Автор Тема: На гол тумбак чифте пищови  (Прочетена 12009 пъти)

runtime

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 807
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
  • LZ1DOT
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #15 -: Nov 20, 2008, 21:48 »
Някой хора с тези sms-и доста прилични пари си правят. Това обаче, че някой прави пари от това е според мен показателно за състоянието на голям процент от обществото, в което се намираме.
А тези с с игрите "познай думичка" са на същия принцип като с sms-ите дават примерно 500-1000 лева а си изкарват само от обажданията много много повече.
Аз лично изключително рядко се подлъгвам да участвам в подобни мероприятия и ако го правя е еднократно за проба, в повечето случаи след това съжалявам.
Така стана и с мерцедесите пратих един sms за проба и сега постоянно ме зарибяват да пращам нови ама няма кой да се връзва вече.


Така и не разбрахме, кое е лошото на това, че дадени хора си изкарват парите, а тези които си плащат за това го правят напълно съзнателно без принуда, а дори и повече - забавляват се?
Това пак ще питам някаква злоба ли е, че някой е намерил начин да си върти бизнеса?
И като цяло защо никой не се поставя от страната на играещите в тези игри? И аз не играя, но пък често съм засичал едни и същи хора да участват ... и защо да не го правят ако им харесва?
« Последна редакция: Nov 20, 2008, 21:49 от run_time »
Активен

believer

  • Гост
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #16 -: Nov 20, 2008, 21:56 »
Така и не разбрахме, кое е лошото на това, че дадени хора си изкарват парите, а тези които си плащат за това го правят напълно съзнателно без принуда, а дори и повече - забавляват се?
Това пак ще питам някаква злоба ли е, че някой е намерил начин да си върти бизнеса?
И като цяло защо никой не се поставя от страната на играещите в тези игри? И аз не играя, но пък често съм засичал едни и същи хора да участват ... и защо да не го правят ако им харесва?

Аз лично нямам нищо против тези, които си изкарват пари от sms-ите на хората.
Всеки сам избира, къде и как да дава парите си, според мен обаче не е никак мъдро да се пилеят парите по този начин, особено със системни участия в подобни игри.
Активен

runtime

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 807
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
  • LZ1DOT
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #17 -: Nov 20, 2008, 22:03 »
Е не е мъдро да се дават парите за алкохол, но пък е фрашкано с алкохолици, на които им харесва. Както се казва такъв е живота :) Няма нищо лошо в това да има разнообразие и всеки да си намира някакъв фетиш ...
Нали целта е да сме щастливи ... всеки сам търси пътя към целта :)
« Последна редакция: Nov 20, 2008, 22:05 от run_time »
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #18 -: Nov 20, 2008, 22:09 »
Абе дайте да се борим срещу нещо по-забавно. Какво ще кажете за шибаните емо-та?!?
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

runtime

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 807
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
  • LZ1DOT
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #19 -: Nov 20, 2008, 22:16 »
Ами за мен са като агнета ... де да ги знам някакви изшити мърди дето всичко и всеки им е виновен за собствената им несгода ...
И като тръгне един всички са с него :) Абе овце с една дума ... Какво да се бориш с тях, те и без това един по един си изрязват вените :)
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #20 -: Nov 20, 2008, 22:18 »
Точно така, значи аз предлагам да почнем да им продаваме бръснарски ножчета. Може и под формата на СМС игри с награди.
« Последна редакция: Nov 20, 2008, 22:21 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

runtime

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 807
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
  • LZ1DOT
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #21 -: Nov 20, 2008, 22:23 »
С риск да си сменя позицията от предните постове ще кажа, че може да се окаже печеливш бизнес, въпреки, че ножчета се предлагат дори и във всеки квартрален магазин ...
Но като цяло всичко все пак има разумни граници.
П.С. Това изказване не ли в разрез с правилата? Може да се приеме като подтикване към насилие!?! И дискриминация. 
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #22 -: Nov 20, 2008, 22:32 »
Нашите ще са специални, намазани със стрихнин, така че да се подсигурим срещу некадърни самоубиици. Може да се окаже хит на пазара.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #23 -: Nov 20, 2008, 22:34 »
Не ги защитавам, но като почне някой да се възмущава от друг, само защото не пасва в неговата изкривена представа за света, доказва колко тесногръд е. Рън тайм, все си мисля, че съпругата ти може да ти предложи по-големи емоции отколкото да рантваш тука, иначе си пиши, ма падаш, баце, усремил си се нанякъде ;D
Може би ще е крачка напред, ако се научим да приемаме нещата такива каквито са. Над това си мисля през последните дни.
Изключвам США, срещу нея трябва да се борим!!! ;D
Активен

runtime

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 807
  • Distribution: Ubuntu 14.04
  • Window Manager: Unity
  • LZ1DOT
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #24 -: Nov 20, 2008, 22:41 »
Порче съпругата задоволява нуждите на 2 седмичната ми дъщеря от 1 час насам, а те са доста нахъсани като подушат една бяла течност, която обикновено се складира в гърдите на жените ... А това е достатъчна емоция с която ме е дарила ...
Ще си замълча да си изкажа мнението по твоето представяне за сега ... да не изпадаме в излишни флеймове.
« Последна редакция: Nov 20, 2008, 22:44 от run_time »
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #25 -: Nov 20, 2008, 22:44 »
Ами американците са виновни задето ни натресоха тая емо-напаст!

Освен това са зли, за което свидетелства документалния филм:
http://www.youtube.com/watch?v=-EpbfWnOQrI

НА САПУН!
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

believer

  • Гост
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #26 -: Nov 21, 2008, 07:36 »
С риск да отклоня темата ще ви кажа, че всичко това е резултат от безверието на хората. Тези събития, които сега се случват по света и появата на разни ненормалници, с какви ли не шантави убеждения са били предсказани отдавна.
В Библията времената, в които живеем сега са наречени, последни.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #27 -: Nov 21, 2008, 08:47 »
Ми те талибаните са вярващи ама взривяват самолети в небостъргачи. Абе всичкото под ножа бе! Сигурно и те са виновни за емо-тата по някакъв начин, само дето още не съм го разбрал.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

believer

  • Гост
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #28 -: Nov 21, 2008, 09:07 »
Прав си и сред вярващите има големи фанатици и отклонения спор няма.
Тук специално визирах християнската вяра.
А талибаните просто си намират извинение с вярата за делата, които правят.
Ако ти имаш дете и имаш две алтернативи дали да бъде "емо" или вярващ християнин едва ли ще избереш първото.
Християнската вяра най-малкото, което е дава надежда и учи на добродетели, които отдавна са потъпкани от днешното сбъркано общество.
Вече всичко ненормално, шантаво и т.н. се приема за нормално и се оправдава а това води до още по голям упадък в ценностната система на обществото.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: На гол тумбак чифте пищови
« Отговор #29 -: Nov 21, 2008, 09:48 »
Разбира се че ще избера първото. И ще го спуквам от бой всеки ден чавето докато му дойде акъла в главата, ефектът ще е много възпитателен. Но тъй като ми е писано да е момиче, а не момче, става малко гадно и няма как да играят шамарите. Но няма страшно де, аз от малка ще я индоктринирам да мрази емо-та.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon