Автор Тема: Неадекватният Байдън  (Прочетена 26934 пъти)

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5281
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #120 -: Dec 07, 2023, 16:34 »
И аз се позачудих, какво аджеба е това "КЮ 8400". И после се сетих че аз съм написал в подписа ми, че на офисната ми машина съм с Интелско CPU Q8400.

Аха ясно  баш за мене е ставало дума, че аз завалийката съм с такъв стар комп.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3119
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #121 -: Dec 07, 2023, 17:28 »
Ами ние сме стари и изостанали, юроатлантите са напредничави и модерни. Така де, умнокрасиви. Учуден съм, че не бъка от тях, защо ли?
А за процесорите.. ако нещо ти върши работа, защо да го сменяш, щом работи ???

П.П. По темата- дементът е амортизиран отвсякъде, но върши работа на възложителите си, даже за втори мандат го гласят  :D
« Последна редакция: Dec 07, 2023, 18:13 от Nik123 »
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6188
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #122 -: Dec 07, 2023, 20:09 »
Очаквано.
Нямат друг.
А и слуша
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #123 -: Dec 09, 2023, 09:49 »
   Aбе,гледам синчето му - Хънтър Байдън, са го подпукали яко.
Алкохолни изцепки,малолетни курви,"бело",финансови машинации ...

Или ... всичко е за пред хората ...
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6188
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #124 -: Dec 09, 2023, 10:09 »
   Aбе,гледам синчето му - Хънтър Байдън, са го подпукали яко.
Алкохолни изцепки,малолетни курви,"бело",финансови машинации ...

Или ... всичко е за пред хората ...
Според мен е за пред хората. Другата година са изборите. Ако оставят синчето намира при явни данни за престъпление, това ще е силен коз в ръцете на противника му, който и да е той.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #125 -: Dec 21, 2023, 08:55 »
Не очаквах и тук да бъка от русуфили ...

Попадаш в българоезичен форум и се чудиш защо има русофили???

Цяло чудо е, че имаме двама русофоби за разнообразие. По принцип, ако не бяха те (и двамата извънредно готини личности), щях да си помисля, че русофобията у нас е пропаганден трик по телевизията.

Шегувам се, разбира се, учил съм история, чел съм български класици, общувал съм с хора и знам от къде и защо произлиза русофобията у нас.


Колегата с кю 8400, моля ви се, в кой век живеете, ползвам ксеон Хъ5470 от над 5 год...

Има множество причини да се ползват стари машини. Едната е шпионския отпадък, които представляват всичките професори (не само интелските) след Core. Предполага се, че и преди това е така, но само можем да гадаем. Другата е разтварянето на технологичната пропаст между народите, която отваряме, ако се придържаме към най-новото, само защото сме презадоволени представители на платинения половин милиард (половината население на САЩ и цялото на ЕС).
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #126 -: Dec 21, 2023, 09:01 »
Другата година са изборите.

Да ама на Тръмп му забраниха да се явява. Не съм му почитател и определено дори срещу петдесетолевка не бих пуснал бюлетина за него, но това е пълно безумие.

Отказано му е да се яви на избори… защото е участвал в метеж. Нямам думи! Да беше във всяка друга държава, бих го приел, но не и там където имаш конституционно задължение за революции.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5281
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #127 -: Dec 21, 2023, 09:04 »
А те щяха и да го съдят Тръмпа по амнайсе сериозни дела.Какво ли става с тия многото дела ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6188
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #128 -: Dec 21, 2023, 10:45 »
Ами ограничението, наложено на Тръмп вече и в друг щати е, меко казано, незаконно, защото основанията за него нямат никаква основа. Той не е осъден и вината му не е доказана ( участието в метеж ). На практика,  той призоваваше за мирен протест.

Но САЩ никога не са били демокрация.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3236
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #129 -: Dec 22, 2023, 00:44 »
Цитат
Попадаш в българоезичен форум и се чудиш защо има русофили???

Цяло чудо е, че имаме двама русофоби за разнообразие. По принцип, ако не бяха те (и двамата извънредно готини личности), щях да си помисля, че русофобията у нас е пропаганден трик по телевизията.

Само да уточня че това е поредното "активно мероприятие" - демек фейк - "русофобията"

1) измислено е от русофили(стици)те, преди това пак са се деляли на две  групи, но тия дето любят рашка са били русофили, а другите националисти (дето не любят рашката ами любят отечеството) ...ама после първите разтурват партията на Дядото и поемат курс на въоръжена борба и пропагандата се завърта и.. нали не е вървежно да кажеш борим се срещу националистите, по вървежно е срещу русофобите

2) не отбират и от латински (или нещо там доктора ги е излъгал) - фобия означава страх (а не омраза) напр. арахно-фобия е страх от паяци (не е същото като омраза нали , човек може и да мрази алкохола и да пие с отвращенеи но без да го е страх от него)

3) употребява(те го) се неправилно (поне за тия двамата дето спомена Гогича) - не бих казал че мразят Русията, нито че имат фобия/страх от нея (то май по-скоро русофилистиците и там миролюбците и т.п. ги е страх - щото видите ли ако прецапали морето, па докъде им стигали ракетите и т.п.) та.. ако трябва да ползвам религиозна терминология по-скоро са агноситци а не атеисти демек ако Русията се пооправи и замяза на човек и почнете да си купувате руски компютри смартфони и пр. нищо против (също както агностика не агитира да си зарежеш религията а казва - добре покажи ми го тоя твоя бог /че да го сравня с другите преди да си избера в кой да вярвам/, за разлика от атеиста който се бори с вярата и иска да обърне всички в своята демек че нямало бог но всъщност и той не е по различен от разните други вярващи просто е добавил и нулевия елемент и вярва в "празното множество от богове" но и при него всичко е на "вервайте ми" т.е. се крепи е едната вяра понеже досега никой още не доказал има ли няма ли богове)

и те така...
умишлено пропускам т.4. където както обик. слагат думи (и дела) в устата на хора които нямат нищо общо - напр. критиката срещу русията не значи че човек е (неправилно дефиниран като) русофоб или според това кой къде живеел... напр. понякога и САЩ критикуват ЕС а понякога е обратно това значи ли че САЩ са еврофоби или че европейците са американофоби... ама тука-така, мозъка закостенява на стари години и.. те така (задържането в развитието /на мозъка и на човека/ май се наричаше фиксация - за който е учил психология, а инжинерите му викат рутина, но тия последните поне си признават/ме понякога че застоя/рутината понякога е лошо нещо, спира прогреса)

П.П. Аз поне лично не си спомням  някой от тия двамата да е споменавал че мрази или има там нещо фобия към русията - просто са индиферентни ... бетер агностици, и ако се по/оправия русията нищо против,  може и да понат да си купват руски стоки.. по-скоро -филите се пенявят ма как можело да има не само фоби ами и индиферентни и се опитват(е) да обърнет(е) и останалите във вашата вяра - ваш'та верица  :P

П.П.П. А можете ли да ми обясните защо според вас (по каква логика, а не само на голо "вервайте ми, звездите ми го говорят") всеки който живее напр. у САЩ бил американофил, а същевременно нито един русофил не е отишъл да живее в Русията?
« Последна редакция: Dec 22, 2023, 00:55 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #130 -: Dec 22, 2023, 09:07 »
Малко е тъпо в тема за Байдън да си говорим за русофили/фоби. Пo-скоро трябва да си говорим за американофобия, която е също толкова безпредметна като русофобията, макар да почива на някои обективни фактори, но само понякога.

Започвам без цитиране, защото трябва да цитирам едва ли не цялото мнение.

Никой, нищо не е обърквал, не е бил лъган и не е грешал. Под фобия наистина се има предвид страх. Омразата е следствие на страха. Примери за това ще дам в края на мнението си.

Все пак българите сме/бяхме с елитарно образу́вание. Знаем за Деймос и Фобос.

Историческите справки по правило ни отвеждат в дълбока древност. Обаче винаги това са измишльотини, защото ние нямаме действителни данни, какво се е случило или не се е случило. А и много от случилото се няма физическо проявление.

За последното ще дам най-онагледяващия пример — Христос. Какво точно се е случило и е правил на планетата Земя? Физически не е било нищо особено освен разните там ходения по вода, материализиране на храна и вино, и изцеление на слепи, болни, чак мъртви. Всички тези ги знаем от цензурирания парцал библията с малка буква, но колкото и да са епични, нищо от това няма историческо значение. А в същото време дори в писаната история от историци това е най-значимото нещо, което някога се е случвало и ще има последици за много хиляди години напред след нашето време, като вече са минали над две хиляди.

Така връщайки се на частния пример, можем да търсим русофобията в далечно минало, но не можем ясно да я дефинираме. За зла съдба или по нейна милост, ние започваме да имаме някаква откъслечна, частична информация за предците си, едва от Възраждането насам. Тази информация става по-пълна, когато се взимаме в ръце след Освобождението. Сиреч можем да датираме въз основа на (сравнително достоверни) документи едва неща след 1750 година някъде.

Там някъде са и първите записани прояви на русофобия. Русофобите ще ви кажат, че Левски, Ботев и Раковски също са русофоби. Но както и сам казваш да критикуваш нещо/някого макар признак за страх, все още не значи страх, а ако го има, не е точно осъзнат.

Аз от сутрин до вечер мога да критикувам Вова. Мога да не намеря и едно положително нещо, което е сторил. Чак едно мога да открия. Например откри огромна джамия в Москва. И любовницата му е била красавица като млада. И някакви други се намират. Но като цяло мога да го съсипя от хули и го правя поне двадесет години. И въпреки това броя себе си за убеден русофил.

Така, че да харесваш или не харесваш нещо, не означава автоматично да приемаш или отхвърляш всичките му аспекти.

Идва времето на Третото царство и тук вече имаме изобилие от данни. Русофобията и русофилията не са  течения в подопечната партия на Димитър Благоев. Това са процеси в цялото общество и са от преди Българската работническа партия. Например най-видните русофоби и до днес си остават хора като Стамболов и Захари Стоянов. Те съвсем действително се страхуват от Русия и първом на тях и партията им е лепнато определението русофоби. Както виждаш не става дума за грешка. Преднамерено е. И тогава за първи път се употребява официално този термин.

=*=

Понеже съм си графоман и дървен философ, не ми се ще да приключвам така.

В днешно време едва ли не всяко общество е разделено. И нашето е такова, и май винаги е било такова. Патриотите (демек прикритите нацисти) се опитват да ни кажат, че ние сме някаква чиста раса произлязла от еднородните траки. Едно, че нищо еднородно няма и не е имало в траките. Второ, че никак не произлизаме само от тях. На този полуостров не са живели само траки.

Произлизаме от различни родове, племена и религиозни общности в този ред, за да стигнем до най-обобщаващото (засега) понятие за нация. Може да е обобщаващо, но е ограничаващо и води пряко до нацизъм. Затова започнахме наднационални проекти като СССР, Югославия, СИВ и последния е ЕС. Човечеството има инстинкт да се движи към интернационализация преливаща в глобализация, а когато напуснем планетата и до галактически съюз. Редичката ще продължи.

Сиреч правим завръщане към Бог, въпреки, че не се откроява и осъзнава. Но това никак не е гладък път и в него са намесени страхове. А те ни връщат по обратния пък към родово-клановото деление и семейството.

Много народ изследва тези разделения и търси историческа обосновка. Един от тях е особено неприятен, стар номеклатурчик. Той например без най-малко да разбира, за какво говори, върви по пътя на авраамическите религии, които поставя в опозиция на измислената от него поредица на гностицизъм, богомилство и дъновизъм. Къде у нас видя гностици е добър въпрос. Всичко тези три почти несвързани понятия нито исторически, нито като съдържание, той е склонен да обединява под термина окултизъм.

Само дето съвременния, западен окултизъм произлиза от… Кабала, която е основата на… Юдаизма.

Под авраамически религии той (и много други) разбира юдаизъм, християнство и мохамеданство, защото родоначалник и на трите бил нашия сънародник Аврам. Е, евреите ще кажат, че е евреин.

Но това е механично свързване. Християнството и мохамеданството са действително много сродни и второто може да се приеме като клон на първото. А двете исторически се приема, че произлизат от Юдаизма. Само дето не е точно вярно. Вярно е доколкото християнството и юдаизма стъпват на египетско (атлантско) познание.

Но юдаизма е лунна религия, а другите две са слънчеви култове.

Христос буквално е представен като Бога Слънце, макар в действителност да не идва от Слънцето.

А опозицията между Богинята Майка (Луната, женското начало) и Бога Слънце (мъжката енергия) върви през цялата история и всички религии. Ю. Корея са си го сложили на знамето.

В самото християнство се радикализират дотолкова, че изобщо изрязват женското начало от него. И тогава идва брат'чеда, македонец Юсти и турга най-големия храм (до построяването на св. Петър, специално създаден да бие с малко) на Богинята Майка, който ортодоксите успяват да не забелязват едно хилядолетие и половина.

Веселието става пълно, когато по същото време Мохамед създава своето учение и го изобразява с… Луната. По същество слънчев култ облечен в лунна премяна.

Ще трябва да почакаме до миналия век, когато Селена ще пристигне да се разходи по земята в мъжки образ и да ни припомни астрономическия факт, че Луната също се кланя на Слънцето и е в същата йерархия. Няма противоречие. Евреите естествено втори път ще го пропуснат покрай ушите си. По-твърдоглави са дори от нас.

=*=

Не знам, как агностик чете горните излияния. Ще се опитам да кажа същото по друг начин.

Когато правиш предялка между русофили и русофоби, ти изказа съждение, че вторите са патриоти. В днешно време обаче за патриоти се приемат първите, защото ги движи едва ли не божествената идея, подсказана им от Ванга, че всичко добро за България произлиза от Русия и без Русия нищо не става. Перифразирам най-популярния, евангелски текст.

В далечно бъдеще от човешка, гледна точка (след около хиляда години) това действително ще е така, ако сега в следващите около двеста и петдесет години не се издъним. За следващите петдесет е ясно, че няма да има издънка, защото две и единадесета Щатите и Русия сключиха сделка да ни върнат обратно в орбитата им. Само дето не ни питат, ние какво искаме. А в крайна сметка ще направим, каквото сме решили, а не те. Видели сме много велики сили и всички те са в историята.

А залитането ни в руска орбита сега е вредно. Русия е далеч от готова да ни изтърпи и ние тях. Имахме брак, трябва ни почивка от него.

Връщайки се на думите ти, когато оприличи на патриоти (бъдещи нацисти) русофобите от началото на миналия век, употреби една много специфична думичка. Отечество. Любов към отечеството. Тая дума е заемка от руски език, макар образувана върху българската дума за наставник. Сиреч  употреби русизъм за хора, които се страхуват от Русия и следователно я мразят.

Днешните нацисти в България се разгриничават категорично от старите включително по линия на Русия.  В същото време те твърдят за себе си, че са нацисти (в най-милия случай се наричат консерватори, което е дори по-зле от нацизма), но обвиняват в нацистки методи враговете им, които по същество са леви интернационалисти и поради това режат с флекс паметника. Нарязват старото, премахват го. Унищожават го, за да дойде новото, което са сложили като слоган на движението си.

Може да са ретроградни фашаги, но подкрепят империалистическия противник на класическите нацисти по хитлеристки почин в Европа.

Не само аз виждам дифузия в това, надявам се. Винолейска му работа. А още дори не сме влезли, макар скоро.

=*=

Последно се връщам към думите ти. Разбирам, че живеем в материалистичен свят последните два века и четвърт. Но тук все още сме на ръба на Ориента, макар от сто и петдесет години отвъд него. Все още не залитаме чак толкова в разбиранията си за любов.

Ако да си купя руска кола, би било по практически причини, че е по-евтина, по-проста, по-устойчива, поддръжката ще ми струва по-евтино. Но това би било при съвършен пазар без пречки в него. Русия е много близо териториално, но не е лека задача да се внесе автомобил от там. А да бъде рекламиран и да има обслужваща мрежа е още по-тежко. Сиреч за мен като гражданин на ЕС не е добра сделка да си купя руски автомобил, а и не е особено възможно.

Не на последно място, Русия отдавна няма свое производство. Всичките им заводи или спряха да произвеждат автомобили (до преди десетина години имаше ИЖ, наследник на Москвич, даже го внасяха у нас) или станаха собственост на западни концерни, като например Рено, които купиха Лада.

Ако е удобно и практично, ще си купя нещо руско, но не е. Така както не се свеня да си купувам китайско, нищо, че броя себе си за либерал и осъждам комунистическата идеология. Аз понякога искам да не си купувам китайски стоки, но те просто нямат некитайски заместители. Почти нищо нехранително не остана на пазара, което в цялост (в най-лошия случай частично) да не идва от КНР. А вече и част от храната също идва от там.

Аз например карам американски автомобил (имам и една Хонда). Горд съм с това, защото е практичен, красив, а аз се имам за американофил-проповедник.

Но почти съм убеден, че кажи речи нищо в него не идва от САЩ. Хич не съм убеден, че самия той е сглобен там. И тогава, какво му е американското? Името и евентуално инженерния проект, ама и това не е сигурно.



А можете ли да ми обясните защо според вас (по каква логика, а не само на голо "вервайте ми, звездите ми го говорят") всеки който живее напр. у САЩ бил американофил, а същевременно нито един русофил не е отишъл да живее в Русията?


Първо да кажа, че това не е вярно. Всеки ден в Рутюб (руски клонинг на тубата) гледам руснак, който живее в Съединените щати, няма най-малко намерение да се прибира и най-мекото, което може да се каже за него е, че хич не обича мястото, където в задния двор си е засял портокали.

Въпреки, че в моите учебници пишеше, че хората са рационални същества, а според биологията сме разумни (някакви сапиени бяха), никога не съм бил убеден в никое от тези твърдения.

Спомням си по времето на Бризход правеха интервюта с българи в Лондон… и те всички бяха твърдо за излизане. Някак не бяха успели да разберат, че Фараж нави англетата да излязат заради България и Румъния. От техните собствени уста чувах как Лондон и цяла Англия се е напълнила с емигранти. Странно, как не помнят, че те самите не са родени там, а бабите им не са дукесата на Йоркшир.

Седемнадесета година имаше емигрантска криза и собствените си сънародници чувах за огради, затваряне на граници и какво ли не, удобно пропускайки факта, че всеки един от нас има близки по света извън нашата територия. Най-нагло си позволяваха да злословят по баба Меркел, която беше единствения политик, действал адекватно.

Мога да продължавам, но се изнервям страшно и започвам да ставам агресивен. Няма смисъл да се самонаказвам за хорското лицемерие и глупост.

Но само те моля да забележиш, че всички тези, бележити тъпотии са продиктувани от страх.
« Последна редакция: Dec 22, 2023, 09:49 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3236
    • Профил
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #131 -: Dec 22, 2023, 20:26 »
Аз не съм твърдял че е вътрешнопартийно а само че първи болшевиките прекръщават и започват да наричат националистите - русофоби.
Второ, ето напр. ти се самоопределяш като русофил, а (аз поне) не съм чул и видял някой тук да се (само)определи като русофоб.
И трето, като тия калните вестници, слагате едни думи в устата на хората и после.... ходи обяснявай че нямаш сестра т.е. почвате да ги нападате на набеден русофоб... се едно аз сега след твоите думи за Путин да те набедя за русофоб..

Ето напр. навремето, имало е нацисти, имало е симпатизанти, и всички останали - а вие в.сл набеждавате даже не от втората категория а от последната - ами оставете хората сами да се определят. Същото и с религиите, кръщават те още на годинка, ами оставете го да порасне и да се самоопредели, че после ако реши да се жени за еврейка требе да ходи да се отказва, да сменя резбата, да му го резнат, като не съм сигурен за последното  ::)


П.П. И аз обмислях дали да не си сложа в подписа (или под всеки пост) напр. "Аз обичам руска салата", но реших че това едва ли ще промени нещо... той Гогата с Путин не можа, че аз ли...
« Последна редакция: Dec 22, 2023, 21:23 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Неадекватният Байдън
« Отговор #132 -: Dec 22, 2023, 22:01 »
За путинофоб определено можеш да ме смяташ. И ме е страх от него и бих го мразел, ако християнството не отричаше това. Поне се самоуспокоявам, че този човек наистина е женски, полов орган и няма да посмее да направи голям сакатлък. Чак се учудих, че събра кураж да нападне Украйна. Вярно девет години го събираше. И какво направи? Изби камара народ включително руснаци (във ВСУ има много), а ефект няма никакъв :'(

За самоопределението не подлежи на никакъв коментар. Това е основата на либерализма, базово, безусловно, ако искаш право. Без него свобода няма.

За поповете, какви ги вършат, не отговарям. Това си е тяхна карма. Моята е за моите действия. Макар, че реално аз също си кръстих децата. Но не съм ги принуждавал да вярват, в каквото и да било. И двамата са вече пълнолетни, сами си взимат решенията.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear