Автор Тема: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2025 год.  (Прочетена 108513 пъти)

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Аха, така значи.. по принцип не им вярвате на "укрите" ама баш за това ще им повярвате щото ви отърва  ::)
тъй ли Никсъне
въпреки че не е лежал в украински затвор а в руски
ами то тогава значи и за другите работи им вервате на  украинското разузнаване - ледът се пропуква господа съдебни заседатели  :P

П.П. Аз не разбрах сега каква точно е новата заповед дето ви я спуснаха по гарнизона
сега на цялото  украинското разузнаване ли ще верваме или само на шефа му
че като гледам новината започва с "Шефът на украинското разузнаване..."

Ха дано скоро му повервате и на другите неща дето ви ги говори  [_]3
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Ама вие сериозно ли?

Кой от двамата мисли, че ще убеди другия в гледната си точка?

Той е неспасяем, усилията са за другите, които могат да прочетат това.

Както виждаш и той, и Jet си траят за доклада на OPCW. Вярно, след 10 години излиза, но тогава обвиняваха Асад в същото, в което обвиняват Путин сега. А излезе, че са безскрупулни лъжци.
За останалите не зная, но мен няма нужда да ме убеждаваш. Хората несъзнателно си изграждат модели и излъгал ли си няколко пъти, най-вероятно е да продължиш да лъжеш.
Като слушам такъв, това е първото, което ме сполита като реакция - дръпване и недоверие. Ако темата ме интересува, ровя за потвърждение или опровержение на думиет му/ѝ. Повечето пъти не правя, защото лъжците изпадат в противоречия в рамките на едно изречение понякога. Ясен знак, че лъже.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
https://offnews.bg/sviat/15-tochki-na-navalni-za-vojnata-i-ukrajna-opozitcionerat-publikuva-po-795731.html

Навални за войната и Украйна, опозиционерът публикува политическата си платформа

Признаване на границите от 1991, репарации за Киев и разследване на военните престъпления включва визията на политика за след войната
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Аха, така значи.. по принцип не им вярвате на "укрите" ама баш за това ще им повярвате щото ви отърва  ::)
тъй ли Никсъне

...

Ремотекс, добър опит :)
В случая казва нещо, което хич не е от полза на украинската кауза, а въобще не е приятел на руснаците.  Посочих го, именно затова. Мисля, 4096 беше писал, че никой не лъже постоянно, и съм съгласен.

Там за гарнизона и т.н. .. то се вижда на кого му спускат- ей ги нашичките по команда наслагаха украинските знаменца и плакати по всякакви билбордове и обществени сгради, улици искаха да преименуват и отърчаха на крак там колко пъти ;)
Хубав ден!
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Москва. Стар евреин носи своите спестявания в «Сбербанк России», но все никак не се решава да направи депозит:
– А ако изведнъж с моята вноска се случи нещо?
– Не се вълнувайте, – вашият депозит гарантира правителството на РФ, Госдума и сам президента Путин.
– Да, ама ако Байдън пак победи, Путин го разстрелят, Госдумата разгонят, а Медведев го осъдят и пратят в затвора?

– И вас след всичко това ще ви е жал за мизерните ви петдесет хиляди рубли!?


Лека нощ  ;)
Активен

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Ама вие сериозно ли?

Кой от двамата мисли, че ще убеди другия в гледната си точка?

Той е неспасяем, усилията са за другите, които могат да прочетат това.

Както виждаш и той, и Jet си траят за доклада на OPCW. Вярно, след 10 години излиза, но тогава обвиняваха Асад в същото, в което обвиняват Путин сега. А излезе, че са безскрупулни лъжци.
За останалите не зная, но мен няма нужда да ме убеждаваш. Хората несъзнателно си изграждат модели и излъгал ли си няколко пъти, най-вероятно е да продължиш да лъжеш.

Нямам предвид тези, които сте регистрирани и пишете тук, имам предвид тези, които може само да четат, без да са регистрирани.

Или някой търси нещо и попадне на тази тема.
Активен

the lamer's team honourable member

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
На кой от вас му се ходи сега на война?  ;D

Вече говорят открито за изпращане на войски в Украйна.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Аха, така значи.. по принцип не им вярвате на "укрите" ама баш за това ще им повярвате щото ви отърва  ::)
тъй ли Никсъне
въпреки че не е лежал в украински затвор а в руски
ами то тогава значи и за другите работи им вервате на  украинското разузнаване - ледът се пропуква господа съдебни заседатели  :P

П.П. Аз не разбрах сега каква точно е новата заповед дето ви я спуснаха по гарнизона
сега на цялото  украинското разузнаване ли ще верваме или само на шефа му
че като гледам новината започва с "Шефът на украинското разузнаване..."

Ха дано скоро му повервате и на другите неща дето ви ги говори  [_]3

Не, умнико.

Щом и този казва, че Навални не е убит, въпреки целия квич от запад в обратна посока, би трябвало да ти светне нещо между ушите.

Ти кажи нещо за газовите атаки в Сирия - нали Асад беше виновен?! Що така обърнахте палачинката?

Нещо отговорност ще търсим ли сега? Не от ИДИЛ, а от авторите на дезинформацията по адрес на Сирия и Русия.

И забележи, акцентът не е върху Сирия и Русия, а върху дезинформацията, която твоята страна пробутваше.
Активен

the lamer's team honourable member

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
На кой от вас му се ходи сега на война?  ;D

Вече говорят открито за изпращане на войски в Украйна.

Не знам доколко са сериозни, но това може да накара доста хора да си спомнят, че са били мотострелковаци в казармата.
Активен

the lamer's team honourable member

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6206
    • Профил
Това е единственото решение, когато не останат украинци. Или спират войната и се отива към преговори и мир, или се изпращат войски. Други възможности не виждам. А те не искат мир. Искат да приключат с Русия и да си я поделят. Има много пари то тази земя.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Това е единственото решение, когато не останат украинци. Или спират войната и се отива към преговори и мир, или се изпращат войски. Други възможности не виждам. А те не искат мир. Искат да приключат с Русия и да си я поделят. Има много пари то тази земя.

Ами не е единственото решение, сам си посочил и другото ;D
Активен

the lamer's team honourable member

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5296
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Че и избори идват в Русията. Президента е стегнал здраво щаба си.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Е имаме и един кашик с гранатомет в танково поделение, но... то останаха ли танкове или всичкото кеш отиде за самолети..

https://verstka.media/vnesudebnie_raspravi_kotorie_skrivayut_v_rossiiskoy_armii_issledovanie
Па после в украинската армия било зле...
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Дам, в украинската армия има постоянен наплив от "доброволци", които са изловени по улиците в села и градове. Всички са високомотивирани, днес-утре ще си върнат обратно всичките загубени "фортеци" и ще направят там паметници на Бандера и Шухевич. Само трябва едни 500 000 да ги докарат, като бройка, "доброволците". Защо тая бройка, се чудя, след като Зеля обяви, че украинските загуби са 31 000?
« Последна редакция: Feb 27, 2024, 18:13 от Nik123 »
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
А Китайските обявления четете ли ги  ;D

https://ugorod.od.ua/article-na-kitajskom-tv-pokazali-kartu-razdela-rossii-fotovideo
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
ЧНГ 2022
Живота, вселената и някакви други глупости
spec1a 6 4651 Последна публикация Jan 03, 2022, 09:22
от cybercop
Руско-Украинска война от 2022 год.
Живота, вселената и някакви други глупости
Acho 1492 71711 Последна публикация Jun 23, 2022, 09:21
от remotexx