Автор Тема: Убунту 10.04.1 откъде може да си изтегли  (Прочетена 2897 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Убунту 10.04.1 откъде може да си изтегли
« Отговор #15 -: Oct 04, 2012, 23:49 »
Цитат
.......Да наосчваш някого към източник различен от официалния в отворения код е лош тон......

Съжалявам, че трябва да ти противореча, но тук съм качил 10.04 с ново ядро и нов xorg, дето и официалните могат да го направят, но не го правят и официалното 10.04 не тръгва на по-нов хардуер, но моето си се инсталира и си върви пИрфектно!
Не му противоречиш. По-скоро потвърждаваш думите му .

Откъде можем ние да знаем, че само това са твоите промени? Security-aware човек не би го дръпнал.

Сложи поне едни хеш суми на твоите iso-та, че, който се престраши/сглупи да ги дръпне, поне да има как да провери цялостта на файловете.

Слънце, аз не си ги рекламирам на сайт, а съм си ги качил да са достъпни за собствена употреба! Споделям ги във форум, но ник-а ми е познаваем и когато съм ги препоръчал на някой който ги е вкарал в употреба, лесно може да ме издири и било на лично или във форума да попита каквото го интересува!
Та, ставаше въпрос за това, че това което аз съм направил е могло и от Убунто да го направят, но явно не са имали интерес! Аз, поне до края на тази година ще си ползвам 10.04, а кога ще премина на 12.04 ще си реша в последствие!
Активен

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: Убунту 10.04.1 откъде може да си изтегли
« Отговор #16 -: Oct 04, 2012, 23:52 »
//OFF-topic

Тук в този форум може да се изпокараме за ВСИЧКО...
Модератора е толерантен, но до време. Надявам се хората, които прекаляват да престанат, щото после пак ще има сърдити "малки деца"
Активен

vox

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 147
  • Distribution: HP-UX, Solaris, AIX
  • Window Manager: console only
  • #!/bin/ksh
    • Профил
Re: Убунту 10.04.1 откъде може да си изтегли
« Отговор #17 -: Oct 05, 2012, 06:13 »
Незнам точно за 10.04.1 , но най-добре е да потърсиш в http://releases.ubuntu.com/
Активен

No Windows, no Gates only apache inside

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Убунту 10.04.1 откъде може да си изтегли
« Отговор #18 -: Oct 27, 2012, 12:12 »
Знам, че минаха петнадесетина дни откакто я чоплехме тая тема, но все пак има поне едно много реномирано огледало дето все още има версията:

http://mirrors.163.com/ubuntu-releases/10.04/

Тук е 10,04,4, а не 10,04,1, защото просто четири е последната поправка, а и включва всичко от едно, заедно с още изправени проблеми.

Но все пак версията е старичка и ако не е много специфичен случая (например нещо специално компилирано за нея), то май не си струва.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear