Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: Днес в 10:31 
Започната от go_fire - Последна публикация от spec1a
А на този му вярвате щото... Е от вашите? Или.. колко илядник е (за да знаем точно колко да му вярваме, звездите му го говорят и т.п.)

П.П. Тогава и аз дам свободен цитат от мрежата...

Нека вземат елката и да започнат да смятат.
Хуйлостань има БВП – 1,4 трилиона долара, засега. Населението – 145 милиона.
България има БВП – 110 милиарда долара. Населението едва ли е и – 6 милиона.
В Хуйлостань на всеки ватник се падат – 10 000 долара. Повечето са във огромната администрация и олигарсите на Хуйло!
В България , на всеки българин – около 20 000 долара.
Всичко е ясно!
Китай едва ли е толкова много след Хуйлостань.
При положение че БВП на Китай е 17 трилиона , населението -под 1,5 милиарда. И така , това са даже над 11 000 долара за всеки китаец , което е повече от 10 000-и долара за всеки ватник. Нали!


   Ама верно ти си някакъв про-американски фанатик !
Можеш ли въобще да разсъждаваш рационално ?
Да си чувал за паритет на покупателната способност ?

Хайде сега вземи данните за БВП от някой читав сайт и смятай.



Егати математика  ???

 2 
 -: Днес в 10:17 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
   Между другото,Кирчо не само веднъж е "газил лука".
Освен с канадското си поданство,по времето,когато е станал премиер,
е бил в борда на директорите на някакво дружество.

Даже в бивол.бг писаха за това.

 3 
 -: Днес в 10:13 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
Цитат
И какво общо имат Кирчо и Кокорчо с квантовите компютри и ИИ ?  :o

Е, аз имах предвид... в добрия смисъл на думата, но... какво нещо само е мръсното подсъзнание... Ми така де, да не са само тия двамата завършили Харвард (щеше да е голямо разхищение на професорски талант)
Както и да е, явно не забелязахте под колко от подточките стои - "екип от Харвард" или еди кой си от Харвард.


П.П. Ходихте ли за гъби, и какво нещо е да те изхващат само по рекламите:
https://www.svobodnaevropa.bg/a/saytove-gabi--mashina--dezinformatsiya-rusiya/32889599.html

Веднъж и от Google AdSense да има файда някаква  ;D

   Моето ли подсъзнание е мръсно ?  :o
Ако не е тайна,какво точно имаш предвид ?  :o



   Какво толкова го превъзнасяте този Харвард.
Там са завършили и черния Хюсеин, и тъпия Джордж Буш джуниър
(с IQ 91, това дори не се отрича !),какво да говорим за нивото ...
Това,че е много скъп,не означава непременно,че е много читав.

 4 
 -: Днес в 10:11 
Започната от 4096bits - Последна публикация от 4096bits
Резултата от дългото задържане на лихвите.
За които Фед излъгаха преди месеци, че ще намалят.
Изглежда се готвят да направят точно обратното.
И след акто официалните поддръжници на властта публикуват за стотици банки в "затруднение", колко ли по-лошо е положението?
Ново масово теглене на депозитите със сигурност, когато повечко хора научат, каква е всъщност ситуацията.
А FDIC май няма и 2% от необходимото за покриване на гарантирания депозит, ако всеки се юрне да си спасява парите. Скоро не съм проверявал, при тези какво се случва.

https://www.cnbc.com/2024/05/01/why-hundreds-of-us-banks-may-be-at-risk-of-failure.html

 5 
 -: Днес в 07:36 
Започната от go_fire - Последна публикация от Nik123
Не е бил целта жилищния блок, поне според това, което аз четох. Свалена украинска ракета паднала върху блока, т.е. летяла е към друга цел, до момента, в който са я уцелили.

 6 
 -: May 12, 2024, 22:55 
Започната от go_fire - Последна публикация от go_fire
Нещо, което забравих, но днес е бил поредния терористичен акт срещу Белгород и като никога май англичаните не са замесени. Стреляно е с ракета по жилищен блок, има над десет жeртви до тук с хоризонт до тридесет в следващите часове, дано не. И като никога май все пак този път целта не е била да убиват цивилни. Както и да е, до месец, два, три украинците вече няма да могат да стрелят по руска територия. Харков ще падне. Дано жертвите да са по-малко. Но познавайки руснаците, как обичат да влизат твърдо (като в Мариупол), само мога да се надявам.

 7 
 -: May 12, 2024, 22:35 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Ако искам да гледам северно сияние, ще си купя самолетен билет до Япония и ще гледам през прозорчето.
Тези ги вдигат на поне петнадесет хиляди метра. Все ще видя нещо  ;D

 8 
 -: May 12, 2024, 22:32 
Започната от go_fire - Последна публикация от 4096bits
Руснаците няма да спрат войната, докато западняците продъжават по този начин.


 9 
 -: May 12, 2024, 21:55 
Започната от go_fire - Последна публикация от go_fire


П.П. Тогава и аз дам свободен цитат от мрежата...


Не е свободен, а от  гъбката на  Miнджiв  :D

По основната тема: по някои телеграм-канали пише, че руснаците напреднали бързо към Харков, защото много от украинските укрепления там били само на хартия (откраднали парите).

П.П. А за американската техника в Украйна, че се обслужвала от наемници, а не от местните, пишат отдавна из нета.

Вече трети ден нападат. Това се чакаше от есента. Поредното самослучващо се предсказание като агресията над Украйна.

Руснаците никога не искаха да превземат Харков и бягаха от това от поне десет години. С това ми лазеха по нервите. Но има и причина да не го искат. Харков е по-тежки версия на София. В областта живеят руснаци, но не и в самия град. Там са диви украинстващи фашаги, по-големи от тези в Лвов.

Но, англичаните просто ги принудиха да го направят за пореден път. Но поне едно хубаво има. Без свободен Харков, нямаше как да има свободен Домбас.

Обаче след това руснаците обезателно трябва да спрат войната, защото за повече от Домбас нямат оправдание.

 10 
 -: May 12, 2024, 21:45 
Започната от go_fire - Последна публикация от go_fire
Китайците ще си вземат Сибир, само в нечии мечти.

По-скоро са кошмари.

Обясних го на двадесет и пети февруари в този форум. Но така или иначе щеше да се случи. Щото сме го писали (поне аз) преди двадесет години. А щом аз като обикновен човек съм го знаел, какво очаквам от разни кръгове. Мога да кажа дори защо щеше да е неизбежно и без агресията, която наистина е агресия, но съвсем не е непредизвикана.

А сега се случи, щото малоумните ни европейски (по-точно американски) политици не се сетиха очевидното, че като изолират руснаците, ги дават директно в китайските лапи. Руснаците ефективно станаха китайски роби за отрицателно време.

Страници: [1] 2 3 ... 10