Автор Тема: Problem s instaliraneto na driverite na video kartata ati 9600 pro-ubuntu 10.04  (Прочетена 7117 пъти)

Rifred

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
еи хора мислех си че съм се опраил но не ефектите вървят перфектно но пробвах да вкляча Warcraft 3 с Wine програмката дет отваря exe-та.Пробвах но не стана даде ми някви грешки.Може и аз да съм напраил нещо грешно с програмата но не вярвам защото инсталирах дори  и допълнителни неща към тази програма които дават възможността да играеш windows игри на линукс,но не стана моля помогнете относто това.кажете ако има някакъв начин да провера дали са инсталирани драиверите и ако не са как да ги инсталирам.Моля ви помогнете! :)
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
еи хора мислех си че съм се опраил но не ефектите вървят перфектно но пробвах да вкляча Warcraft 3 с Wine програмката дет отваря exe-та.Пробвах но не стана даде ми някви грешки.Може и аз да съм напраил нещо грешно с програмата но не вярвам защото инсталирах дори  и допълнителни неща към тази програма които дават възможността да играеш windows игри на линукс,но не стана моля помогнете относто това.кажете ако има някакъв начин да провера дали са инсталирани драиверите и ако не са как да ги инсталирам.Моля ви помогнете! :)

Я-я-я-я колко миличък стана, чак и на БГ прописа, ама чак като разбра, че все още имаш проблем.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Rifred

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
еи пич не искам да дразня никои просто незнаех как се сменя езика иначе с удоволствие щях да пиша на кирилица.Ако моеш помогни закво треа се караме :(
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
еи пич не искам да дразня никои просто незнаех как се сменя езика иначе с удоволствие щях да пиша на кирилица.Ако моеш помогни закво треа се караме :(

Ми ти хубуу не искаш да дразниш никого, но вече ме дразниш...
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Rifred

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
с кво те дразня?
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
с кво те дразня?

С това, че съществуваш!
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Rifred

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
омг кажи кво искаш от мен просто се опитвам си оправя проблема  :'(
Активен

betso

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 281
    • Профил
Добре дошъл в този форум, Rifred!
Ние тук си имаме Правила за ползване на форума, някои от които не винаги спазваме, но общо взето сме обединени от идеята, че писането на Български език с Латиница е особено дразнещо и сме доста нетолерантни по този въпрос.
В конкретния случай беше изключително дразнещ факта, че бяха необходими 3 подканвания да пишеш на Кирилица; и след 2 от тях ти отново се връщаше на Латиницата. Достатъчно начини има за писане на Кирилица и почти никой от нас не приема извинения по този въпрос.
Аз не съм прочел проблема ти и отказвам да го направя, докато е написан на нещо друго, освен на Кирилица. Съветвам те да промениш на Кирилица всичките си постинги и особено заглавието на темата, ако искаш да увеличиш шансовете си за помощ.
Успех! :)
« Последна редакция: Jun 23, 2010, 00:23 от betso »
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Добре дошъл в този форум, Rifred!
Ние тук си имаме Правила за ползване на форума, някои от които не винаги спазваме, но общо взето сме обединени от идеята, че писането на Български език с Латиница е особено дразнещо и сме доста нетолерантни по този въпрос.
В конкретния случай беше изключително дразнещ факта, че бяха необходими 3 подканвания да пишеш на Кирилица; и след 2 от тях ти отново се връщаше на Латиницата. Достатъчно начини има за писане на Кирилица и почти никой от нас не приема извинения по този въпрос.
Аз не съм прочел проблема ти и отказвам да го направя, докато е написан на нещо друго, освен на Кирилица. Съветвам те да промениш всичките си постинги и особено заглавието на темата, ако искаш да увеличиш шансовете си за помощ.
Успех! :)

+1 from me...
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Rifred

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 35
    • Профил
Всички,които искат да помогнат нека пишат в тази тема http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=38477.0
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Problem s driverite!!!
Настройка на хардуер
theshadowman 4 2450 Последна публикация Jun 28, 2004, 11:31
от Glupi
kak da si opravq nastroikite na video kartata?
Настройка на хардуер
SmIrNoFf 6 4141 Последна публикация Jan 28, 2005, 10:22
от Hapkoc
Ubuntu 6.10 sound & video problem
Настройка на програми
streetdesigns 12 4643 Последна публикация Dec 05, 2006, 19:41
от crazy_666
Ubuntu 7.10 video problem.
Настройка на програми
borvass 0 1838 Последна публикация Nov 30, 2007, 23:52
от borvass
Ubuntu VGA video card problem
Настройка на хардуер
recepti 4 3252 Последна публикация Jan 06, 2009, 15:47
от tyuio