Автор Тема: Всякакви въпроси, свързани с Linux.  (Прочетена 132198 пъти)

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3194
    • Профил
Re: Всякакви въпроси, свързани с Linux.
« Отговор #405 -: Aug 21, 2018, 16:09 »
Изтрито, поради дублиране и не по моя вина.

Да напомня и за останалите/неразбралите
Поради скорошните проблеми /с оспамването на форума/ (споко тоя път няма да сменяме пароли) и зачистването му  т.е.  изтриването на няколко тона спам и... Сега се получава така че при пост или отговор веднага хвърля грешка, но всъщност вече го е постнало правилно.
Не пускайте по два и повече пъти едно и също мнение, не и преди да сте презаредили за да видите че въпреки съобщението за грешка, поста вече е публикуван.

Ако не ви се копира дълъг текст, поствайте една буква само първоначално а после се върнете да презаредите и си редактирате поста.(или барем да си смените псевдонима на Ачо - Ачка, майтап да става)

Предполагам че всичко това се случва поради грешка т.е. забравено е да се синхронизират некой броячи на постове след изтриването и скрипта не вижда новия пост там дето го очаква ... Също така и не разчитайте на темата с последните постове, и тя явно брои и изтритите и ми показва към 10 празни страници
« Последна редакция: Aug 21, 2018, 16:18 от remotexx »
Активен

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Re: Всякакви въпроси, свързани с Linux.
« Отговор #406 -: Aug 21, 2018, 16:34 »
И това го казва потребител на Гном, а какво да кажем ние с КДЕ... Е верно има и Опера.
Потребител съм, но на Gnome 2.
Верно, че има и Opera. Точно нея разкарах, когато ми сложиха за капак и плоски бутони на прозорците. Това ми дойде в повече към другите недоразумения, които все нямат време да оправят от хвалене, какви новости са измислили.
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png