Автор Тема: Просто така.....  (Прочетена 796 пъти)

kill_u

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1058
  • Distribution: Ubuntu 9.10
  • Window Manager: Gnome
  • Out of here....
    • Профил
    • WWW
Просто така.....
« -: Oct 31, 2012, 05:07 »
Здрасти,

Това е единствения форум на който май останах верен от 2005 година насам. Днес прочетох това
http://to.ly/gwOE

и си помислих изведнаж айде победихме врага  [_]3. После си казах баси аз вече от толкова години ги съжалявам тия че даже не се и зарадвах. В крайна сметка за какво пиша това ..... Не е много ясно но просто ми стана драго че гиганта с глинени крака е поне подкосен. Е на хоризонта са други но това просто ни показва че има за какво да се борим. Поздрави !!!!
Активен

Всеки пост - отговор на въпрос!!!
Gnu/Linux user 411527

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Просто така.....
« Отговор #1 -: Oct 31, 2012, 09:12 »
Здрасти Марто,

Радвам се, че си в отлично настроение, добро здраве и си се сетил за нас. Това да сме по-важни от Линкедин ни прави горди ;)

В тая новина съзирам много добри новини за Ваком. Ние тоя Москвич Осмак го обсъждахме при Гатьо. Има към 200 коментара вече сигурно. Поживьом овидим са казали русите (е може би не са го написали точно тъй).

Няма да е лесно да ги бутнем, но както бързо станаха сила, така и бързо може да си заминат. В действителност М$ сменят модела си на печелене и това може да е голям риск за тях. Новите води са опасни и в тях вече са се настанили големи акули.

Само се опасявам, че края на глинения колос хич не е началото на края, дори не е края на началото за нас. Не ще усетим радост, защото из сянката им вече не просто надничат, ами са разперили криле много по-опасни от тях.

В действителност Гошо и Плодотворните са много по-зли от това дето някога да щяха да бъдат М$. И са двама, не един. Новините продължават да са лоши, но край Шипка няма нищо ново. Което е добре, знаем как завърши сагата с тези телеграми.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear