Анкета

Въпрос: За КОЙ ще гласувам?  (Гласуването приключено: Apr 29, 2013, 21:42)

  • ГЕРБ,БСП,ДПС,АТАКА,СДС,НДСВ,Кунева и тн.
    - 9 (31%)
    ДРУГ
    - 11 (37.9%)

Общ брой гласове: 18

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу

Автор Тема: За кой ще гласувам?  (Прочетена 67429 пъти)

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #165 -: Apr 20, 2013, 10:00 »
+1 за НЕТЕР
Активен

Вечно Мрънкащ

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 46
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #166 -: Apr 20, 2013, 14:35 »
И пак никоя партия не предлага президентска република . Докато не се развали сегашната йерархична структура колкото и да се сменят маймуните резултата ще е един и същ .Ако едни и същи хора са в законодателната и изпълнителната власт реален резултат в управлението няма да има , нито ще стане по ефективно нито по прозрачно .
За какво ние "президенстска република" сега си имаме "премиерска република". Все един дол дренки, но интересно е ако направим истинска демокрация. Като оная дето е в учебниците .... пряката
Активен

edmon

  • Гост
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #167 -: Apr 20, 2013, 21:54 »
Всъщност според теб, защо наистина съществува държавата, и какво толкова е имало да оправя царя, та хората са му повярвали, щом Костов е бил оправил всички и навсякъде????

Мдам, имаше държава по негово време, не те знам къде си живял и колко помниш. Само дето Костов накара хората да работят, просто им създаде условия за развиване на бизнес. Една голяма част от хората решиха, че едно време когато са си седяли на шуробаджанашкото назначение от типа "Директор на водопад" им е доста по-добре и сега при частния предприемач такива работи не минават та за това гласуваха за Саксофониста с готския кобур, защото им обеща да ги оправи.

Хайде да те помоля да не сипеш заблуди! :) Костов разби две от най-големите предприятия и не бе безуастен в съсипването на икономиката на България!
На всички трябва да е ясно, че нито един политик бил на власт до сега не е защитавал интересите на 'хората', а единствено частно партиино-олигархични интереси!
Не може да оставим държавата да абдикира от задълженията си като такаваи да обясняваме, че 'тя' не е длъжна.
Костов не потърси никаква отоговорност от комунистите-социалисти за управлението им до сега, т.е. на него му бе позволено да спечели изборите и като една удобна маша заглади всички техни глупсоти.
Само поради тази причина е срамно да се посочва Иван Костов като някакъв едва ли не спасител на БГ. Неговата роля в историята ще е - поредния водил България към национална катастрофа!
Активен

edmon

  • Гост
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #168 -: Apr 20, 2013, 21:59 »
държавата нали за това е държава -- да се грижи за хората

Ето го поредният, който разграничава хората от държавата. Държавата не е длъжна да се грижи за хората.

...извинявам, почти знам, че си високо платен специалист, интересно ми е дали винаги си учил само в частни колежи и винаги ли си ползвал само частни клиники, винаги си пътувал само с частен автомобил и никога не си се сблъсквал с бюрокрация????
Активен

n00b

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1248
  • Distribution: OSX
  • Window Manager: 10.6, 10.8, 10.9
  • Live to hack, hack to live.
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #169 -: Apr 21, 2013, 00:08 »


Ето и интегралната бюлетина за 12-ти. Смятам че АЗИС е най-малкото зло...
Активен

mobilio - професионални мобилни приложения

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #170 -: Apr 21, 2013, 01:24 »
Добре сега ГЕРБ кои са - Сульо, Пульо, Гацо, Наште или сигурна бърза смърт?
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #171 -: Apr 21, 2013, 01:33 »
нЕКЪФ случаен тип ;) Фостата га  8)
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #172 -: Apr 21, 2013, 01:58 »
ОК, днес реших ако никой не ми плати да гласувам и ако случайно имам възможност, да гласувам за Светльо от Хиподил или за Костов...ще хвърлям монета и така ще реша.

БСП са дришльовци, педали, искат да ми вдигнат осигуровките и да махат плоския данък - да им го навре слон.

ГЕРБ са също дришльовци, първата партия която не проявява образователна диксриминация, демек всеки идиот отива там да се прави на важен - малоумни ченгета, калинки, тъпаци на които гащите им отпред жълти отзад кафеви - на тях мамут да им го набие отзад.

АТАКА това не е партия, а некъв урунгел здраво налапал оная работа на Путин, някакъв пълен гьонсурат дето обещава 1000 лева минимална заплата и не споменава че за да стане това, хляба ще стане 10 левчета.

Кунева - грозна е, не става.

ДПС - сериозно се чудих дали да не гласувам за тях, щото не-турците в техните редици доста намазват. Ама от друга страна тия отдавна не са на гребена на вълната и няма да е такава далаверата.

НДСВ - тия пък кви бяха.

ГОРД - същото.

ВМРО - кефят ме как пердашат сектантите, ама друга файда от тях няма. Ако легализират сциентологията в България ще си помисля пак.

Зелените - както винаги като дини, отвън зелени, отвътре червени, да си ходят при БСП-то да си мажат дупките с вазелин ритуално със Станишката.

Останалите не ги знам.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #173 -: Apr 21, 2013, 02:06 »
Абе, ти нали нямаше да се в БГ по изборите!?
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #174 -: Apr 21, 2013, 02:08 »
Ще се върна в деня на изборите, по предварителни сметки след края на изборния ден, ама знам ли, може и да подраня. Подраняването е доста условно казано, при добро желание вероятно дори може и на обяд да се прибера, ама закво да бързам.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #175 -: Apr 21, 2013, 09:22 »
Този урунгел дето иска да вдигне заплатите е замислил друг начин от това „хляба да стане 10 лева“, но иначе съм съгласен, че не си струва. Нали нямаше да гласуваш за Костов, че ти взел маслинете?
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #176 -: Apr 21, 2013, 11:04 »
Аншоа в лют сос, не маслини. В едни малки високи бурканчета ги продават. Както и да е - ще видим какво ще покаже монетата, може и за Светльо да гласувам.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #177 -: Apr 21, 2013, 11:28 »
Гога, май само аз и ти се очертава да гледаме сеира на гласуващите от страни :D .
Другите ще гласуват за да не вземе властта ДПС или ако им платят :D
Активен

edmon

  • Гост
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #178 -: Apr 21, 2013, 12:41 »
Днес на зеленчуковия пазар дето ходя, няма домати от БГ , има от Италия, Испания и Гърция!!!
Знам, че моя роднина бере домати за по 1000 евра на месец в Испания и има над нея някакъв хрантутник, който визма по 5000 евра на месец - земеделски производител.
Хайде да дадем на берачка на домати в БГ по 1000 евра на месец, пък да видим кой е по-работлив и къде се раждат повече домати. Това е истината, всякакви други тези за мързеливия българин са фантасмагории...
Активен

Вечно Мрънкащ

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 46
    • Профил
Re: За кой ще гласувам?
« Отговор #179 -: Apr 21, 2013, 12:50 »
Мусулини е продукт на Дуган. Той се явява на изборите, само за да има с какво да плашат неграмотните и простички цигани и турци. Костов ми се струва много нагъл, не че останалите не са ... та викам да вземем си направим една партия и да не се чудим за кой да гласуваме, гласувате за мен пък аз ви обещавам да ви обещая всичко
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
« назад напред »