Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу

Автор Тема: Рашките изпъкняват насрещния план  (Прочетена 58462 пъти)

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #210 -: Mar 17, 2018, 01:52 »
Този "баланс" дето му викаш, нали знаеш, че соц.-а е измислен и имплементиран от Запад-а, Путин не го щат в Нато точно за да няма баланс. Нали се сещаш, че това изобщо не е баланс. Ако си мислеш, че и царска Русия преди това пак е била баланс - пак си помисли.
По твойта логика, дай да развеем червените знамена и да дигнем пак Берлинската стена, та да не ни завладеят американците. Това е и движещата сила на "Китайското" чудо.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #211 -: Mar 17, 2018, 02:09 »
Не може да има баланс, това е най голямата тъпотия, която руснаците вече разбраха. Няма да има мирно съвместно съществуване. Ще бъде само един, като по ирония в американският филм. Край на илюзиите. А западна Европа ще побърза да удари камата в гърба на прогнилата империя на великите чаркове, железата и тенекийте. Чак тогава може да има баланс. Дето българин първоизмислил, като врътнеш копчето, в Черно Море  всичко ставало на непотребно желязо, и чаркове. И инструкциите на ниско ниво.
« Последна редакция: Mar 17, 2018, 02:20 от ЗевсБг »
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

Yasen6275

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 553
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #212 -: Mar 17, 2018, 08:00 »
... Западът може и след 50 години да не изкара ракета с ядрен двигател. ...Русия излезе пред Запада технологично във най важното-оръжията-факт, и показа, че е разбрала грешките си. Остава да внедри постиженията си в гражданското производство...
Само дето хамеиканците са тествали успешно двигателите за такава ракета преди повече от 50 години. Смята се че са се отказали от понататъшна разработка поради липса на противодействие. И в какво точно са напред? Няколко прототипа на играчки, които в днешно време са все по-безполезни.  Единственото което имат са разни ракетки с различен обсег. Които пък имат страхотни невоенни приложения
Активен

Yasen6275

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 553
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #213 -: Mar 17, 2018, 08:08 »
Не може да има баланс, това е най голямата тъпотия, която руснаците вече разбраха. Няма да има мирно съвместно съществуване. Ще бъде само един, като по ирония в американският филм. Край на илюзиите. А западна Европа ще побърза да удари камата в гърба на прогнилата империя на великите чаркове, железата и тенекийте. Чак тогава може да има баланс. Дето българин първоизмислил, като врътнеш копчето, в Черно Море  всичко ставало на непотребно желязо, и чаркове. И инструкциите на ниско ниво.
След дълго обмисля и сериозно обсъждане, нашата фирма реши: Да поръча от дрогата която ползвате.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #214 -: Mar 17, 2018, 08:10 »
Какво точно имаш предвид, като казваш, че сме враг на РФ? Аз не съм им враг и не вярвам, че ако се стигне до там, някой българин ще хване оръжие и ще почне да ги пуца. Аз няма да го направя, няма да пуцам и срещу западняците, въпреки, че не мога да ги търпя. По-скоро ще обърна оръжието срещу собственото си правителство, отколкото да трепам хора, само за да защитавам нечии империалистични и пазарни интереси. Може косфено да го правя, като си купувам това или онова, ама това е различно.

4096 може би не го знаеш, но ние сме враг на РФ и РФ точно така ни третира. НАТО е създаден само и единствено с една цел — да унищожи Русия. Американците си ги трепят сами китайците, не им трябва помощ.

Така, че ти може да не си враг на руснаците като народ. И аз не съм. Но нашите държави са ефективни такива. И без аз самия да съм „държава“ ,определено не харесвам руската такава и никога няма да я харесам. Не харесвам нито една от руските държави от последните 1 000 години.

Мислиш, че не би вдигнал оръжие срещу тях? Ами не толкова отдавна, преди сто години сме вдигнали. Всъщност дори по-рано, преди 70. И най-рано преди една минута.

Но не се опасявай. Няма да видиш кьорав руснак, срещу, който да вдигнеш оръжие. Нас ще ни подпукат с искандерите, а като дойдат гърците, вече ще е разчистено от българи. Няма да си играят да ни пращат воиски. Защо да пращат? Да не би ще има някаква съпротива, че да пратят???

И не бъди така смел в предположенията си, че не воюваш. Нашата родина е влязла в над десет воини за последните 20 години. И в момента воюваме насам, натам по света. Няма как това да не доведе, до подпалване на родната ни кочина. Чак се учудвам, че до сега се разминаваме. Ама няма да се забави още много.


Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #215 -: Mar 17, 2018, 08:27 »
  Огън, гледай филма " Путин" на американския режисьор Оливер Стоун. Путин е искал от Клинтън да влезе Русия в НАТО, Клинтън е бил съгласен, но ястребите не.

Въобще да се излезе пред Запада технологично поне на 10 години с оръжията,  не е като да се гледа тъпа демократична пропаганда, и щатски филми. Западът може и след 50 години да не изкара ракета с ядрен двигател. На това водка дринк ли му викаш? И, ако имаш най яката икономика-ще последваш примера на Садам, и Кадафи, ако нямаш ядрено оръжие и т. н.

   Първо се прави армия, и след това тил на армията-икономика. Първото чичото го направи. Да видим второто как ще стане.

Русия излезе пред Запада технологично във най важното-оръжията-факт, и показа, че е разбрала грешките си. Остава да внедри постиженията си в гражданското производство. Не го ли направи, ще изгуби. Путин го каза.

  Между другото ислямска държава е трябвало да обхваща територията и на Турция, България, Гърция, Италия, и Сърбия. Знаем кой създаде Ислямска държава. Чичо Тръмп го каза. Дайте да не обръщаме форума на дрънкане на тенекиджии технократи. Кой ни спаси от Ислямска държава-Русия. Ако не беше чичо ви Путин, сега щяхме да сме с чалми и бурки.

 За колегата с Русия и враговете-те германците си правят бизнеса с руснаците, знаеш, ли колко им пука за фашистка Украйна на Германците?

Точно това, което броиш за голямо достижение, всички руски класици в купом им казаха да не го правят. Дори и Чайковски, ако искаш и той им го каза в „Лебедово езеро“.

Аз вече в тая тема коментирах военното превъзходство на РФ пред САЩ. Какво като паритет вече няма и РФ може да унищожи САЩ, без това да доведе до ответен удар? И РФ и САЩ са на една и съща планета. И двете са с размирите почти на континенти. За да унищожиш коя да е от двете, трябва да унищожиш цялата планета. По-скоро предпочитам свят, в който унищожението на света не зависи от мижитурки с комплекси като Путин. Бил си наел американски режисьор. Много важно.

=*=

РФ не е защитавала РБ в Сирия. РФ защитаваше собствения си интерес. И САЩ не унищожавал РБ в Сирия. САЩ също преследваше своя интерес. Ако да бяхме станали жертва (но не знайно защо въпреки активната ни намеса не станхме), то щеше да е само последсвие. Нямаше да е цел нито на едните нито на другите.

И същата тази защитничка на РБ, в момента е в дружески отношения с един от исконните си врагове по съвместителство и наш такъв. Президента на на тая страна много добре слушаше, какво говореше фатмака Киро у нас, два дена, след което каза — искам си Кърджали. Значи дори на него му хареса казаното.

И пак в исторически „хумор“ да кажа, че Кърджали е много малка цена за всичко, което свършихме през последните 150 години. И ако се отървем само с толкова, то трябва да си пуснем ТОТО обезателно.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #216 -: Mar 17, 2018, 08:38 »

Каква е тая яка икономика дето я имате - една голяма бензиностанция с оборот колкото Австралия и по-малка от Южна Корея.

Заради дрънкането на оръжие, мужиците ходят в нужници на двора.

Ей това е обобщението, което няма как да напиша по-кратко. Всяка икономика на военна релса е свършила зле. Влезе ли се на релса, икономистите почваме да се кръстим.

И като каза бензино колонка. Хайде да не сравняваме с Кувейт, Бруней, Катар. Това е недостижим блян за блятките.

Ама Норвегия?!? Норвегия е европейска страна. Значи Норвегия може да използва този дар от природата, за да стори нещо, а РФ понеже са велики не могат. Къде е руския Теленор?

Вместо това ги сравняваме с Венуцуела. Глад, мизерия и гражданска война. А да забравих, има едни два града, столици, които си живеят в техен, прекрасен свят и грам не им пука, какво се случва. Е чувал съм, че и в Каракс не било толкова зле. И там имало богати, корумпирани, държавни служители, петролни магнати и друга сволоч подобна на руската от двете им столици.




Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #217 -: Mar 17, 2018, 08:45 »
Също, няма как да не прави впечатление, че от не малко време вече за Русия се пише и говори само в отрицателни краски. Ама света не е само черен или бял. Такова масово мацане с черната боя най-малкото е подозрително.
Имам въпрос. Ако не са руснаци и вече и китайци, кой ще спре САЩ да превземе целия свят? Дали с икономически, политически или военни средства, няма значение. Ако не могат политически, удрят икономиката и после отново политиката. Ако и това не стане, хвърлят военната машина напред. Видяхме го вече много пъти. Та, какво става, ако тези няма кой да ги възспира? Ще ядем ГМО-та докато се пръснем от кеф? Ще им купуваме прескъпите айфони, дето надуват производствената цена два и половина пъти? Ще им носим марковите дрешки, дето в Индия ги шият за долар и половина и вече в западните магазини стигат на цена сто долара? Не разбирате ли, че не може само едното или само другото. Няма ли баланс, всичко тръгва надолу, колкото и гръмки думи да се пишат и говорят.

Чичо Путин между другото спаси себе си от ИД. Не мисля, че е бил загрижен нито за нас, нито за някой друг. Просто не би допуснал ислямски радикали толкова близо до кошарката си.

Първо да ти кажа, че Айфона струва не два, а поне двадесет пъти по-скъпо, защото на него има нахапана ябълка. Като искаш Айфон, ще плащаш за него.

Второ, САЩ много отдавна е превзел света. Това е резултат от победната за тях втора световна. Имаше един парцел в източна Европа, който продължаваше втората световна и не се предаваше, но накрая и той падна.

Сегашната битка е за статута на РФ и КНР във владения от САЩ свят. И двете не харесват, че са в кенефа и искат поне в антрето. Китайците горе-долу почти се справят със задачата да излязат от дупката и може би да се насочат към умивалника, да да махнат малко от лайната. За сега се показва само носа им от баеркаста. Руснаците са дълбоко в канала и още не смеят дори това, за да не ги третират с Доместос.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #218 -: Mar 17, 2018, 08:59 »
Не може да има баланс, това е най голямата тъпотия, която руснаците вече разбраха. Няма да има мирно съвместно съществуване. Ще бъде само един, като по ирония в американският филм. Край на илюзиите. А западна Европа ще побърза да удари камата в гърба на прогнилата империя на великите чаркове, железата и тенекийте. Чак тогава може да има баланс. Дето българин първоизмислил, като врътнеш копчето, в Черно Море  всичко ставало на непотребно желязо, и чаркове. И инструкциите на ниско ниво.
След дълго обмисля и сериозно обсъждане, нашата фирма реши: Да поръча от дрогата която ползвате.

Това, което казва Зевс в този цитат е умно, но неизпълнимо. Ние живеем на Земята, а не в рая. Земята е едно гадно сметище, където всеки се спасява, както може, защото на времето не имал акъл да отхапва ябълки, които днес да си купува за хилядите пари.

Та така, няма как да се случи това, дето вещае Зевса. Може. Ама не на тая планета. Иначе добре би било, ако да беше изпълнимо.


п.п. Е не бра-а-ат! Така ли стана? Бих собствения си рекорд. Пет последователни мнения. Е, не. Ще кандидатсвам за трол следващо ниво. Щом направих пет, не съм вече обикновен, жалък трол. Сега съм пре-жалък трол, по-необикновен, малко.
« Последна редакция: Mar 17, 2018, 09:08 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #219 -: Mar 17, 2018, 09:04 »
@go_fire, недей да говориш, сякаш не знаеш, какво казвам. Правителството може да играе под музиката на чужда свирня, но това не означава, че политиката му съвпада с настроенията на народа. Или с личните ми разбирания за добро и лишо. Като казах, че няма да пуцам срещу никой, казах, че няма да го направя заради политически игрички. Не съм пацифист и то изобщо. Ако някой посегне на мен и обичните ми, ще го накълцам на мръвчици. С кеф. Убеден съм, че някои хора просто не трябва да ги има. И като го споменах, да кажа още, че рибата се вмирисва откъм главата. Да се знае, откъде трябва да се започне с бесенето.  ;D

Като казах баланс, може би сте се подвели и ви е дошъл израза "баланс на силити". Нямах предвид това. Имах предвид, че залитането само към едната идеология е опасно. Видяхме комунизма, сега виждаме лицето на демокрацията. Едното се превърна в твърда диктатура, другото позволи приемането на всякакви безумия, прокламирайки, че така е демократично и пази правата на този и онзи. Система, в която никой не носи отговорност.

Видно е, че нещата вървят към своя край и какво ще се пръкне от това... Надявам се да е нещо хубаво. Дето де дърши по-добра работа.
« Последна редакция: Mar 17, 2018, 09:11 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #220 -: Mar 17, 2018, 10:16 »
@go_fire, недей да говориш, сякаш не знаеш, какво казвам. Правителството може да играе под музиката на чужда свирня, но това не означава, че политиката му съвпада с настроенията на народа. Или с личните ми разбирания за добро и лишо. Като казах, че няма да пуцам срещу никой, казах, че няма да го направя заради политически игрички. Не съм пацифист и то изобщо. Ако някой посегне на мен и обичните ми, ще го накълцам на мръвчици. С кеф. Убеден съм, че някои хора просто не трябва да ги има. И като го споменах, да кажа още, че рибата се вмирисва откъм главата. Да се знае, откъде трябва да се започне с бесенето.  ;D

Като казах баланс, може би сте се подвели и ви е дошъл израза "баланс на силити". Нямах предвид това. Имах предвид, че залитането само към едната идеология е опасно. Видяхме комунизма, сега виждаме лицето на демокрацията. Едното се превърна в твърда диктатура, другото позволи приемането на всякакви безумия, прокламирайки, че така е демократично и пази правата на този и онзи. Система, в която никой не носи отговорност.

Видно е, че нещата вървят към своя край и какво ще се пръкне от това... Надявам се да е нещо хубаво. Дето де дърши по-добра работа.

За разлика от теб, аз съм пацифист и не бих искал да изпадам в ситуация да трябва да защитавам семейството ми физически. И ако ми се наложи, то няма да е удоволствие за мен. Нищо, че съм доста якичък.

Обаче, това няма значение в обсъждания контекст. Или поне в този, който аз разбирам, че обсъждаме. Воините се започват не поради настроенията на населението, а поради решенията на правителствата. А нашите правителства са решили, че ние не трябва да спираме да воюваме нито за секунда в демократичното си развитие, та, а дано по-бързо да се свърши тоя цирк наречен РБ и света да си отдъхне кротко без тия варвари — българите.

А това не очаква само нас. Това очаква всички европейски народи или поне по-големите. Те продължават да се държат като империи без вече отдавна да са такива. Това съдбата няма да го прости нито на немците, ни на фрацузите, ни на поляците, испанците или италианците. Всички тия ще изчезнат от лицето на земята. Само англетата ще се отърват. Те винаги се отървават.

И като казвам, че ще свършат зле, то това зле не го очаквам да е като нашето — в обозримо бъдеще, до към 50 год. При тях ще отнеме може би векове, дори хиляда години могат да минат, преди да престанат изобщо да съществуват. Но сеейки бурите, ураганите ще ги настигнат. Нас по-рано, просто защото сме по-малки и по-малък вятър може да ни бутне.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #221 -: Mar 17, 2018, 10:23 »
   Чета,опитвам се да разбера аргументите на Хамериканофилите,и
не успявам да схвана,с какво САЩисаните са толкова велики ?
   Не са номер 1 в компютърните технологии,това вече го обсъждахме,там
китайците от няколко години са водещи.
   Не са номер 1 и в ракетно-космическата техника,там руснаците са на
върха; защо ли Хамериканците разчитат на руски ракети да извеждат
астронавти в орбита  ;D
   Всъщност болезнената истина е,че ако не беше "нациста" Вернер фон Браун
и екипа му от елитни немски учени, мириканците щяха да гледат Луната през
крив макарон  ;D , да не говорим за Марс,Юпитер и т.н.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #222 -: Mar 17, 2018, 10:58 »
   Чета,опитвам се да разбера аргументите на Хамериканофилите,и
не успявам да схвана,с какво САЩисаните са толкова велики ?
   Не са номер 1 в компютърните технологии,това вече го обсъждахме,там
китайците от няколко години са водещи.
   Не са номер 1 и в ракетно-космическата техника,там руснаците са на
върха; защо ли Хамериканците разчитат на руски ракети да извеждат
астронавти в орбита  ;D
   Всъщност болезнената истина е,че ако не беше "нациста" Вернер фон Браун
и екипа му от елитни немски учени, мириканците щяха да гледат Луната през
крив макарон  ;D , да не говорим за Марс,Юпитер и т.н.

Никой не е американофил в смисъла на имперофил. Познавам един такъв, казва се Валентин Вацев. Ама тоя човек има нужда от психиатър.

Американците летят с руски ракети (двигатели), защото им е по-евтино, а не, защото не могат да си произведат. Фон Браун, като е умрял, то записките му са останали. Харварт, това, онова, не като да нямат наука. Точно обратното. Цялата световна наука е съсредоточена в САЩ.

Китайците имат най-мощните „цивилни“ лунгорици. Забеляза ли думата в кавичките. Нарочно я откроих в кавички. Нали не си представяш, че Пентагона или ЦРУ ще ти покажат, какво имат в мазенцето си? А техните мазенца, нали казахме, че са цели подземни градове разхвърляни по целия свят, включително в Китай?

Ти как мислиш се подслушва Меркел? Макар това последното да е просто пропаганда, за да се поизлъска имиджа на позакъсалите Блекбъри. На нея ѝ се нарежда по телефона, няма нужда да бъде подслушвана.

Истинския успех би било да се подслушва негово нищожество Путин или умопобъркания сталинист Си Дзинпин. И май наистина успяват. Ама няма да ни кажат.

Американците са велики с това, че света е техен. Наистина техен, не само потенциално, като с блятките. Велики са с това, че, ако си важен за тях, те единствени могат да ти изпълнят американската мечта. Велики са с това, че всички световни умове са средоточени там. Велики са с това, че владеят всички световни ресурси. И като казвам всички, това включва всички, неизключвакйки безкрайните, руски, природни богатства и китайската материална база. Велики са с това, че техния език стана световен. Само това е показателно, как са световната империя.

Като всяка империя и тази не е безкрайна. И тя ще свърши. Ще свърши хегемонията. Ще свърши властта. Всичко ще свърши. Даже се опасявам да не свърши със световна война, че и света ще свърши покрай САЩ. Стискам палци.

Но това няма да стане, докато има долари или наследник на долара. А следващите хилядолетия долара или наследниците му, нямат намерение да ходят никъде.

Нямаше да ми е жал, ако да бях жив, когато САЩ свършат, като империя. Не ми е жал за никоя империя. Всичките са отвратителни. Но щеше да съжалявам за Америка като идея. Неограничените възможности. Да можеш да направиш всичко. Да можеш да постигнеш всичко. Да си свободен. Необятният хоризонт. Безкрайността на вселената.

Тази идея прави САЩ уникални. Защото с пържените си мозъчетата диктаторчетата Путин и Си Дзинпин, не разбират тази идея, никога няма да разберат, защо, колкото и умни китайчета или русначета да се родят, те винаги ще са на дъното. Защото не дават свобода.

Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #223 -: Mar 17, 2018, 11:22 »
Не зная, как се изпусна да говориш за свобода точно там. Също за неограничените възможности. Отдавна не е така, осъзнават го и самите американци вече.

А че всяка империя свършва курса... Това няма какво да се обсъжда. Хората в там, дето казват, какво ще става, не им пука също нито за САЩ нито за някой друг. Те знаят, че ще векуват, без значение, коя е световната сила. Защото винаги стоят в сянката. В световната история има достатъчно, което да ги научи, как се правят нещата.

Сещам се, че Рим е бутнат от варварите. Чингиз Хан е започнал яздейки едно конче, а накрая е владеел повече от всеки друг в древността. Които факти ме радват. Каквото и да плануват силните, винаги може да бъдат изненадани.  :D
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Рашките изпъкняват насрещния план
« Отговор #224 -: Mar 17, 2018, 11:26 »
go_fire:
"Американците са велики с това, че света е техен. Наистина техен, не само потенциално, като с блятките.
Велики са с това, че, ако си важен за тях, те единствени могат да ти изпълнят американската мечта.
Велики са с това, че всички световни умове са средоточени там. Велики са с това, че владеят всички световни ресурси.
И като казвам всички, това включва всички, неизключвакйки безкрайните, руски, природни богатства и китайската материална база.
Велики са с това, че техния език стана световен. Само това е показателно, как са световната империя."
 
   И как точно владеят руските и китайските природни ресурси ?
   Пропускаш някои важни факти: китайския юан е на път да стане световна валута.
Нищо чудно,световна валута да стане след 20-на години и индийската рупия.
   Т.е. влиянието на долара намалява,бавно,но сигурно ...
   Работил си в банка,вероятно си чувал,че поне 3 Български банки вече имат
кореспондентски сметки в ... юани
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
« назад напред »