Анкета

Въпрос: Кое според вас е по-малкото зло?

  • ГЕРБ
    - 7 (63.6%)
    БСП/ДПС
    - 4 (36.4%)

Общ брой гласове: 10

Автор Тема: Абе, нови избори че ще има, ще има!  (Прочетена 11915 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #15 -: Jun 27, 2013, 22:02 »
Този не го гледам и слушам от години, а камо ли сега :D . Иначе и аз съм до голяма степен националист, но този е пълен циркажия, па е започнал да прихваща и от номерата на комунистите :D
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #16 -: Jun 27, 2013, 22:22 »
Ми то тия са нагли защото си мислят че номера ще мине. Ако сложиш една тъпа сикаджийска мутра начело на държавата, що да не сложиш друга тъпа мутра начело на ДАНС примерно. Ако предишните са правили далавери с европроектите за инфраструктура, тези що да не правят със социалните програми и там онези малоумия програма конкурентоспособност и развитие на човешките ресурси. Ако онези са обърнали народното събрание на цирк, тези що да не ъпгрейднат цирка. Ако онези са ползвали "обективни" медии за пропагандни цели, тези що да не ползват същите. Ако онези пропиляха година-две в реваншизъм и никой не влезе в затвора, тия що да не прекарат целия си мандат в такива глупости. И така нататък и така нататък. Това е от вашето гласуване за по-малкото зло, гледаш същите простотии във възходяща градация и гласуваш за някой с надеждата че ще продължи да прави същите простотии, но поне ще измисля по-малко нови такива. Хаха.

Искам БСП/ДПС да управлява поне още година - за да може да се ликвидират тези малоумници от ГЕРБ и за да може за това време хората толкова да ги намразят, че никой да не направи глупостта да гласува за тях повече. Изпитвам невероятно удоволствие да гледам как се мажат с лайна и как превръщат цялата държава в цирк. Рано или късно хората ще поискат да гласуват доверие на някоя нормална партия, а такава няма как да се появи докато на мода е тоталната простащина и ганьовщина.

Абе на фона на този нагъл глупендер Станишев и на простата престъпна мутра Борисов, дори Симеон II беше класи отгоре. Дори Виденов и Костов бяха все едно някакъв друг по-еволюирал биологичен вид на фона на тая проста нагла чалгарска сган.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

lunarvalley

  • Гост
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #17 -: Jun 27, 2013, 22:23 »
Цитат
и да гласуваме поне за по-малкото зло!

И КОЕ Е "ПО-МАЛКОТО ЗЛО?!" ХАЙДЕ, КАЖИ НИ НА НАС ЗАБЛУДЕНИТЕ, О МЪДРЕЦО!
Активен

dev_urandom

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 114
  • Distribution: Slackware
    • Профил
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #18 -: Jun 27, 2013, 22:29 »
Какви нови избори бе!?
Всичките протести в София са поръчкови и платени от ГЕРБ и други изгубили изборите партии.

Ти .... в София ли живееш, или ? Ако НЕ - как даде оценка, по репортажите на Бареков ?
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #19 -: Jun 27, 2013, 22:32 »
Цитат
Искам БСП/ДПС да управлява поне още година - за да може да се ликвидират тези малоумници от ГЕРБ и за да може за това време хората толкова да ги намразят, че никой да не направи глупостта да гласува за тях повече. Изпитвам невероятно удоволствие да гледам как се мажат с лайна и как превръщат цялата държава в цирк. Рано или късно хората ще поискат да гласуват доверие на някоя нормална партия, а такава няма как да се появи докато на мода е тоталната простащина и ганьовщина.

Ами аз и преди в други теми съм казвал, че искам БСП да спечелят, та хубаво да се осерат, щото масовия българин не мисли една идейка на пред, но сега като спечелиха и ми става страшно!

Но пък, едно добро решение наистина са приели! Друг е въпроса с каква цел от тяхната си гледна точка са го направили.
Активен

marvin70

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 21
    • Профил
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #20 -: Jun 27, 2013, 22:44 »
“Ако изборите променяха нещо, щяха да ги забранят!”  - Това е изречено в САЩ, преди около век .

Да гласуваш - не означава ли да дадеш доверието си някому ? И на кого точно от нашите хубавци , човек може да даде доврието си ?Тях всичките "ги е една майка раждала" и са в "едно училище учили" .
В случая , избора на "по - малкото зло" не е опция . Като да избираш , дали да умреш от гладна смърт или от обесване - резултата е все тая .
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #21 -: Jun 27, 2013, 22:45 »
А тук съм съгласен. Единственото хубаво за цялото им жалко управление досега е че дансаджиите хванаха 35 кила амфети и това е станало на на 5 минути от офиса без да разбера. Тези дето нямат шеф и дето съкращенията и рокадите им са всекидневие, и ги закриват/разкриват/реформират всекидневно, ей така да се задействат да ловят наркотици в големи количества. Да бе да. Това ДАНС - агенцията за политическа саморазправа.

Познай дали Бойко малкото зло не е вдигнал кръвно :)


Тааа както казах нека се мажат и кълват, сами ще се затрият.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Stancho_25

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 234
    • Профил
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #22 -: Jun 27, 2013, 22:50 »
Но пък, едно добро решение наистина са приели! Друг е въпроса с каква цел от тяхната си гледна точка са го направили.

backinblack не мисля, че това е много добро. Идеята тук според мен е парите от извън парламентарните партии да могат да се разпределят на тези които са в парламента. Към днешния момент как ти звучи това ;)? Ако ще режат субсидии то трябва да са за всички партии независимо дали са в парламента или не са.
Активен

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #23 -: Jun 27, 2013, 23:05 »
Лошото е че докато се саморазправят, ние гражданите, които искаме да живеем в нормална държава, надали ще се задържим тук. Те докато се затрият, на тяхно място ще долетят нови. Всеки ден се сблъсквам с тарикати и то многократно.

Сега като се замислиш - ти и да искаш да ръководиш правилно, всичко под теб като е гнило, най-доброто което може да направи е просто да паднеш и повече да не се изправяш...

Нито една административна служба не работи дори на 50%. За какво си говорим тогава. Всеки ден съм свидетел на идиотщини от тяхна страна. И защо - защото всеки се мисли за по-велик от останалите. А защо се мисли за по-велик - ами защото гледа другите и вижда абсолютно същото - на никой не му пука за останалите.
То всичкото е един голям омагьосан кръг и тези дето печелят са в центъра му, като ползват периферията за цоцане. По-ясно няма как да се изразя.
Съвест, лоялност и отговорност отдавна са характеристики на изчезване.
На мен лично ми е тъпо, че положението е такова в страната, но то това всичкото си е до самосъзнание.

Посочете ми едно нещо, което ни е наред като цяло в тази държава и да е валидно за всички. Няма такова? О извинявам се! Всички сме българи - обаче какво от това...
« Последна редакция: Jun 27, 2013, 23:12 от !ntel »
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #24 -: Jun 27, 2013, 23:08 »
По принцип съм твърд привърженик на идеята, че партиите трябва да се издържат от членски внос, а не от държавна субсидия.
Но пък болшинството от партиите се създават именно заради субсидиите и се управляват като стопански субекти с главна цел интересите на партията стопански субект, а не интересите на групата която представлява. Та, от тази гледна точка, това е частично добро от моята гледна точка, а също и от гледната тока и на тези които да коментирали от долу, а и на още доста други хора.
Субсидията е 1 лев на месец за всеки глас, демек подкрепа! Ако някоя партия ти защитава интересите така, че да ти харесва на теб, проблем ли ще ти е 1, та дори 2 лева на месец!?
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #25 -: Jun 27, 2013, 23:14 »
Цитат
Нито една административна служба не работи дори на 50%

На мен за това и започна да ми става страшно! Запасил съм се цигари щото тези дето ги вкарват влизат в затишие докато се сетят на кой да си дадат лептата :D .
Другите дето работят и те влизат в затишие да видят на къде ще вървят нещата, щото има голяма вероятност да изтърват и валутния борд.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #26 -: Jun 27, 2013, 23:30 »
Тоя валутен борд го бутат откак започна кризата, 4 правителства са това вече, 2 от тях на онези фрийкове от червената планета. Не виждам как ще стане.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #27 -: Jun 27, 2013, 23:42 »
Какви нови избори бе!?
Всичките протести в София са поръчкови и платени от ГЕРБ и други изгубили изборите партии. Нормалните протестиращи да се не повече от 10-20% всичко останало са платени агитки, общински служители кадри на ГЕРБ и хора, които се притесняват за бизнеса си, който до сега е бил под протекцията на ГЕРБ. Не знам какъв идиот трябва да си след всичко случило се до сега да искаш ГЕРБ да се върне на власт!
Няма никакъв смисъл от нови избори сега. Правителството работи и се вслушва в гласа на народа. Вижда се, че се работи по бързо приемане на закони, които да подобрят социалното положение на българите.
Ако сега се отиде на нови избори ще е много по-зле, всички промени ще бъдат отложени месеци наред и няма да има никаква промяна за хората а лятото бързо ще мине и ще дойде зимата.
Отделно докато не се приеме новият изборен закон е абсолютно безсмислено от нови избори. В провинцията почти никой не протестира, хората искат правителството да работи и да изпълни обещанията си в кратки срокове. Просто в малките градове повечето хората се познават и няма как да минат номерата с платените агитки и скритите партийни протести.


Напълно съм съгласен! Правителството трябва да си "върши работата", поне още известно време. И ГЕРБ да не се ослушват и да ходят и те да си я вършат, закво им плащаме. Всички в НС и да правят сеир в медиите. Само така когато най-накрая на всички им писне и отидат и ги подпалят, ще могат да ги изпекат всичките, къде ще ходят да ги гонят. И то няма да е точно изпичане, по-скоро изпържване. Това в лица като Пеевски и Фидосова колко мас има, ще стигне за 240 парчета :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

dejuren

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1025
  • Distribution: Ubuntu, RedHat
  • Window Manager: lxde KDE4
    • Профил
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #28 -: Jun 27, 2013, 23:50 »
Какви нови избори бе!?
Всичките протести в София са поръчкови и платени от ГЕРБ и други изгубили изборите партии. Нормалните протестиращи да се не повече от 10-20% всичко останало са платени агитки, общински служители кадри на ГЕРБ и хора, които се притесняват за бизнеса си, който до сега е бил под протекцията на ГЕРБ.
Дали са платени или не не знам, но имам някакви подозрения по въпроса. Ще ги споделя, пък ако ще да са верни: http://cccp-2.blogspot.ca/ - "Българския протест - безсмислен и безпощаден". Който има глава на раменете си ще може сам да го обмисли, аз не съм да давам на другите наклон в живота.
Активен

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-bg
The quieter you become, the more you are able to hear.
Две седмици цъкане с мишката спестяват два часа четене на документацията.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Абе, нови избори че ще има, ще има!
« Отговор #29 -: Jun 28, 2013, 00:03 »
Не бе човек, ти нищо не си разбрал, какви империалисти, какъв изток, какъв запад, какъв фейсбук, какъв АЕЦ те гони. Той....кой беше там не знам, някакъв там сопол от БСП, го каза - това е протеста на класовия враг, на богатите. Обаче аз съм объркан, защото преди него някакъв друг сопол от БСП се изказа че това било интернет лумпен-пролетариата. Аз признавам не съм много в тия неща, защото теорията на комунизма за мен стои горе-долу на едно ниво с религиозните книги на сциентолозите, ама все си мислех че лумпен-пролетариата като множество AND-нато с множеството на класовия враг - богатите, дава като резултат празно множество. Все пак в България всичко е възможно. Днес примерно някой ми разправя че Сидеров размятал полицейска палка на Орлов Мост и призовавал Борисов да извади бухалката за да направят джедайски дуел. Всичко е възможно.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon