Автор Тема: „София прайд” 2013 отменен  (Прочетена 25099 пъти)

v13

  • Гост
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #30 -: Jun 21, 2013, 22:58 »
Гейството е напълно лечимо психично заболяване, но на този етап това не е угодно да се признае. Не е тайна и, че гейството може да бъде придобито при заразяване на организма с определени химични вещества.
Честата употреба на определени храни също може да доведе до подобни ефекти, особено сред подрастващите. Много е лесно в днешни дни да те направят гей. отравянето на органиизма може лесно да се постигне, а спомагащият психологически фактор присъства навсякъде.
Разбира се и в далечното минало е имало гейове, но в днешно време това е епидемия.
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #31 -: Jun 21, 2013, 23:51 »
v13, това което всички ние му викаме най-общо гейове или педали са няколко разновидности на психична основа.
Всички знаем, че жените разсъждават по малко по-различен начин, имат различни от нашите увлечения и потребности(без чисто физиологичните) и травеститите примерно са най-общо казано жени в мъжка кожа. Това се проявява от най-ранна детска възраст и после вече започват и да се държат като жени, да се обличат като жени, че чак мъжкото в тях започва да им пречи и започват да мислят и за смяна на пола. Та, това са травеститите. Мисля, че проблема им е медицински.
Би сексуалните са хора и от двата пола които обичат сексуалните забавления и с техния си пол, но иначе са си хетеро, а геьовете и лесбииките вече са си чисто само към техния си пол.
Та, в основата си, с изключение на травеститите, аз мисля, че са си нормални същества, но с различни от общоприетите сексуални увлечения.
Бих го сравнил като нас пушачите които не сме по-различни от непушачите, но големия въпрос е, защо трябва да ни го навират в очите ни!? Да си се събират по гейски, да си упражняват техните разбирания за секс и любов, а като са сред нас, да се държат по общоприетия ред на мнозинството!
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #32 -: Jun 22, 2013, 01:02 »
Ахам....ами зависи от културата.

Спартанците примерно са известни с това колко добри войници са били, как 300 човека задържали цялата персийска армия за не знам колко време, как помляли Атина навремето, но по-малко известният факт е че това е най-педерастката култура, съществувала някога. Вярванията им са били че жените са толкова низши същества, че истинска любов може да съществува само между мъже и хетеросексуалните отношения са били предимно въпрос на разплод, въпреки че семейството си е било строго дефинирана институция и не е имало еднополови бракове. На практика почти всеки спартанец е бил педал - при обучението си са имали по-възрастни ментори и хомосексуалните отношения между тях са били норма. Всичко това не е обект на спорове, а добре известен факт.

При това положение ми е интересно, след като уж има някаква конспирация и някой нарочно изпедерастява подрастващите, защо примерно филма "300" не отразява истинската ситуация, а ги представя като някакви героични пичове, които не си лапат патките, жените им са напълно равнопоставени, цари любов между лидера на спартанците и жена му и т.н. При все че Холивуд е средството за пропаганда. Пълна мистерия :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #33 -: Jun 22, 2013, 07:10 »
Е не, това е конспирация. Никой не може да те направи педераст,  ако сам не го    желаеш. Това е все едно да направиш някоя жена курва. Няма как да стане, ако тя сама   не го  пожелае.

Снощи  гледам, гледам онзи отговор за  съда и се  чудя, как аджеба съда може да определи, че   преди стотици хиляди години имало  хора не само, а и космонавти.

А то било за тази тема. Значи, че нещо е отредено от съд не го прави цивилизовано решение, нищо, че  са владели половината свят.

Че  са го  осъдили за педерастия, то е ясно. Нещо, което не е записано в процеса е, как се е стигнало до дело. Как са го разбрали, че е педераст? Ако  е правил някакви оргии с други педерасти  или се е закачал със студенти педерасти, то това лесно е могло да стигне до ушите на властите и да започнат производство.

Каквото и да е правил, нищо не оправдава властите. 
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

v13

  • Гост
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #34 -: Jun 22, 2013, 07:27 »
Миналото не ми се коментира, защото там нещата са винаги трудно доказуеми и никога не може да се твърди с абсолютна сигурност за определени факти и събития.
Продължавам да твърдя, че афиширането и рекламирането на нетрадиционната сексуална ориентация е в интерес на определени кръгове от световния елит.
Към този момент нормалните хора започват да стават малцинство, защото повече права от тях имат кучетата, гейовете и всякви други извратеняци.
Отделно на това и християнството вече в много места по света е дискриминирано за сметка на мюсулманството и исляма. Всичко това не е случайно.
Съвсем скоро американската армия оповести и факти, че разполага с бойно химично оръжие, което е способно да превърне една цяла армия в сбирщина от гейове. В тази връзка се разсъждаваше за моралните аспекти от употребата на подобно оръжие.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #35 -: Jun 22, 2013, 07:35 »
Исляма  е войнстваща религия и никак не е странно да потиска  другите, където се появи. Все пак последното  българите или поне дедите ни, го знаем от първо лице, единствено число.

От друга страна голямата мечта на всеки християнин е да умре мъченически и да се пожертва за вярата, колкото по-болезнено, толкова по-добре. Нищо неестествено не се разиграва. Единствено изпитание за вярата, което си тече от хилядолетия.

Аз доста под съмнение бих гледал всяко разпространявано от US Army твърдение. Те все  пак са войска, работата им е да водят война, а осведомителната такава е била винаги една много важна част от нея и крайният успех.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #36 -: Jun 22, 2013, 16:03 »
Тая тема почна да става шашава :D Хетеросексуални обсъждат хомосексуални като в дискусията са намесени болестно състояние, конспирация, психология, педофилия и още какво ли не :D

Не е ли по-лесно просто да идете на парада и да питате някой от обратните ;D
Колкото и да го анализирате, няма по-добър източник на информация от първо лице :)

Не е ли по-добре да поговорим за нас (скритите хетеросексуални) и за влиянието на обратните над нас, а не за тях и тяхното съществуване  ???

Все едно ако се реши въпроса с меките китки, света ще се промени тотално...
В тази връзка - аз пак не рабирам: какъв точно е проблема?
Това че си имат парад, а ние си нямаме? Това че те демострират показност под претекст, че искат права? Това че тях не ги е срам да си кажат какво искат, а ние сме като мишки в тая държава? Това че ги има като цяло ли?

Ок да приемем, че на повечето от вас ви е изключително неприятно. И аз не се кефя ако около мен има обратни (без значение мъже или жени), но нищо повече. Все пак и те са хора - толкова ли ви е непоносимо, че получават въздух и внимание  >:D
Въпроса е, че това внимание го получават, точно от "нормалните" - спрете да им обръщате внимание и всичко ще приключи. Толкова е просто, че няма на къде. Израза "държите се като деца" е много точен за тази тема. Но стига толкова от мен, че отново намесих деца в цялата история :D
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #37 -: Jun 22, 2013, 20:47 »
Ами аз темата я поставих като протест срещу това, че някои се имали за уникални и ние трябва да им търпим да ни навират уникалността си в очите! Да не говорим пък, че този парад струва пари за охрана от нашите джобове, освен неудобството което създава.
Не знам колко пъти казах, че нямам нищо против уникалността им, но не и да ми я навират в очите, но вие завъртяхте темата около медицинските им проблеми и пр.
Аз не знам някой от тях да му са ограничени правата защото бил "уникален", но и не искам тази уникалност да му дава повече права от на другите.
Май трябваше да пусна анкета, кой от вас подкрепя правото на подобни паради на уникалностите, но пък ако нормалните хора не протестираме срещу това, естествено, че днес ще е парад, а утре и повече права ще искат!
Май казах, че нямам нищо против уникалността им, но да си я държат в спалнята си!
Активен

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #38 -: Jun 22, 2013, 20:52 »
Е какви права им дава в повече, че тука нещо не те разбрах? Правото да си правят парад ли?
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #39 -: Jun 22, 2013, 20:54 »
А правото на парад не е ли и един вид признание на уникалността им!?
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #40 -: Jun 22, 2013, 22:39 »
Всеки е уникален. Ако не си доволен от това че се харчат пари за охрана на това, по-добре е да насочиш критиките към идиотите, които си нямат друга работа и ходят да се млатят с тях. В крайна сметка не обратните обикалят улиците за да пердашат с хетеросексуалните.

На мен изключително много хора са ми меко казано неприятни, но не съм се разврякал защото примерно Пайнер си правят концерти из страната, или пък защото разрешават да се пие в градинките при което кварталните пияници ги опикават и засипват с боклуци или пък заради малоумните рокери тръгнали да обикалят страната дето ми скъсват нервите докато шофирам. Не е чак толкова сложно да си толерантен към различните от теб. Пак казвам, ако не искаш да ти се навират в лицето, просто недей да им ходиш на парада. Аз примерно през живота си един гей парад не съм виждал на живо, това при положение че не съм полагал някакви усилия да ги избягвам.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #41 -: Jun 22, 2013, 22:56 »
Мисля, че съм достатъчно толерантен с това, че нямам нищо против да си държат уникалността в спалните или сред себеподобни, че съм също против малтретирането им от крайните, но така както я карат, ще взема дори лично да се присъединя към тези крайните.

Рокерите са друга тема и също съм против да затварят пътища заради шествия и особено пък изкормените им аспуси дето не стига другата гюрултия, ами и тяхната!
Спорил съм и с полицай на темата, за тях технически прегледи важат ли и защо никой не ги спира от движение за това!?
Защо на приятелчето Хонда-та 1000 кубика не се чува като я насуче, а техните се чуват от единия край на глада до другия!? Ама има време, ще пусна и такава тема като му дойде времето :D 
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #42 -: Jun 22, 2013, 23:10 »
А не ти ли минава през ума че на други хора може да им минат сходни неща през главата и да си измислят хиляда други идиотски критерии за нормалност и ненормалност и да подходят по абсолютно същия начин? Идеи много - на расов, възрастов, политически принцип, дори глупости от сорта на това как се обличаш и каква музика слушаш?

Примерно утре някой реши че металюгите са обществено зло, защото примерно не се къпят, обличат се противно, слушат противна музика, тормозят съседите си, смърдят и тем подобни глупости? Не е особено сложно и да се демонизират там като сатанисти, садисти, изроди, склонни към насилие и т.н. И примерно това да носиш блуза с AC/DC да се приема като ултимативна нагла демонстрация и да бъде достатъчен повод някой да ти строши главата на улицата? Защото като се почне по този начин, рано или късно ще се стигне дотам, хората имат някаква нужда да се идентифицират с някаква група и след като нещата са достатъчно размити и не е лесно нещата винаги да се поставят черно на бяло, хейтването и насилието срещу различните от теб, доволно добре подхранват тази нужда.

Плюс което металюгите са малцинство, малцинствата лесно го отнасят.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

shoshon

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 497
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #43 -: Jun 22, 2013, 23:42 »
Добре бре, аз пак не мога да разбера:

Значи гейовете "не трябва да ни го навират", а пушачите могат да ни го духат... дима в лицето.

Значи ако не си съгласен с пушачите просто не трябва да ходиш по техните места, обаче ако не си съгласен с гейовете не достатъчно да не ходиш по техните места.

Също така, абсолютно разбираемо е да твърдиш, че нямаш нищо против гейовете, обаче да обясняваш, че ти били гнусни. И да обиждаш на педал.

Нямам думи за този форум...

Винаги съм смятал, че ако ми зададат интересен въпрос бих могъл да съм полезен на линукс обществото. Не разбирам много от приложен софтуер, в интерес на истината, затова не мога да се включа в темите за графични среди, драйвери, апачета, мейл сървъри и т.н. За себе си говоря като за ОС инженер и знам доста неща свързани с управлението на памет, IO и процеси. Имам RHCE и HPUX-еквивалента му + доста опит в high-end хардуера. И в момента се готвя за архитект в Linux-ката екосистема.

За последните 6 месеца съм отворил точно една тема - техническа, в която нямаше нито един отговор.

За какво беше цялата тази автореклама - за да покажа, че аз като професионалист не се интересувам от човешките стереотипи и изключително ненавиждам арогантността и лицемерието,

Никога не бих могъл да работя с хоря като вас и никога не бих ви наел на работа. (Специално за v13 ще вметна, че решението ми не е пряко свързано с еврейската конспирация, защото аз съм православен християн)

Съвет към вас: мисля, че всеки от вас трябва да каже за себе си "Аз съм гей!" Ще се чувства ли притеснен? Или ще бъде ли потенциялен обект на нападки и подигравки. Ако не - тогава няма смисъл от парад. Ако да - тогава паради трябва да има.

Ще започна аз:

Аз съм гей!

Не смятам след този пост да си изтрия профила или да спра да пиша тук - това е твърде драматично или по-скоро показно, но ще се постарая това да е последния ми пост в нетехническа тема.
« Последна редакция: Jun 22, 2013, 23:48 от shoshon »
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #44 -: Jun 23, 2013, 00:06 »
Цитат
Примерно утре някой реши че металюгите са обществено зло, защото примерно не се къпят, обличат се противно, слушат противна музика, тормозят съседите си, смърдят и тем подобни глупости? Не е особено сложно и да се демонизират там като сатанисти, садисти, изроди, склонни към насилие и т.н. И примерно това да носиш блуза с AC/DC да се приема като ултимативна нагла демонстрация и да бъде достатъчен повод някой да ти строши главата на улицата?

Аз съм си от ученик до ден днешен хевиметалист, но се обличам нормално и не обичам силната музика! Нямам нищо против тези които се обличат като такива, но имам много против мазните коси!
И за разлика от другите, нямам нищо против и поп фолка! Слушам го фолка само когато приятелите ми настояват и са мнозинство, но личното ми мнение е, че тези хора създават нещо и трябва да се уважават, а болшинство които ги критикуват са пълни некадърници, дето и една поп фолк песен не могат да сътворят :D . И типично по български, плюят по всичко.

Цитат
Значи ако не си съгласен с пушачите просто не трябва да ходиш по техните места, обаче ако не си съгласен с гейовете не достатъчно да не ходиш по техните места.
Та, значи педалите могат и паради да си имат, а ние пушачите не можем да имаме заведения в които да се пуши и в които непушачите просто като едни културни и интелигентни хора, да знаят, че не са добре дошли!?

Цитат
Също така, абсолютно разбираемо е да твърдиш, че нямаш нищо против гейовете, обаче да обясняваш, че ти били гнусни. И да обиждаш на педал.
Не само за мен е гнусно, но въпреки това, нямам нищо против тях, а само да си го държат в спалнята!
Активен