Автор Тема: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)  (Прочетена 17121 пъти)

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Да, но как?  ::)

Като развиваме ВЕИ (възобновяеми енергийни източници)?
Като намалим световното население?
Като си устроим нова световна война или пандемия?
Като променим социално-икономическия модел и/или мисленето си?
Като се върнем към религията?
Всички изброени или никое от тях?

Чакам вашите идеи.  ^-^  [_]3
Активен

Без правила няма игра

lunarvalley

  • Гост
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #1 -: Jul 27, 2014, 17:16 »
това ли е поредната малоумна тема за чесане на клавиатура?
Активен

User13

  • Гост
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #2 -: Jul 27, 2014, 17:39 »
Ще го спаси флотилията извънземни около слънцето със съдействието на Русия и тайните им оръжия, които още света не е виждал. Освен това китайците с техните нови противоспътникови ракети, които сега тестват ще елиминират американските спътници и ще ги направят беззащитни.
Властта на рептилиите ща падне и ще дойде просветлението. Една малка крачка един голям скок за човечеството. Ще се отприщят всички забранени технологии за безплатна енергия. Ще се разсекретят всички тайни проекти за летателни апарати от ново поколение и хората достойно ще заемат мястото си сред галактическите раси.  :)  [_]3
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #3 -: Jul 27, 2014, 17:40 »
Викам в тази тема само да се оплакваме колко на зле отива света, а във версия 3.0 да тръгнем да го спасяваме.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #4 -: Jul 27, 2014, 17:50 »
това ли е поредната малоумна тема за чесане на клавиатура?

Да, но само за желаещите да я чешат. За другите участието не е задължително.  [_]3

Викам в тази тема само да се оплакваме колко на зле отива света, а във версия 3.0 да тръгнем да го спасяваме.

Значи сме на едно мнение, че света има нужда от спасяване?  8)
Активен

Без правила няма игра

lunarvalley

  • Гост
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #5 -: Jul 27, 2014, 18:03 »
Цитат
За другите участието не е задължително
знам бе  ;)

Цитат
Значи сме на едно мнение, че света има нужда от спасяване?
изчакай да цъфне go_fire и кахърно да ти обясни какви са хората :D
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #6 -: Jul 27, 2014, 18:34 »
Не, не сме на едно мнение. Светът има нужда да го спася АЗ. Ти нямаш място в тази схема.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #7 -: Jul 27, 2014, 19:11 »
Гласувам за Гейт за пожизнен диктатор. Евентуално Стилгар за заместник, когато ходи на почивка ;)

Какви да са хората? Тъпи, ей какви са. И понеже и аз съм човек и аз съм тъп. Ама днес малкият ми син има имен ден, та празнувам.

Сега виждам пробойни в теорията. Казваш руснаците ще спасят света. Ама според де що пророчество има, точно те ще започнат ТСВ и ще затрият цяла Европа. Спори се дали ще е с химическо или ядрено оръжие. Но определено е ясно, че ще я затрият.

А-а-а разбрах, ти си поклонник на Александър Дугин, путиновия Распутин, който казва, че той е прероденият княз Владимир и под водачеството на св. Михаил (който по между другото е българин), ще победи всички зли хора и ще настане вечен мир. У-у-у великоруска подлога.

И в останалата част има пробойни. Няма да победим гущерите. Цялата ни цивилизация е основана на тях. Това пари, съд, полиция, армия, женското начало, култа към слънцето, всичко от тях сме взели. Няма печалба, има само милиардолетна игра между сивите и белите. Ама така е, като не сте чели статиите на Parallelreality-bg и техните книги. Трябва да се образовате. Без наука, няма сполука, е казал народа.

И все пак да се върнем на темата. Никакви ВЕИ, никакви вегетарианци и никакви там, каквито се сетите модни течения, няма да спасят човека. Дедо Симеон го е казал. Чипа трябва да смените, моите деца. Не става само с ядене. Спасение дебне от всякъде.

Сериозно. Какво толкова има да му се спасява на света? Бедните са си бедни, богатите са си богати. Всички се ебът, всички пият и всички са щастливи. Какво да му спасяваш на света ???


п.п. е да се в главата, как пък съм толкова неграмотен, че баш на ебът обърках членуването :'(
« Последна редакция: Jul 27, 2014, 19:21 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

pennywise

  • Гост
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #8 -: Jul 27, 2014, 19:26 »
Карлин го е казал отдавна. Света няма нужда от спасение.

Edit: http://youtu.be/NL8HP1WzbDk
« Последна редакция: Jul 27, 2014, 19:28 от pennywise »
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #9 -: Jul 27, 2014, 20:07 »
Тоя Дугин не беше ли онзи брадатия пияница с теориите му за превземане на целия свят и как американците щели да прегърнат руските православни ценности и бащицата там? Или оня плешивия водещ от новините дето истерично врякаше как държавата трябвало да забрани кръводаряване от гейове, за да не заразяват обикновените руснаци с хомосексуализъм? То там е пълно с такива образи, не им съчуствам на руснаците дето трябва да ги вземат такива насериозно щото ги дават по телевидението.

П.П ааааа брадатия бил. Тоя е уникален идиот наистина. Не знам доколко има нещо общо с Путин, ама ако е на държавна хранилка, толкова по-зле за държавата. Във всяко нормално общество, такива като тоя лежат или в панделата или в някоя психиатрия.
« Последна редакция: Jul 27, 2014, 20:20 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #10 -: Jul 27, 2014, 20:25 »
Сериозно. Какво толкова има да му се спасява на света?

Ми от Апокалипсиса например.  :'(

Тоя Дугин не беше ли онзи брадатия пияница с теориите му за превземане на целия свят и как американците щели да прегърнат руските православни ценности и бащицата там?

Дугин е оня с Евразийския съюз, не знам дали има намерение да превзема целия свят. Имаше негов фен тука, забравих кой беше, май юзера13.
Стига бе, не може това, което става в света днес да ви харесва.  ::)
Активен

Без правила няма игра

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #11 -: Jul 27, 2014, 20:42 »
Ами не ми харесва, примерно тоя Дугин не ме кефи. Като започна да спасявам света, ще се погрижа за него.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3397
    • Профил
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #12 -: Jul 27, 2014, 22:31 »
Няма какво да му се спасява на света. Тъй и тъй ще ритнем камбаната някой ден... за какво е да спасяваме света.

Скептичен съм за всички опити за спасяване на света. През цялата история на човечеството все някой владетел се е опитвал да го спаси и все са се проваляли. Сега е наред в 'спасяването' е европейският съюз и демокрацията.
« Последна редакция: Jul 27, 2014, 22:45 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #13 -: Jul 27, 2014, 22:49 »
Аз много ясно виждам спасението на света и знам кой ще го спаси. Това са философите. Философите ще спасят света. Вярно че сега не са точно във възход, славната традиция от Аристотел до Хегел, времена когато е можело да плюскаш само защото въртиш локуми и хората те вземат за последна инстанция. Постиндустриалната революция съсипа всичко това, сега всичко е станало прекалено специализирано за абстрактните умове на философите. Примерно колкото и да разтяга локуми, философът няма да излезе на глава с един химик по химическите въпроси, няма да излезе на глава с един физик по физическите въпроси, няма да излезе на глава с НАСА по космическите въпроси и това сигурно е съсипващо. Но ето нов лъч надежда да се върнат старите времена, в които можеш да говориш глупости и да се изхранваш с това, при това за разлика от политиците без да носиш отговорност за това. Именно интернет. Новата база на философите, откъдето последните ще завземат света. Стратегията е ясна - физиците и химиците нищо не разбирате, защото всичко което правите съсипва света. Вие от НАСА нищо не разбирате, защото вече почти един век не можете да пратите човек на Марс. ИТ хората също нищо не разбирате защото вместо да направите ултимативно великия софтуер, който ще направи хората щастливи, правите айфони с фартапове и angry birds.

И тогава философите ще поемат света. И ще го спасят.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3397
    • Профил
Re: Как да стана цар? (Трагедия v.2.0)
« Отговор #14 -: Jul 27, 2014, 23:17 »
Искам обеснение на това. Намерих статията в архивите на вестник марица, за това какво ще се случи през 2014. Обаче статията е от миналата година - 7.дек.2013

http://www.marica.bg/вижте-предсказанията-за-2014-а!ванга-ще-има-река-от-трупове-news183619.html

Цитат
Порои ще ни давят през късната пролет, ще има река от трупове", гласи първото предсказание на ясновидката за идващата година.
« Последна редакция: Jul 27, 2014, 23:23 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.