Автор Тема: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2025 год.  (Прочетена 108445 пъти)

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
   Имаше случай от преди няколко години,в който лесбийки бяха
сключили брак  в друга държава от ЕвроГейския съюз, и се опитаха
да го легализират тук,но май не им се получи.

Но,соросоидните мастии продължават да натискат ...  >:D
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5296
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Ама нали знаете кой е виновен за всичко?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Ама нали знаете кой е виновен за всичко?
Знаем. Путин  :D
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5296
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Аааа, не е той. Комунетата са виновни за всико.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8796
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Имах предвид, че КС са гнусари. Не може аз да имам право да се женя и осиновявам, а педерастите, и лесбийките да нямат.

За комунистите е отчасти вярно. Това са леви идеи.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Гога, благородно е, че искаш равни права за всеки, но знаеш, че тези неща се използват за да се прокарат други, които са направо неприемливи. Бавничко, да свикнат хората с тях, с идеята, виждате ли, няма нищо страшно, докато в един момент не се окажем в общество, в което младите са до един гейове и лезбийки, хетеро двойките малцинство, няма кой да ражда, а новите порядки се възпитават още от детската градина.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Е па колко /още/ милиарда може да изхрани тази планета. Споко като станем на изчезване ще ни направят защитен вид /ако клонингите не спечелят войната/

А междувременно великите сили вече усвояват космоса /там независимо какъв си, не хващало, та може за там да ни готвят/

Предполагам Гогата имаше предвид тази четворка когато говореше за великите сили /не в парично изражение/
https://cosmos.1.bg/space/2023/10/21/india-launches-gaganyaan/

Когато това се случи, Индия ще се превърне едва в четвъртата държава след СССР, САЩ и Китай, изпратила самостоятелно човек в космоса.
« Последна редакция: Oct 21, 2023, 18:25 от remotexx »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Дам, у нас след едно решение на Конституционния съд бракът е само между мъж и жена, и то в биологичния смисъл на пола. Мисля, че бях писал в някоя от темите във форума за това, но напоследък ми е бая натоварено, скупчиха ми се наведнъж няколко неща в работата, всяко спешно и срок "Вчера!", и трудно си събирам акъла в момента.

КС ми се издигна в очите с това решение.

Личното ми мнение е, че ако (подчертавам това условие) ударното рекламиране на педерастлъка е с цел намаляване на населението, това е крайно глупаво и късогледо. Защото философията за толерантност на ЛГБТ и дериватите им върви само в т.нар. демократичен свят - ЕС и Северна Америка. Като държавна политика имам предвид. Латиносите са по-въздържани. А в Африка и Азия не щат и да чуят, а се плодят яко. Накрая какъв ще е ефекта- да речем бялото население ще приеме идеологията и ще намалее, а на останалите не им пука, ще си карат традиционно, и какво става- точно бялото население ще изчезне (с вековете). На което население сме представители и ние, пишещите тук.

П.П. Ама успешно оспамихме и тая тема- не, че е сефте  ;D

П.П.П. И да допълня- искам синовете ми да доведат снахи, а не зетьове! И за моя радост, варианта със зетьовете липсва.

Айде  [_]3 и лека от мен!
« Последна редакция: Oct 21, 2023, 20:22 от Nik123 »
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Ремо, не зная, дали ти е известно, но около 50% от храната, която човечството произвежда, свършва на сметището.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Именно де, а останалите 50% не могат изхрани 10 млрд.
но както беше казала баба Ванга - един ден жълтите.... планетата....

но да не навлизаме в полето на лудитите - никой не е спрял прогреса, едно време дъртите много ги страхуваше сал една Мадона, а сега у тубата хиляди "комици" "обучават" подрастващите. Свиквайте - това е новото нормално, по цял ден кибичат пред некви мобилни устройства, и се чудят каква простотийка да измислят, как няма да се изпеде... то не е вече като едно време по цял ден кърска работа и не остава време за булки (е сегашните вече имат време и за булки, зетьове и останалите букви от азбуката)

П.П. А на всички баби и дядовци - съфорумци, вкл. и тези които не са се самовъзпроизвели, препоръчвам тоя филм
Old Dads (2023) R 1h 44m

П.П. Вчера чух лаф (от българско село), оплаквали се вече момите че.. нямало с кой (нямало кой да ги...) сите момци (у село-то) били залепени за някое мобилно устройство и не има обръщали никакво внимание (а те... тея парцалки за какво са ги купували) и обещавали повече да оправят я моблиния оператор я доставчика - ама само като им спре нета или някой като ги такова.. онлайн там ги разбие на някоя игра  ;D
« Последна редакция: Oct 21, 2023, 23:04 от remotexx »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Мнооо ми е чудно кое е селото, да не би някой квартал на София от типа на "Бенковски" например.. и откога на село (в истинския смисъл на тая дума на нашия език) момите са си напазарили лъскавите парцалки, пък момците мобилните устройства, до степен в днешната селска пренаселеност в малките (не)населени места да не си обръщат внимание, като са по 3-4 човека на квадратен километър.. Тая симптоматика повече ме води на мисълта, че става въпрос за новоизпечена гражданка, повярвала си, че в новото местообитание всичко е възможно според личните желания  ;D


Доп. Имам една позната, все нещо не й харесваше, та сега стара мома..
« Последна редакция: Oct 22, 2023, 11:01 от Nik123 »
Активен

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1452
    • Профил
Цитат
Днес Украйнската Рада (парламент) е приела (на първо четене) два проектозакона:

1. Забрана на Украйнската Православна Църква (предполагам че историята й е на повече от 1000 години);

Предполагам да имали предвид тази
https://bg.m.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%86%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0_%28%D0%9C%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%88%D0%B8%D1%8F%29&redlink=1

А не тази, която покрива 60% от населението
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%86%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0

Да, едната църква съществува от хилядолетие (поне), другата е на 4-5 години  8)
Света се променя, наскоро и Папата намекваше за разрешение църквата да благославя и сключването на гей-бракове - тоест има църкви и църкви. Не е важно името/наименованието е същността !

Тук (поне за мен) по-важно е следното: тези два проектозакона работят в една посока и са свързани.
Какво имам предвид, говоря за подкрепа/промотиране на новата нео-либерална политика за пълна свобода, едва ли не и от природата и света  >:D

Едновременно се атакува по-консервативната църква (един вид няма Бог, висша сила няма от какво да се страхуваш и си свободен да правиш каквото искаш, стига да можеш).
Едновременно се предлага (парктически път/начин) да го направиш и то в сферата за която категорично е казано кой какъв е и какви ще са последствията ако се направи.

Тоест, аз го разбирам като атака на самия фундамент на действителността (биологическата реалност и вярата в нещо по-висше едновременно).
Буквално се създава един виртуален нов свят на почти пълна свобода (поне на думи) все едно че вече другия (стария) свят вече го няма  :o

Тук с радост бих оставил реализацията на това на тези които го искат и пропогандират, да си създадат и живеят в техния си свят. Обаче те искат да наложат това и на останалите хора, както става в случая.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8796
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Тези дни се чудех. А ве, щом русняците побеждават в Авдеевка, да не би вагнеровци да са се върнали на фронта? И днес, сутринта синчето на Пригожин потвърдило в телеграмата, че е точно така.

До сега не се е случило такова чудо (ако не броим Мариупол на невероятна цена) редовните части сами да превземат нещо. Няма по-смешна армия от руската.

Цял свят знаеше, че украинците ще форсират р. Днепър, само те не знаеха и се осраха. Дори немците не се насраха в Нормандия, но русите го сториха. Пълни некадърници.

Примерите са безброй :'(
« Последна редакция: Oct 26, 2023, 20:01 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
А да не забравяме и ИТ фронта - руснаците насъскват тролове, а насреща им украинки  ;D

П.П. Нещо рускините много девалвираха напоследък и не се котират вече ..тъй както му иска на Зевса.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Разбираемо е. Петстотин хиляди украинци ги няма. Сътоношението жени/мъже е вече много в полза на мъжете, щото са кът. Съответно, на жените украинки цената пада. Прост пазарен принцип. Като имаш изобилие от една стока, тя поевтинява.

Добре е, че не с всичко  е така.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
ЧНГ 2022
Живота, вселената и някакви други глупости
spec1a 6 4651 Последна публикация Jan 03, 2022, 09:22
от cybercop
Руско-Украинска война от 2022 год.
Живота, вселената и някакви други глупости
Acho 1492 71706 Последна публикация Jun 23, 2022, 09:21
от remotexx