Автор Тема: Инсталиране на BackTrack 5 в Ubuntu Netbook Edition 11.04  (Прочетена 2579 пъти)

johnny_78

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
Привет на всички участници във форума.
 Имам едно малко проблемче, надявам се да ми обърните внимание и да ми посочите решението му. Имам инсталирано Ubuntu Netbook Edition 11.04 желанието ми  да кача BackTrack 5 като негово допълнение пробвах със Synaptic(заредих линкове от които се свалят всички пакети) но яко се омаза всичко (половината приложения не ми тръгват). Има ли по-елгантен начин за вграждане на BackTrack 5 в Ubuntu Netbook Edition 11.04.

Предварително ви благодаря.
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Бар Трак е базиран на Убунту като цяло, но дали БТ 5 е базиран на 11.04, за да не се омажат нещата като добавиш хранилщето му!?

Аз лично нямам представа 5 на кое Убунту е базирано.


П.С. Като става въпрос за елегантност, не е ли по елегантно да си инсталираш това от което имаш нужда в 11.04, вместо куп други ненужни глупости които ще ти дойдат с него!!!?
« Последна редакция: Apr 20, 2012, 18:18 от backinblack »
Активен

johnny_78

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
BackTrack 5 e базирано на Ubuntu 10.04 моя опит беше направен точно на тази дистрибуция и там стана омазването след добавянето на съответните адрси в хранилищата и зареждането на пакетите. Сега си надградих дистирбуцията до 11.04. По разни клипове дават как вграждат ВТ5 в Убунту след това им се появява меню с ВТ5 вътре със всички програмки, всичко много добре ама при мен всичко е разпиляно и на това от горе не ми ръгват.
Активен

tovaimesushtestvuva

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 39
    • Профил
BackTrack 5 e базирано на Ubuntu 10.04 моя опит беше направен точно на тази дистрибуция и там стана омазването след добавянето на съответните адрси в хранилищата и зареждането на пакетите. Сега си надградих дистирбуцията до 11.04. По разни клипове дават как вграждат ВТ5 в Убунту след това им се появява меню с ВТ5 вътре със всички програмки, всичко много добре ама при мен всичко е разпиляно и на това от горе не ми ръгват.
БЕК ама какво селски бек или просто бек ?
Активен