Автор Тема: Mtel фактуриране  (Прочетена 9428 пъти)

Mitaka

  • Гост
Re: Mtel фактуриране
« Отговор #15 -: Oct 04, 2010, 16:36 »
Лето 2008-мо заради една преспах в районното :)

Че какво е станало?

Рботеше в едно ресторантче, аз си пийнах малко с едни авери, минахме от там и взехме по 1 сладолед и 1 редбул от фризера, и и направихме "бомба". Тъпия и шеф извикал ченгета, оная казала, че сме я обрали (а сме го правили и друг път, и после винаги плащаме даже и отгоре оставяме). Беше просто шега, и за 3 сладоледа и 3 редбула пред нас се изсипаха 3 патрулки (ебаси съвпадението). И спахме в районното хаха. Тогава чак на ченгетата им беше смешно и го псуваха тоя как може за тия работи да ги занимава, спукаха ни от бъзици, даже ни донесоха по 1 сладолед да изядем.
После изобщо не повдигнаха обвинения (а то оставаше и да повдигнат), ама 24 часа си ги изкарахме.
Абе простотия... то малко и ние си бяхме виновни, ама както и да е.
Активен

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: Mtel фактуриране
« Отговор #16 -: Oct 04, 2010, 17:56 »
Абе вие много насериозно ги вземате "дамите". С жена се държа коректно докато и тя се държи с мене ... до сега жена не съм удрял ама ако спя в районното заради нейните глупости, ей тогава " ще и счупя главичката" :)
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Mtel фактуриране
« Отговор #17 -: Oct 04, 2010, 18:02 »
Абе вие много насериозно ги вземате "дамите". С жена се държа коректно докато и тя се държи с мене ... до сега жена не съм удрял ама ако спя в районното заради нейните глупости, ей тогава " ще и счупя главичката" :)

Ей, рецидивист :D :D :D.

На жените  трябва да им се помага - все пак те отварят SSH порта, ние само се намичаме там :D :D :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: Mtel фактуриране
« Отговор #18 -: Oct 04, 2010, 18:09 »
backtolife Абе аз не съм казал да пребиеш някоя щото "трябва да види кой е мъжа" :) Просто ако ми спретнат такъв номер само ще чакам да изляза от ареста даже и на куките ще им каже, че след малко пак се връщам :)
Пък относно SSH порта, като не ще да отваря ще си търся друг сървър ( сервитьорка :) ).
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

Mitaka

  • Гост
Re: Mtel фактуриране
« Отговор #19 -: Oct 04, 2010, 18:12 »
Абе вие много насериозно ги вземате "дамите". С жена се държа коректно докато и тя се държи с мене ... до сега жена не съм удрял ама ако спя в районното заради нейните глупости, ей тогава " ще и счупя главичката" :)

Абе то до някъде глупостта си беше наша (в частност моя), ама все пак това беше шега, която ни донесе малко неприятности. Нищо де, вече мога да се хваля, че съм спал в районно.
Иначе съм спал на плажа, на палатка, на язовир, на пейка в Бургас (доста пийнал), в студентско общежитие.... и в районно.
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Mtel фактуриране
« Отговор #20 -: Oct 04, 2010, 20:37 »
Абе вие много насериозно ги вземате "дамите". С жена се държа коректно докато и тя се държи с мене ... до сега жена не съм удрял ама ако спя в районното заради нейните глупости, ей тогава " ще и счупя главичката" :)

Абе то до някъде глупостта си беше наша (в частност моя), ама все пак това беше шега, която ни донесе малко неприятности. Нищо де, вече мога да се хваля, че съм спал в районно.
Иначе съм спал на плажа, на палатка, на язовир, на пейка в Бургас (доста пийнал), в студентско общежитие.... и в районно.

Бахти и аз съм спал на всички тези места (Бургас=Варна), ама без районното :D :D :D :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Mitaka

  • Гост
Re: Mtel фактуриране
« Отговор #21 -: Oct 04, 2010, 23:05 »
Абе вие много насериозно ги вземате "дамите". С жена се държа коректно докато и тя се държи с мене ... до сега жена не съм удрял ама ако спя в районното заради нейните глупости, ей тогава " ще и счупя главичката" :)

Абе то до някъде глупостта си беше наша (в частност моя), ама все пак това беше шега, която ни донесе малко неприятности. Нищо де, вече мога да се хваля, че съм спал в районно.
Иначе съм спал на плажа, на палатка, на язовир, на пейка в Бургас (доста пийнал), в студентско общежитие.... и в районно.

Бахти и аз съм спал на всички тези места (Бургас=Варна), ама без районното :D :D :D :D.

Абе ако е заради някоя простотия си е шоу... гадно е, ама поне знаеш, че няма да ядеш бой, бъзикат те от време на време и това е... е, не го препоръчвам на никой все пак, ама за най-малката простотия може да имаш честта да ги посетиш... например - да напсуваш съседката, и оная да се обади, че си я заплашвал. И какви ли не примери има.

Обаче пък съм чувал, че ако си за нещо сериозно и те спукват от бой. Ама така, че да не личи. Познавам един, дето са му чели библията. Това значи - един ти държи библията на главата, и двама други налагат с палките отгоре.
Активен

ismailov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 465
  • Distribution: ubuntu,mint,xubuntu
  • Window Manager: Xfce,lxde,cinamon,Gnome
    • Профил
    • WWW
Re: Mtel фактуриране
« Отговор #22 -: Oct 05, 2010, 00:57 »
абе ужас една я научих да праави саитове и сега ръси какви ли не за мен на ляво и дясно
Активен


Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Mtel, globul или vivatel?
Идеи и мнения
Radev 40 20423 Последна публикация Jan 24, 2009, 20:21
от kolche
Mtel Spot и Linux
Настройка на програми
reiter72 2 4857 Последна публикация Oct 10, 2009, 12:34
от reiter72
Катерици + mtel.bg
Живота, вселената и някакви други глупости
b2l 18 9488 Последна публикация Jun 07, 2010, 23:18
от sstefanov
Mtel Mobile Broadband
Настройка на хардуер
yaniyakov 12 11156 Последна публикация Jul 27, 2011, 10:23
от tolostoi
Asterisk и MTEL Vlan
Настройка на програми
runtime 10 7894 Последна публикация Dec 12, 2014, 10:37
от modo86