Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу

Автор Тема: Рашките изпъкняват насрещния план  (Прочетена 58507 пъти)

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #195 -: Mar 16, 2018, 19:44 »
Оооо, приятелят с машината на времето.
Пак идват избори и пак обещания:

2009г.
Линукс ще бъде инсталиран във всяко Руско училище
https://linux.slashdot.org/story/07/09/22/1648209/linux-to-be-installed-in-every-russian-school

2010г.
Русия изоставя Майкрософт в търсене на национална операционна система.
https://www.csmonitor.com/World/Europe/2010/1029/Russia-to-drop-Microsoft-in-quest-for-national-operating-system

2003г.
Линукс надвива Микрософтт и превзема Китай
http://news.bbc.co.uk/2/hi/sci/tech/1749441.stm


Както виждаш напъните не са от вчера и продължават, дерзай. Това не е като да вариш Водка и да удряш по масата.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #196 -: Mar 16, 2018, 20:29 »
Зевсе чувал ли си за MorphOS? А за KolibriOS? Чувал ли си за Syllable, AROS,  SkyOS? Искаш нещо по-близо до Посикс? Чувал ли си за QNX,  Inferno, Haiku?

Без да се напъвам се сетих за десетина съвременни ОС, по-добри от ГНУ/Линукс. Много по-добри.

В исторически план не мога дори да ги изброя. Веднага се сещам за Ирикс, който е всичко, което никога няма да е ГНУ/Линукс.

Да се напише ОС не е чутовен подвиг.

Преди седмица представиха още една на Ръст. С нея май станаха три.

Познавам българин, който си пише негова ОС. Даже познавам двама. Единия е бивш член на този форум.

КАКТО СЕ ЗНАЕ от двете най-популярни ОС (Усхадуя и Андроид), за една ОС не е важно да е добра. Даже, колкото по-безобразно зле е, толкова е по-популярна. Важното за една ОС са приложенията за нея и точно нищо повече.

Така, че блятките могат да си заврът ОС там дето могат да си заврът недоклатения професор Елбрус. Не стига, че никакви ги няма в технологиите, ама се и пъчат. Поне тумбак да имаха, та да имат де да сложат пищовите. Жалки, колкото е жалко нищожеството, което ги води.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Yasen6275

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 553
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #197 -: Mar 16, 2018, 20:40 »
Активен

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #198 -: Mar 16, 2018, 20:47 »
   Огънче, имам пред вид ОС дето няма нищо общо със западен кернел. Като гледам, може и да я пишат на "старобългарски" , ох пардон на съвременен руски. Нали помниш купона на 3 март-за пръв път руснаците в лицето на Патриарха Признаха, че сме им дали християнството, сещайте се  и писменоста. След време ще признаят, че говорят старобългарски, та дано и на нас ни уврът главите, че българският език е руският, а, не българо-турският, който ползваме в момента. Та най добре на старобългарски, нали Кобол там са имали. Всичко отначало, може, и без малоумната западна технология, дето от Китай може на килограм да си я купят, но без оръжие, храна, и социално обезпечаване не става. Всичко отначало-източна цивилизация. Нямат друг път. И колкото повече сечено им прави Западът-толкоз по-добре. Като искат да са фактор, и хардуер, ще трябва да си направят, а не Елбрус в Тайван ли го печатаха по поръчка.

     Всички опити на руснаците да се приспособяват по европейски модел са били обречени на провал. Западната цивилицация е обречена на провал, защото е бездуховна като цяло. Всичко бездуховно е обречено на провал. През 90 те години имаше  тоталната власт над планетата-ето, че се осраха тотално. Бяха отхвърлени, защото западната цивилизация дължи благоденствието си на изсмукването на жизнените сокове на народите. Всички империи са обречени на провал, особенно в съвремието, което е обаче реалност на много забързан каданс. Бъдещето е на многополюсният свят.

 А бъдещето е на холограмните технологии, и като мироглед. Кои са най-напред в холографията-руснаците, но тука никой не се сеща за това.
« Последна редакция: Mar 16, 2018, 21:34 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #199 -: Mar 16, 2018, 21:32 »
Хората са глупави по един много особен начин. Една много голяма част от тях. Не говоря само за тези, като мен, раята, но и онези по-нагоре във властта не са изключение. Един от начините по които работи вселената е, че ако искаш да направиш нещо да е по-силно, по-издържливо, по-твърдо, го подлагаш на големи натоварвания. Стоманата за да я закалиш, я нагряваш и после рязко охлаждаш. За направиш мускули, се подлагаш не по-тежки тренировки. Спортистите го знаят много добре. Вижте също, как смятат наум индийските деца и си помислете, колко от западните ученици могат да смятат така бързо и точно без калкулаторите в смартфоните си. На едните им се налага да си напъват сивото, на другите не толкова. Отнася се за всичко. Колкото повече се бориш срещу нещо, толкова по-силно го правиш. В това число, забранителните закони само правят по-устойчиво това, което би трябвало да ограничат и заличат.

Та, западът колкото повече се противопоставя на Русия, Китай, арабските държави, толкова по-силни ги прави. Неизбежно е. Когато си под натиск, търсиш решения и се бориш. Защитен механизъм или рефлекс, все тая, но това те прави по-добър в оцеляването. И колкото повече това продължава, толкова по-добре се справяш и ти. Това се отнася и за държавите и народите. Не само персонално за всеки от нас. Изпитал съм същото на собствен гръб. Като ученик изкарвах добри оценки по математика, докато у дома не се появи калкулатор, с който започнах да си пиша домашните. Само две седмици ми трябваха, за да започна да изкравам тройки. Разкарах калкулатора и всичко си дойде на мястото. А за линукс и за това, как работи научих най-много, когато си играех с един стар IBM със 64МВ рам и дисково устройство с флопи. Лаптопчето имаше само едно usb. За ограничения ресурс и как те кара да се напънеш говорих в друг един пост, мисля в същата тема.

Някой от вас чел ли е Тери Пратчет? Изключително мъдър човек. Та в една от книжките му, се разказва в началото за една костенурка, която цял живот гледа света от няколко сантиметра над земята и когато изведнъж започва да се издига към небето, захласната от гледката и  откритието, как изглежда всъщност света и колко е голям и прекрасен, си мисли: "Орелът ми е такъв добър приятел!". И тогава орелът я пуска върху скалите, за да сцепи черупката ѝ и да я изяде. И Тери Пратчет продължава "Орелът обаче не знае, че един ден костенурките ще се научат да летят". Нещо такова. Орелът ще ги научи. Естествен подбор. Приспособяваш се към ситуацията или те няма.

Може да си мислим, че някой е тъп. Но поставете го в ситуация, в която му пари под задника и тогава ще видите, тъп ли е наистина. Руснаците ще си направят процесорите да работят перфектно. Ще се научат. Всички ще се научим едни други. Тези, на които им се наложи. Та една малка България е сглобила изцяло собствен компютър навремето. И като казвам собствен, наистина наш. Дори процесора. Да, крали сме западни технологии, които са ни научили, как се правят нещата, но какво от това. Всяко постижение стъпва върху някое предишно. Колко страни по онова време са могли да постигнат подобно нещо? Или сигурно и ние сме тъпи?

Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #200 -: Mar 16, 2018, 21:46 »
Кой е този компютър дето сме си го направили и не ми излизай с номера - на Джон Атанасоф.

А рашките ще видим как ще им свърши и тази империя. Путин стана враг дори със съседите си - това не е защита.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #201 -: Mar 16, 2018, 22:45 »
Мисля, че Пълдин се казваше. Не помня вече.

Аз рашките не ги мисля. Много по-голямо влияние оказват задокеанските ни "братя" и то изобщо не е добро. Ясно е, накъде вървят нещата.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #202 -: Mar 16, 2018, 23:17 »
   Огънче, имам пред вид ОС дето няма нищо общо със западен кернел. Като гледам, може и да я пишат на "старобългарски" , ох пардон на съвременен руски. Нали помниш купона на 3 март-за пръв път руснаците в лицето на Патриарха Признаха, че сме им дали християнството, сещайте се  и писменоста. След време ще признаят, че говорят старобългарски, та дано и на нас ни уврът главите, че българският език е руският, а, не българо-турският, който ползваме в момента. Та най добре на старобългарски, нали Кобол там са имали. Всичко отначало, може, и без малоумната западна технология, дето от Китай може на килограм да си я купят, но без оръжие, храна, и социално обезпечаване не става. Всичко отначало-източна цивилизация. Нямат друг път. И колкото повече сечено им прави Западът-толкоз по-добре. Като искат да са фактор, и хардуер, ще трябва да си направят, а не Елбрус в Тайван ли го печатаха по поръчка.

     Всички опити на руснаците да се приспособяват по европейски модел са били обречени на провал. Западната цивилицация е обречена на провал, защото е бездуховна като цяло. Всичко бездуховно е обречено на провал. През 90 те години имаше  тоталната власт над планетата-ето, че се осраха тотално. Бяха отхвърлени, защото западната цивилизация дължи благоденствието си на изсмукването на жизнените сокове на народите. Всички империи са обречени на провал, особенно в съвремието, което е обаче реалност на много забързан каданс. Бъдещето е на многополюсният свят.

 А бъдещето е на холограмните технологии, и като мироглед. Кои са най-напред в холографията-руснаците, но тука никой не се сеща за това.

Аз това го разправям от второто си мнение. Да намерят себе си и тогава да се впишат в света. Написах го. Сега го повтарям. Ще го потретям, постотвам и похилядвам.

Вместо да потърсят, какво им е казал Достоевски, Толстой, Булгаков, ако щеш, те какво сториха? Назначиха си поредния изверг, кандидат за негърски крал тип Мабуто. И бутат ли, бутат да бутнат запада. Е не могат. Не можеш да биеш някой в играта, чиито правила той определя. Примиряваш се и си намираш мястото. Не се правиш на бесен канибал.

Технологиите не са руското нещо. Не са и китайското. Никога няма да бъдат. Освен, ако не говорим за оръжейни. Ама и там е трагедия. Като четях за петте стотака и ми се ревеше.

Руснаците имат друг път на развитие. Ти го наричаш цивилизационен. Аз няма да съм толкова помпозен и ще го нарека културен. Но вместо да поемат по него, продължават да се наливат с водка, да стоят искандери и сармати, да се правят на великата империя, да се мислят за всесилни, да се имат за безнаказани, без и за секунда да си дадат сметка, че са жалки. Толкова са жалки, че не са дори смешни. Гнусни са.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #203 -: Mar 16, 2018, 23:39 »
4096 грешката е, че смяташ, че Елбрус е нещо. Елбрус е нищо. Купена, вехта технология, която се произвежда по примитивен начин. Няма капка интелектуален потенциал вложен от руснаците.

=*=

Нашия голям проблем (като българи) е, че РФ се сдуши с Турция. Което не е толкова зле. Турция иска единствено да ни пороби. Добре, че не се разбраха с Ципрас. Гърците винаги са целяли да ни изтребят. Не успяха 1 300 год., да се надяваме да не успяват.

Смешното е, че гърците сами доведоха турците, смятайки, че така ще ни унищожат. Унищожиха собствената си импрерия. А ние бяхме поробени, което… беше билета за оцеляването ни. Може би в момента получаваме шанс отново да оцелеем. Ясно е, че до 50 год. ще престанем да съществуваме. Статистически. Но, ако паднем отново под робство, имаме всички шансове да се запазим за следващите пет века. И тоя път имаме шанса, ако гърците също паднат под робство, те да не оцелеят, което пък ще ни даде възможността, ние да го направим.

Може да е леко черен хумор, но историята винаги е в английско настроение.

От друга страна посещението на фатмака Кирчо ме разстрой доста. Той ни каза — новата студена война е започнала, сега е последния ви шанс да спрете да сте наш враг, да излезете от НАТО и да бъдете с нас. Но, ние сме с гърците. Дори да се присъедините към нас, ние ще ви дадем на тях. Избора, който ви даваме е — какво ще правите? Следващия път няма да дойда аз, ще дойдат танковете. Изборите ви са два. Единия да ви сгазят и унищожат. Другия е просто да преминат и да ви оставим на милостта на гърците.

Продължавайки да съм в „историческо“ настроение, ще кажа, че за първи път през живота си се радвам, че сме в НАТО и враг на РФ. Между това да ни разпердушинят или оставят на милостта на гърците, предпочитам първото. Смъртта от вражнски огън е по-почтенна от гнета на гръцката сган.

=*=

Но не искам и да съм руснак. Не е ясно, как ще успеят да балансират между интересите на гърците и турците. Интересите на първите изключват съществуването на коя да е балканска или близко-източна страна. Интереса на вторите не включва ортодокс. Вече са се напарили от него. И двете не са най-приемливите за Русия. От една страна искат Цариград да е гръцки и ортодокса да владее възможно най-много свят. От друга страна не желаят гърците да ги изместват като регионална сила. А това не е възможно без възпиращата роля на турците. Нерешим ребус.


« Последна редакция: Mar 16, 2018, 23:45 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #204 -: Mar 16, 2018, 23:50 »
Какво точно имаш предвид, като казваш, че сме враг на РФ? Аз не съм им враг и не вярвам, че ако се стигне до там, някой българин ще хване оръжие и ще почне да ги пуца. Аз няма да го направя, няма да пуцам и срещу западняците, въпреки, че не мога да ги търпя. По-скоро ще обърна оръжието срещу собственото си правителство, отколкото да трепам хора, само за да защитавам нечии империалистични и пазарни интереси. Може косфено да го правя, като си купувам това или онова, ама това е различно.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #205 -: Mar 17, 2018, 00:40 »
Кой е този компютър дето сме си го направили и не ми излизай с номера - на Джон Атанасоф.

А рашките ще видим как ще им свърши и тази империя. Путин стана враг дори със съседите си - това не е защита.

Не е Пълдин колеги, а е Витоша
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%B0_(%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%8A%D1%80)

...и тогава рашките като видели и го аресали, и нали отсега нататък вие ще ни правите компютрите (и компотите, но да не се отклоняваме), че и за целя СИВ ама само с  една малка ню-ню подробност, Както ние ги искаме! Я, имаме тука едни стари крадени чертежи ИБМ пускайте ксерокса, и... Те така... Се наляха основите на тая индустрия у нас
Активен

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #206 -: Mar 17, 2018, 00:49 »
  Огън, гледай филма " Путин" на американския режисьор Оливер Стоун. Путин е искал от Клинтън да влезе Русия в НАТО, Клинтън е бил съгласен, но ястребите не.

Въобще да се излезе пред Запада технологично поне на 10 години с оръжията,  не е като да се гледа тъпа демократична пропаганда, и щатски филми. Западът може и след 50 години да не изкара ракета с ядрен двигател. На това водка дринк ли му викаш? И, ако имаш най яката икономика-ще последваш примера на Садам, и Кадафи, ако нямаш ядрено оръжие и т. н.

   Първо се прави армия, и след това тил на армията-икономика. Първото чичото го направи. Да видим второто как ще стане.

Русия излезе пред Запада технологично във най важното-оръжията-факт, и показа, че е разбрала грешките си. Остава да внедри постиженията си в гражданското производство. Не го ли направи, ще изгуби. Путин го каза.

  Между другото ислямска държава е трябвало да обхваща територията и на Турция, България, Гърция, Италия, и Сърбия. Знаем кой създаде Ислямска държава. Чичо Тръмп го каза. Дайте да не обръщаме форума на дрънкане на тенекиджии технократи. Кой ни спаси от Ислямска държава-Русия. Ако не беше чичо ви Путин, сега щяхме да сме с чалми и бурки.

 За колегата с Русия и враговете-те германците си правят бизнеса с руснаците, знаеш, ли колко им пука за фашистка Украйна на Германците?
« Последна редакция: Mar 17, 2018, 01:22 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #207 -: Mar 17, 2018, 01:19 »
Крали сме от румънците: " VITOSHA was the first Bulgarian computer, built in 1962-1963 on the basis of a cultural agreement between the Romanian and Bulgarian Academies of Science, was based on CIFA-3. "
Пълдин е с българското копие на Моторола МС6800 процесора - СМ601.
Соца дори копия на РАМ чипове не можеше да прави.

Каква е тая яка икономика дето я имате - една голяма бензиностанция с оборот колкото Австралия и по-малка от Южна Корея.
Путин се изпокара с всички, дори съседите си.  Заради дрънкането на оръжие, мужиците ходят в нужници на двора.
Като е толкова лошо НАТО, зашо е искал да се присъедини - сега гроздето е кисело.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #208 -: Mar 17, 2018, 01:25 »
Също, няма как да не прави впечатление, че от не малко време вече за Русия се пише и говори само в отрицателни краски. Ама света не е само черен или бял. Такова масово мацане с черната боя най-малкото е подозрително.
Имам въпрос. Ако не са руснаци и вече и китайци, кой ще спре САЩ да превземе целия свят? Дали с икономически, политически или военни средства, няма значение. Ако не могат политически, удрят икономиката и после отново политиката. Ако и това не стане, хвърлят военната машина напред. Видяхме го вече много пъти. Та, какво става, ако тези няма кой да ги възспира? Ще ядем ГМО-та докато се пръснем от кеф? Ще им купуваме прескъпите айфони, дето надуват производствената цена два и половина пъти? Ще им носим марковите дрешки, дето в Индия ги шият за долар и половина и вече в западните магазини стигат на цена сто долара? Не разбирате ли, че не може само едното или само другото. Няма ли баланс, всичко тръгва надолу, колкото и гръмки думи да се пишат и говорят.

Чичо Путин между другото спаси себе си от ИД. Не мисля, че е бил загрижен нито за нас, нито за някой друг. Просто не би допуснал ислямски радикали толкова близо до кошарката си.
« Последна редакция: Mar 17, 2018, 01:29 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #209 -: Mar 17, 2018, 01:33 »
Между другото инсталирах Яндекс браузер на Андроид. Там има една Алиса. Вторият език в интернет след английския е "старобългарския" о...пардон........ руският. Та който знае руски може да се позабавлява с Алиса, казват, че бил най, напредналият изкуствен интелект. И спрете да, четете демократични източници малко. Малко леща, после ориз, боб...

После малко диета от всичко това....

  Това  понятие демократичен мироглед било нещо много тъпо и ограничено.

Та задавайте въпроси на Алиса, ама това гроздето е кисело, не е як български лаф. Нещо напомня за грозните ни  сънароднички чалгаджийки, дето уж били много хубави, ама гроздето било кисело. Други пък не били чалгаджиики.  Ама хубави били, но искали само пари и пари, и пак гроздето.  Хубави, ама друг път. За щастие има рускини. Те не искат само пари, но и друго, за разлика от нашите.

Българите са един от  най древните народи. България ще властва на Света чрез Русия но само като Империя на Духа, писано е, и така ще бъде.

Западът ще прави тенекии, и чаркове, и инструкции на по ниско ниво за тенекиите и чарковете. Щото там им е мястото. Толкова могат. Това им е предопределението.
« Последна редакция: Mar 17, 2018, 02:28 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
« назад напред »