Автор Тема: „София прайд” 2013 отменен  (Прочетена 24829 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
http://btvnews.bg/bulgaria/obshtestvo/zsofiya-praid-2013-otmenen.html

Абе, мамицата им и педали, нямам нищо против тяхното "различие"! Да се ебът където искат и с когото искат, но защо трябва да ми го навират в очите и едва ли не, да се съобразявам с това!?

П.С. Май за педалите не сме коментирали във форума :D
« Последна редакция: Jun 20, 2013, 13:56 от backinblack »
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #1 -: Jun 20, 2013, 14:16 »
И за лесбийките не сме :'(
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #2 -: Jun 20, 2013, 15:15 »
Поздравления за Марчето. От такива теми, този форум почти си е заминал.
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #3 -: Jun 20, 2013, 17:01 »
Мдааа, няма управия и няма и да има! Единия не бил малоумник да си харчи парите хазартно и не го интересувало въвеждащата се цензура, другия не пуши и не го интересуват проблемите на пушачите, трети няма още деца или има, но са големи и сами могат да си решават или в неговия град нали няма да манифистират!

Относно форума, не тези теми са проблем, а липсата на какъвто и де ентусиазъм у подрастващите и убит в порасналите! Можеш сам да провериш в дир.бг от коя година ми е първия пост като нерегистриран потребител с този ник. ФБ буквално уби форумите по интереси, но какво да се прави!? Технологиите се развиват, хората го желаят и аз не мога и не желая да им се противопоставям! Въпреки, че бих желал да фалират и да затворят, но не и силово чрез налагане на цензура.

Та, по този логика, самата тема не се очертава да бъде носител на полезна информация и ако вземе Марчето направо да я делне, няма да и се разсърдя. Разбирам, че станаха доста "безполезните" теми във форума.

Интересно ще ми е полицайче, ако детето ти попита докато стоите в парка, какви са тези хора и защо манифистират, какво ще му обясниш!? Че това е нещо нормално и хората за това го демонстрират ли?
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #4 -: Jun 20, 2013, 17:13 »
Амбриаж -> долен, ляв ПЕДАЛ. Хахаххахахаххааааааааааааааа
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #5 -: Jun 20, 2013, 17:16 »
Мдааа, няма управия и няма и да има! Единия не бил малоумник да си харчи парите хазартно и не го интересувало въвеждащата се цензура, другия не пуши и не го интересуват проблемите на пушачите, трети няма още деца или има, но са големи и сами могат да си решават или в неговия град нали няма да манифистират!

Наистина няма оправия. Защото ако имаше, темите, които не са свързани с Linux щяха да бъдат изтривани веднага и нямаше да се допусне, този форум да се превърне в жалко подобие на това, което беше преди няколко години.
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #6 -: Jun 20, 2013, 17:30 »
Не случайно ти споменах от колко години чета и пиша по-форумите и ми се струва, че други доста по-активни форуми са по-зле и от този!
До преди да започна да се занимавам с Линукс, любим форум ми беше Сетком, но почти спрях да ходя там, щото и повечето ми интереси и питания свързани с Уиндоус не се толерират вече на само там, а за Линукс тук е мястото и остават само темите за нещата от живота.
Иначе, Линукс е все още общност на ентусиасти, а те не се интересуват само от компютри! Те също са хора които се интересуват и от нещата от живота.
Та в този симисъл, би било добре този форум да бъде просто един общностен форум, със съответните раздели, а не тясно специализиран, но това вече е предложение към администраторите.
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #7 -: Jun 20, 2013, 20:38 »
BB вземи отпусни малко.
Нито ти нито който и да друг ще вземе да оправи света. И със спорове, дискусии и дълги теми няма да намерим истината.

Обаче може с тролене >:D и простотии >:D малко да разпуснем.  [_]3 [_]3 [_]3

Хората си го желаят да живеят по определен начин. И на мен много работи не ми харесват..... Ама това си е.

Относно западането на форумите имам теория, че гоогъла е доста виновен за това. Преди 4-5 години (или малко повече) почнаха да не излизат резултати от форумите при търсене.
Предполагам Гошо ги третира за един вид 'Content farm' (ферма за съдържане) и въобще не ги толерира.
Той си има вътрешни алгоритми и лесно може да познае кога съдържанието е от форум.

Представи си че в някой форум има тема която е доста стойностна.....обаче въпросната тема е от преди 2-3 години. Да ама и самата тема се губи в общият огромен форум. А и темата се губи и в самият огромен интернет.

Сега въпреки че темата е изключително  'relevant'-на за въпросният проблем, Гошо няма да я покаже в търсенето. Той ще предпочете да покаже нещо свежо, прясно от преди няколко седмици - въпреки че въпросното свежо нещо може да се окаже голям боклук.

Та така юзерите не виждат резултати от форумите и не се и регистрират - и така малко по малко форумите западат.



« Последна редакция: Jun 20, 2013, 20:48 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #8 -: Jun 20, 2013, 20:42 »
Ама много е лесно да обвинявате само. Не стига, че е само един модератор и администраторите са с малко свободно време, ами и недоволни има...
Всеки само опява, но реално погледнато не му пука. Аз предлагам да стана модератор, за да помогна с каквото мога и както мога. Знам че за подобно нещо се иска доверие, но смятам че ако има нужда не би било голям проблем да ме допуснете. Явно е че нещо трябва да се промени, но най-лесно е само да се говори :)
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #9 -: Jun 20, 2013, 21:23 »
Цитат
Хората си го желаят да живеят по определен начин. И на мен много работи не ми харесват..... Ама това си е.

Ама Нака, аз нямам нищо против начина им на живот и това какъв секс ще практикуват! Против съм това да го парадират едва ли не като нещо хубаво, нормално и едва ли не, всички да са като тях!

Относно форума, ако ще е тясно специализиран, то не само тази тема, а и доста други, трябва хич да ги няма, а ако ще общностен е добре да си има раздели за нещата от живота!
Както по-горе казах, Линукс е не толкоз софтуер колкото ентусиазъм и бунт срещу модела които са се опитвали да наложат корпорациите и продължава да бъде това.
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #10 -: Jun 20, 2013, 21:25 »
Аз предлагам да стана модератор, за да помогна с каквото мога и както мога. Знам че за подобно нещо се иска доверие, но смятам че ако има нужда не би било голям проблем да ме допуснете. Явно е че нещо трябва да се промени, но най-лесно е само да се говори :)
Ако хвана тези дни zeridon на линия, ще му пиша за твоето желание. :)
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #11 -: Jun 20, 2013, 22:36 »
Против съм това да го парадират едва ли не като нещо хубаво, нормално и едва ли не, всички да са като тях!
И Аз съм много против >:(

Тръкнете я тази тема. Щото по логиката на Гого, колкото повече темата расте и е прясна толкова повече ще привличате педалите.
Ще вземат някои да дойдат да се регистрират и ще досаждат с тъпнята си под прикритието на линукс. Даже като пиша това и Аз допринасям за рекламиране на каузата на педалите. Няма какво изобщо да ги обсъждаме тук.
« Последна редакция: Jun 20, 2013, 22:57 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #12 -: Jun 20, 2013, 23:45 »
И сега какво, не може да има гейове-линуксджии ли?

Да си правят каквото си искат, не ми пречат. Тия дето го правят на световен проблем повече ме притесняват. Преди време оня тъпак Боян Расате беше домъкнал дъщеря си за да гледа как пердаши педа...гейовете на парада им. Хубаво как ще обясниш на детето какви са тези хора, още по-хубаво защо се биеш с тях и защо полицаите те прибират. После може да се хвали в детската градина че тати не е педал, даже ги бие на улицата.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #13 -: Jun 20, 2013, 23:51 »
Добре, ама не мога да разбера по каква логика се подразбира, че наоколо няма педеруги?  Те се рекламират, че са  между   10 и 20%.  Това, ако е вярно, означава, че наоколо има поне трима-четирима редовни посетители, дето да са меки китки. Въпроса изобщо не е за подценяване.

Обаче аз напълно подкрепям Наката, трябва да обсъдим задължително лесботата ;D
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #14 -: Jun 21, 2013, 00:10 »
И сега какво, не може да има гейове-линуксджии ли?

Абсолютно не!

То не се знае защо линукса и свободният софтуер напоследък се вбоклучава? Може да е заради педалско мислене на дивелопърите. ???
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.