Автор Тема: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2025 год.  (Прочетена 108308 пъти)

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил

П.П. По темата- и днешните нацисти със свастиките ще свършат като вдъхновителите си.
Правилно - малкото нацисче с големите комплекси, ще го измъкнат от бункера и ще свърши като Саддам.

За войната е най-добре рашките да се изтеглат през керченския мост (да хванат влака докато още върви) и да мислят как ще плащат щетите дето са натворили. И 100г. (като немците) дори да не си помислят да нападат някой - за целта Рассия трябва да бъде нацепена и накъдрена както си му е реда.
В Украйна трябва да бъде настанена една ракетна система (с ядрени глави), макар и предишно поколение.
Ако това не стане, след 10 г. пак ще се пробват, и западът пак ще се ядосва, че не са реагирали както подобава (както нищо не направиха в Грузия и Чечня).
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Зеля визираш, нали? Защото аз при руснаците свастики не съм видял в тая война, но при украинците, колкото щеш. Между другото, споменаване на Саддам не е много релевантно- преди това един добър димократик чичко размаха една епруветка с "химическо оръжие".
Останалото ще е от раздела "Пророчества" (или пък "Мераци").
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Мдаа.. и да побързат с изнасянето

П.П. Стар виц
    - Отче, искам да се изповядам.
    - Дъще, нали идва тази сутрин?
    - Има актуализация на данните...

Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Путя си е фашага оtвсякъде ( и идеологически), няма свастики, ама имa "Z", имат си и философи (дървени) - на единия гроба му правИ, на другия му думнаха дъщерята (ама ти си се прави на разсеян - не ми пречиш, а може би пък не ти е много ясно какво значи точно фашизма). Има си и пропаганда, и частна и държавна армия, църква. Като го денацифицират много ще боли. Страх го е и в ЮАР да иде на гости, само в Китай може да ходи, ама да видим до кога.

Гога, как да не са се мъчили с Одеса - че защо/къде си замина флагмана "Москва" - записвай си бе човек?!. Има ракети там и флота не може да припари, целят ги само от далеко с круз ракети (и то ония нехирпезвуковите).
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
За Одеса още им държи влага - страх ги че украинците може и да повторят

https://www.youtube.com/watch?v=GZ8v27V2_YU

"Ой, у морі Чорному та й "Москва" горить.
Припливайте знову – можем повторить".


че и на суша(та) настава последеден напън и за "харема"
https://www.youtube.com/watch?v=wIMIZBXR9A8
Силы обороны Украины создали все условия для освобождения Бахмута. Оккупанты допустили ошибку, из-за чего теперь находятся в полуокружении.
« Последна редакция: Jul 21, 2023, 05:39 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Правилно - малкото нацисче с големите комплекси, ще го измъкнат от бункера и ще свърши като Саддам.

За войната е най-добре рашките да се изтеглат през керченския мост (да хванат влака докато още върви) и да мислят как ще плащат щетите дето са натворили. И 100г. (като немците) дори да не си помислят да нападат някой - за целта Рассия трябва да бъде нацепена и накъдрена както си му е реда.
В Украйна трябва да бъде настанена една ракетна система (с ядрени глави), макар и предишно поколение.
Ако това не стане, след 10 г. пак ще се пробват, и западът пак ще се ядосва, че не са реагирали както подобава (както нищо не направиха в Грузия и Чечня).

Много се извинявам в аванс, но това звучат като пиянски бръщолевения. Нищо с нищо не се покрива с реалността. Човек ще си помисли, че говориш за някаква малка, несъществена държавица тип Югославия.

РФ е ядрена свръхсила и точно както с другите две велики държави, които останаха, нищо подобно не може да им се случи, освен, ако не е отвътре. Но виждайки на запад, колко „разбират“ Русия е напълно невъзможно да са в състояние да го организират.

А ти даже не влизаш в тази хипотеза, а говориш да им бъде наложено отвън. Това не е някоя африканска страна като Судан или Либия. Никой, никога не е могъл да налага нещо на Русия и няма да може и за в бъдеще, докато Русия я има. Дори Китай, спрямо който Русия е подчинено положение, заради нездравите и безмозъчни, западни политици, дори той не може да налага на Русия, каквото и да било.

Запада винаги е можел едно нещо — да излъже Русия. И затова „западна култура“ все още съществува. Да се молят и палят свещи да успеят отново, че голямо яйце им се пече, а покрай тях и ние ще изгорим.

Путя си е фашага оtвсякъде ( и идеологически)

Това би оставило човек безмълвен. Този индивид действително е полов, женски орган и който не го е осъзнал, не мисли с главата си. Но не е и не може да бъде национал-социалист. Такъв в РФ поради специфичната им многонационалност не може да оцелее и пет минути преди да бъде разстрелян на площада. В Русия ксенофобия не може да вирее. Москва е един от най-космополитните градове на планетата.
« Последна редакция: Jul 21, 2023, 17:09 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
"Z", "O" и "V" са военни тактически (опознавателни) символи, не политически. Същото, както зелени, сини и жълти ленти за украинците, и червени, и бели, за руснаците.
« Последна редакция: Jul 21, 2023, 20:24 от Nik123 »
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Той и СССР не се разпадна, както и царска Русия. Соц-а е точно внесен отвън, та не бързай със заключенията.

Цитат
Fascism is a far-right, authoritarian, ultranationalist political ideology and movement,[1][2][3] characterized by a dictatorial leader, centralized autocracy, militarism, forcible suppression of opposition, belief in a natural social hierarchy, subordination of individual interests for the perceived good of the nation and race, and strong regimentation of society and the economy.[2][3]
Гога, на кое точно от тези не отговаря Путин, а мога и да продължа!
Космополитен град - изобщо не знаеш какво говориш, ако си виждал такъв град, аз претендирам, че живея в такъв.

Цитат
"Z", "O" и "V" са военни тактически (опознавателни) символи, не политически.
Погледни на Путин митингите и билбордовете в Русия и тогава се обади пак! Дори на децата мътят главите.
По тази твоя "логика" и сватиката не е - индийски хералдически знак - имаго в много техни храмове.
« Последна редакция: Jul 21, 2023, 20:26 от jet »
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
А ти поглеждал ли си майданските изпълнения, и в по-ново (оттогава) време, азовците, например? Вдигнати ръце, свастики, символи на СС? Ако се върнеш малко назад във времето, ще откриеш и изказвания на Порошенско, че хората в Донбас ще си стоят в мазетата. Иначе руснаците били фашисти и нацисти.. айде лека.
« Последна редакция: Jul 21, 2023, 20:27 от Nik123 »
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
А ти поглеждал ли си майданските изпълнения, и в по-ново (оттогава) време, азовците, например? Вдигнати ръце, свастики, символи на СС?
Това НЕ е държавна политика, във всяка една държава (вкл. БГ) има откачалки.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Така ли, не било държавна политика? Тогава как обясняваш факта, че съвсем наскоро (няма два месеца), нацистите от "Азов" официално влязоха в украинската армия, и им присвоиха нов номер (стандартен за армейска част)? Или ще оспориш, че азовците са нацисти?

П.П. И като си тръгнал да приказваш за официална държавна политика, ще ми е интересно да цитираш нещо от някой ръководител на РФ- някой поне близък еквивалент на това:
https://www.youtube.com/watch?v=zmhar0J27Hw
Щели да си стоят в мазетата???

П.П.П. Айде ето ти и още малко нагледно, така де, видимо с просто око (кликаш на View за поста):

https://twitter.com/GenFlynn/status/1624262024598286336

А относно това:

...
По тази твоя "логика" и сватиката не е - индийски хералдически знак - имаго в много техни храмове.

Като споменаваш индийския хералдически знак, наясно ли си изобщо, че има свастика и сУвастика? Загледай се в някой символ в индуистки, или будистки храм- кое от двете е. Не, че има особено значение, просто за попълване на знанията. Нацистите са си харесали свастиката. А в храмовете преобладава сувастиката. Ако държиш, мога да ти кача снимка на статуетка- сувенир, от Тайланд, на гърдите й има сувастика, не свастика.

А ти поглеждал ли си майданските изпълнения, и в по-ново (оттогава) време, азовците, например? Вдигнати ръце, свастики, символи на СС?
Това НЕ е държавна политика, във всяка една държава (вкл. БГ) има откачалки.

Тук съм съгласен. Жълтопаветна подскачаща сган има у нас. Малко, но кресливи.

Цитат
Fascism is a far-right, authoritarian, ultranationalist political ideology and movement[,[1][2][3] characterized by a dictatorial leader, centralized autocracy, militarism, forcible suppression of opposition, belief in a natural social hierarchy, subordination of individual interests for the perceived good of the nation and race, and strong regimentation of society and the economy.[2][3]
Гога, на кое точно от тези не отговаря Путин, а мога и да продължа!
Космополитен град - изобщо не знаеш какво говориш, ако си виждал такъв град, аз претендирам, че живея в такъв.
В подчертаното не попада поведението на руското ръководство, сори, ама късно го видях, че сега го добавям (да не отварям нов пост) :) Но ако се огледаш в Украйна, подчертаното си е баш на място. В съзвучие с останалите елементи, плюс донорство отвън.

Жив и здрав!  [_]3



« Последна редакция: Jul 21, 2023, 21:58 от Nik123 »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Аз съм част от малцинство. Вие всички сте част от него. Помня, когато бях млад. Бях войнствен. Ако някой ползва Шиндош, бях готов собственоръчно да го убия. Той не е човек. Той е мекотело. Живял съм го. Бях там.

Когато си млад и тъп, такива неща са търпими.




Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Хайде пак да четем:

Цитат
Ultranationalism or extreme nationalism is an extreme form of nationalism in which a country asserts or maintains detrimental hegemony, supremacy, or other forms of control over other nations (usually through violent coercion) to pursue its specific interests.[1][2][3] Ultranationalist entities have been associated with the engagement of political violence even during peacetime.

Цитат
The swastika (卐 or 卍) is an ancient religious and cultural symbol, predominantly in various Eurasian, as well as some African and American cultures, now also widely recognized for its appropriation by the Nazi Party

Този камък от 9-ти век от тези или от онези свастики е?


Айде и Гиркин е арестуван. Сега трябва да се бори П. и с партизани.
« Последна редакция: Jul 22, 2023, 03:27 от jet »
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил

П.П. По темата- и днешните нацисти със свастиките ще свършат като вдъхновителите си.
Правилно - малкото нацисче с големите комплекси, ще го измъкнат от бункера и ще свърши като Саддам.

За войната е най-добре рашките да се изтеглат през керченския мост (да хванат влака докато още върви) и да мислят как ще плащат щетите дето са натворили. И 100г. (като немците) дори да не си помислят да нападат някой - за целта Рассия трябва да бъде нацепена и накъдрена както си му е реда.
В Украйна трябва да бъде настанена една ракетна система (с ядрени глави), макар и предишно поколение.
Ако това не стане, след 10 г. пак ще се пробват, и западът пак ще се ядосва, че не са реагирали както подобава (както нищо не направиха в Грузия и Чечня).

   Пак се объркА.

   Путин е истински държавник (не съм му фен,просто констатирам факт) и водач
на ядрена и космическа свръхсила.
Не е като соросоидния ви педал и кукла на конци Джъстин Трюдо,дето
го ебат на лягане и на ставане разни рязани гаджали.

   И като как Русия ще бъде разцепена.
Май си спал в часовете по история,и не знаеш,че през 1945 г. Германия нямаше
ядрено оръжие; сега руснаците имат достатъчно да взривят планетата ...
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Не съм писал, че нацистите са измислили свастиката :) А че са си я харесали.
И тя, и сувастиката, ги има отдавна. В Археологическия музей тука, във Варна, има една урна от тракийско време, на нея има сувастика (обр. на час. стрелка). И в двата си варианта знакът е много стар, съгласен съм.

Относно Гиркин прочетох, че му предявили обвинение в екстремизъм. 
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
ЧНГ 2022
Живота, вселената и някакви други глупости
spec1a 6 4648 Последна публикация Jan 03, 2022, 09:22
от cybercop
Руско-Украинска война от 2022 год.
Живота, вселената и някакви други глупости
Acho 1492 71679 Последна публикация Jun 23, 2022, 09:21
от remotexx