Е ужким хамерикански колони ще минават, пък показвате съветски УРАЛ. С такива машини ли ще си предвижват техниката и войската ? Или нямате една хамериканска военна снимлка:
Без горива е кофти, ама като вземе да спира и тока, е тогава е много зян. Че и еленргосистемата ще ударят с фроновете. И не се знае кога ще се възстановят пътища и мостове:
Засега уж нямало изтекла радиация, ама туй е афиф работа. Все нещо негативно ще се случи в нулкеарната централа и то такава голяма, докато наоколо всичко се бомбардира мъжката. И накрая не можеш да ги разбереш кой е ударил - украинците ли или рашъните: