Автор Тема: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2025 год.  (Прочетена 108510 пъти)

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Руснаците вече играят на вързано (щото на съвързано вече нищо не могат да ударят)
https://www.youtube.com/watch?v=-_hL4iFlavw

да видим сега как ще им отвърне бай Ердоган
https://www.youtube.com/watch?v=qCT5b7gGz-c

и съюзници(те)
https://www.youtube.com/watch?v=4aZpEWvAhbo
« Последна редакция: Mar 02, 2024, 19:24 от remotexx »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Мечтите са неприкосновени.
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3244
    • Профил
Недобитки из ЧВК "Вагнер" забирают цветы у Навального и несут их Пригожину.

Это очень по-русски.
https://t.me/ButusovPlus/8500

П.П. смотрел послание Генсека путена и сразу ощутил улучшения
https://t.me/supernova_plus/28857
« Последна редакция: Mar 02, 2024, 19:37 от remotexx »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3128
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Точно от Бутусов, е очень по-украински. "Недобитките" попиляха славните ВСУ, че и разните ислямисти из Сирия и Африка, ама Бутусов се концентрирал върху цветя  ;D
П.П. Мiнджiв не е ли изпраскал нещо по темата ? Че да се посмеем :)
 [_]3
« Последна редакция: Mar 02, 2024, 19:38 от Nik123 »
Активен

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Руснаците вече играят на вързано (щото на съвързано вече нищо не могат да ударят)
https://www.youtube.com/watch?v=-_hL4iFlavw

да видим сега как ще им отвърне бай Ердоган
https://www.youtube.com/watch?v=qCT5b7gGz-c

Ако можеше да мислиш, щеше да се си спомниш, че славата на байрактарите беше развенчана още през лятото на 2022 г.

И още нещо - имаше един свален руски самолет от турците в Сирия. И това не е забравено. Така, за да ти вляза в стила, ща кажа, че по-скоро е връчване на сметката.

Трето - сигурен ли си, че руска противокорабна ракета е виновна? В тази война операциите под фалшив флаг не са новост, даже бих казал и преди нея. Имаше даже свален граждански самолет преди години.

И накрая - ще видя ли някакви твои разсъждения по темата или ще продължиш да внасяш чужди идеи по темата?
Активен

the lamer's team honourable member

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Същото важи и за православието - виж колко пъти и колко време се опитват да го затрият.


А дано, ама надали.



Същото може да се каже и за нас - да оцелеем толкова дълго като държава и като народ.

Ами пет хиляди години подготовка са това. Но, аз не съм оптимист. Едва ли сме готови. Но резервния вариант си стои, а Бяло море лесно ще се подмести.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Последно сбогом.
https://www.instagram.com/p/C3-QH_DN-jl/
Покойся с миром.

Грях ми на душата, но Явор Дачков има, какво да каже по въпроса.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Това, което не цитирах значи: Ама вие, защо биете негрите. А края е това, за което заслужават критика. Убийството на Немцов, Политковская и не знам си колко още означава, че за Кремъл руснака все още е крепостен селянин, а не Човек.


Но от тях би трябвало да знаеш и какво е било отношението на западноевропейците към Русия.

Това не е лично. Било е към всички. Просто в Русия е по-срудено, а руснака е свикнал помесчика да го е*е, та някаква си пеперудка Наполеон не мож' му се упря. Почти на шега, но Русия не случайно е толкова голяма. Не е дадено да бъде колонизирана от някакви микроби.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Това, което не цитирах значи: Ама вие, защо биете негрите. А края е това, за което заслужават критика. Убийството на Немцов, Политковская и не знам си колко още означава, че за Кремъл руснака все още е крепостен селянин, а не Човек.

Не виждам разлика в отношението към обикновените хора нито на изток, нито на запад. Освен, че пренебрежението на запад е опаковано в по-лъскава опаковка.

Но от тях би трябвало да знаеш и какво е било отношението на западноевропейците към Русия.

Това не е лично. Било е към всички. Просто в Русия е по-срудено, а руснака е свикнал помесчика да го е*е, та някаква си пеперудка Наполеон не мож' му се упря. Почти на шега, но Русия не случайно е толкова голяма. Не е дадено да бъде колонизирана от някакви микроби.

Е, аз казах нещо за Хънтингтън. Между другото, и японския селянин беше свикнал самурая да го работи, но това не попречи на американците да направят Япония своя колония след втората световна.
Активен

the lamer's team honourable member

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Не виждам разлика в отношението към обикновените хора нито на изток, нито на запад. Освен, че пренебрежението на запад е опаковано в по-лъскава опаковка.

Напълно съгласен с това, което казваш и не само това. Просто идеята ми беше, че не може да ги критикуваме, при положение, че сме същите като тях. По-лоши сме. Щото българските политици и богаташи не са по-добри от руските. Същите са, правени са по техен модел. Ама по-калпаво и от техните.

Ние искаме (аз искам) да сме като най-доброто от запада, но сме най-лошото от изток, а цяла Европа следва нашия модел.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Е, аз казах нещо за Хънтингтън.

Очаквах да поддадеш на моето заяждане за гръцката секта у нас, защото повечето „родолюбци“ пламенно я защитават без ни най-малко да я познават. Но ти го подмина, а аз не го очаквах, защото всъщност забравих, че нашето поколение беше безбожно. А аз бях просто частен случай на издънка от такова семейство. Та се готвих обстойно да ти разкажа за своя период на атеизъм, някъде от края на предното хилядолетие до към 2012 год. (нищо общо с май, юни, юли, инки и нескафета).

Но все пак ще се огранича до това, че вече за мен хора не са авторитети, защото и те като мен са грешни. Авторитети са богове.


Между другото, и японския селянин беше свикнал самурая да го работи, но това не попречи на американците да направят Япония своя колония след втората световна.

Във връзка с предното, такава пък е тяхната съдба. Аз освен русофил, американофил и германофил, съм още японофил, все още не бивш. Мога дълго да си чешам клавиатурата за тях. Но за съжаление точно от тях очаквам големи пакости понастоящем. Надявам се да не съм прав.

=*=

Да ви кажа, не, че не знаете, но си имам графомания. Е, откакто последните месеци пиша основно от телефон (в момента очевидно не), взех да се приучвам на по-кратко изказване, най-после.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
… операциите под фалшив флаг не са новост …

Където има англичани, има и такива. Те са ги измислили и само те ги прилагат. Правили са го американци, но само от специфичната англо-саксонска група на политическия им елит като Франклин Делано Рузвелт, Труман (на това изчадие не му помня другите имена), Джоузеф Фитцджералд Кенеди и подобни. Ще кажете, че то Обама не е англичанин, пък също го е прилагал в Сирия. Той не е, ама той е едно малоумно чучело сложено начело. Вице му беше Байдън, а около него бяха цялата група пернати кръволоци на Килъри Клинтън и тя самата.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
...
Очаквах да поддадеш на моето заяждане за гръцката секта у нас,
...

   Не е гръцка сектата, еврейска е.

   Ебаси,кашик,писах,писах,писах, давах линкове от сайтовете на
най-реномираните университети в света, и пак не вдяваш.
Много добре обяснено кои са авраамовите религии.

   А я кажи скед като според теб  сектата е гръцка,защо ходиш на църква ?
Неведнъж си споменавал за това.
Освен всичко друго, се кланяш на евреи  ???
Какви са ти евреите,чe им се кланяш  ???
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3873
    • Профил
… операциите под фалшив флаг не са новост …

Където има англичани, има и такива. Те са ги измислили и само те ги прилагат. Правили са го американци, но само от специфичната англо-саксонска група на политическия им елит като Франклин Делано Рузвелт, Труман (на това изчадие не му помня другите имена), Джоузеф Фитцджералд Кенеди и подобни. Ще кажете, че то Обама не е англичанин, пък също го е прилагал в Сирия. Той не е, ама той е едно малоумно чучело сложено начело. Вице му беше Байдън, а около него бяха цялата група пернати кръволоци на Килъри Клинтън и тя самата.

   Само за протокола: Франклин Делано Рузвелт НЕ Е англо-саксонец.
Истинското му фамилно име е ван Розенфелд,холандски евреин.
   Фамилията Кенеди е ирландска,при това са и католици.
За черния Хюсеин ... какво да говорим ...
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
   Не е гръцка сектата, еврейска е.

Ортодокса специално е измислен от гърци и прилаган от тях. Католицизма пък основно от италианци, но има примеси. Протестанството вече е голяма мешавица. Така, че ако другите две, големи течения малко или много почват да се размиват национално, то така нареченото у нас „православие“ (нищо право няма в него) до ден днешен продължава да си е строго гръцки прочит и аз не знам точно на какво. Просто измислица.



   Ебаси,кашик,писах,писах,писах, давах линкове от сайтовете на
най-реномираните университети в света, и пак не вдяваш.
Много добре обяснено кои са авраамовите религии.

Май ти казвах, че Аврам (с едно а, защото не е божество) е българин. От тази гледна точка, това не са еврейски религии, защото родоначалника им не е евреин. В онзи цензуриран парцал се казва, че е баща на еврейския народ, а не, че самия той е еврейн. Строго погледнати това са египетски религии, доколкото следват египетската (атлантската) традиция на Хермес Трисмегист и всичко останало. За разлика от далекоизточни религии като Даоизъм и Будизъм, които не са в старата традиция, но са дори по-дълбоки от езотеричното християнство.



   А я кажи скед като според теб  сектата е гръцка,защо ходиш на църква ?
Неведнъж си споменавал за това.

Ходя на църква заради съпругата си. Тя настоява. Правя го като традиция и минимално, не повече от десетина пъти годишно, сиреч по-малко от веднъж месечно. Бог е навсякъде, не е необходимо да го търся в сгради пълни с неосъзнати, гръцки агенти.




Освен всичко друго, се кланяш на евреи  ???
Какви са ти евреите,чe им се кланяш  ???

За това също съм писал фермани. Под „кланям на евреи“ имаш предвид Христос. И преди сигурно петнадесет години ти казах, че могат да се намерят българи, които са разследвали генеологията му и той е… българин. Но това само по себе си е грешка, дори да е вярно. Аз самия не съм правил подобно изследване, че да мога да потвърдя резултатите му. Може да е глупост.

Защо не съм правил? Защото е точно без никакво значение, какво е тялото на Исус. Единствено важен е Христовия дух, а той не просто не е еврейски, не е земен, не е даже от слънчевата система. Евентуално идва от Сириус, в коеото нямам причини да не вярвам, но и сириусцианец не е. Той е божествен, вселенски.

Иначе с евреите имаме някакви прилики в съдбата, за нас по-скоро бъдещата съдба. С тях горе-долу почти нищо не ни свързва, освен еднакъв водач. Старозаветния Бог (онзи от райската градина, този на Моисей) по съвместителство пое и нашия народ, явно очаквайки да се издънят по отношение на Христос. Ама този „човек“ е голям оптимист. Ние също ще се издъним.


=*=

Да сложа един отказ от отговорност. Като говоря за евреи нямам предвид Натаняху, който да, еврейн е. Всяко стадо има мърша. А този изверг е особено виден, но ще си получи, каквото е търсил и за негово нещастие няма да е в земиния му път.
« Последна редакция: Mar 03, 2024, 10:49 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
ЧНГ 2022
Живота, вселената и някакви други глупости
spec1a 6 4651 Последна публикация Jan 03, 2022, 09:22
от cybercop
Руско-Украинска война от 2022 год.
Живота, вселената и някакви други глупости
Acho 1492 71711 Последна публикация Jun 23, 2022, 09:21
от remotexx