За мен трябва много да обичаш риска, за да си нахакаш такова нещо в тялото. Обикновено се рискува, за да се спечели нещо. А сега? Рискуваш живота си, за да не рискуваш живота си. Не ти ли звучи абсурдно?
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

nslave

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 159
  • Distribution: Fedora / Debian
  • Window Manager: Xfce
    • Профил
Цитат
За мен трябва много да обичаш риска, за да си нахакаш такова нещо в тялото. Обикновено се рискува, за да се спечели нещо. А сега? Рискуваш живота си, за да не рискуваш живота си. Не ти ли звучи абсурдно?

Рискът в случая зависи от нивото параноя, което тресе човек. И за секунда не съм си помислил, че рискувам нещо като се ваксинирам. Не съм се и притеснил, че вируса ще ме убие. Просто ме беше грижа за околните. По същата причина нося маска, по същата причина и спазвам дистанция. Мисля, че по съвремените стандарти съм категорично в категория - овца.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Просто ме беше грижа за околните. По същата причина нося маска, по същата причина и спазвам дистанция. Мисля, че по съвремените стандарти съм категорично в категория - овца.

Енслейв не е моя работа да те категоризирам. И всъщност точно в това е проблема. Това са лични, предпазни средства. Ваксинирайки се, носейки маска и дезифекцирайки се (включително и странето от хора) са неща, които правиш за себе си. Ти да си предпазения.

Не си висше създание и не можеш да носиш отговорност за другите и решенията им. Тя си е лично тяхна. Ти като си се ваксинирал, ти си човека, който няма да се зарази или ще го кара леко. Съседа няма. Това не се отнася до него. Докато е неваксиниран, той не е „предпазен“.

Нито искам, нито мога да ти наложа своите виждания, но не искам някой друг да ми налага своите. Защото точно това се нарича тирания. Всичко направено под натиск е обратното на свобода.

Тук е голямата лъжа на така наречените управляващи.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
"...
Откритият в Ботсвана нов вариант на коронавируса беше наречен Омикрон – 15-ата буква от гръцката азбука, след като по-рано беше решено, че вариантите ще носят имена именно от нея.

Но предишните две букви "ню/nu“ и "кси/xi“ от азбуката са пропуснати от Световната здравна организация, пише "Ню Йорк таймс“.

Говорителят на Световната здравна организация Тарик Ясаревич поясни през уикенда, че ню прилича на думата "нов“ и би обърквала хората и заради това е пропусната.
Във втория случай пък можело да се стигне до проблем, тъй като Xi е популярна фамилия. Явно се има предвид фамилията на китайския лидер Си Цзинпин (Xi Jinping).
..."

Иначе ваксина се казва, когато ти се вкара жив вирус (омаломощен) в организма. Сегашните "ваксини" ти вкарват нещо друго. Какво точно ще разберем след десетилетие/я. Благодарим ви, че се жертвате в името на науката, както и че спасявате опитните зайчета/морски свинчета (те имат правА).
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

nslave

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 159
  • Distribution: Fedora / Debian
  • Window Manager: Xfce
    • Профил
Просто ме беше грижа за околните. По същата причина нося маска, по същата причина и спазвам дистанция. Мисля, че по съвремените стандарти съм категорично в категория - овца.

Енслейв не е моя работа да те категоризирам. И всъщност точно в това е проблема. Това са лични, предпазни средства. Ваксинирайки се, носейки маска и дезифекцирайки се (включително и странето от хора) са неща, които правиш за себе си. Ти да си предпазения.

Не си висше създание и не можеш да носиш отговорност за другите и решенията им. Тя си е лично тяхна. Ти като си се ваксинирал, ти си човека, който няма да се зарази или ще го кара леко. Съседа няма. Това не се отнася до него. Докато е неваксиниран, той не е „предпазен“.

Нито искам, нито мога да ти наложа своите виждания, но не искам някой друг да ми налага своите. Защото точно това се нарича тирания. Всичко направено под натиск е обратното на свобода.

Тук е голямата лъжа на така наречените управляващи.

Не съм особено съгласен за личните предпазни средства. Айде ваксинацията явно спада в графата лични, но по времето когато си я правих информацията беше различна, което нямаше да промени решението ми де. Маските и дистанцията определено са за предпазване на околните. Идеята е ако все пак аз разнасям бацила асимптомно, да не се изкашлям, кихна или нещо подобно в близост до някого и съответно да има бариера ако е неизбежно.

Не се опитвам да нося отговорност за останалите, но всичките позитиви от които се ползваме днешно време са благодарение на стадния ни начин на живот, колкото и да искаме да издигнем на пиедестал индивида. За мен всичко опира до липсата на концепцията за общество в съзнанието ни. Предполагам, че и това е част от причината в цивилизованите страни процента на ваксинацията да е обратен на нашият.

Благодарим ви, че се жертвате в името на науката, както и че спасявате опитните зайчета/морски свинчета (те имат правА).

Това сериозно ли? Съдейки по статистиките, неваксинираните се жертват в името на... не знам кое всъщност.
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3088
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Само да не почнат да ги кръщават на буквите в китайската азбука, че отидоха стотици вълни от нов ковид, коя от коя по-смъртоносна.. и стъкмистиката ще гръмне по шевовете.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 78   Нагоре
« назад напред »