Автор Тема: Проблем с мрежата  (Прочетена 643 пъти)

ZZR

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Проблем с мрежата
« -: Oct 27, 2009, 20:01 »
Здравейте, Моля някой ако може да помогне. С RHEL 5.4 съм и имам следните проблеми дънната платка ми е с два мрежови интерфейси, след като се зареди Линукса има пинг към двата интерфейса но след време спира пинга към тях , като мине пак известно време тръгва и така нататъка. Сложих още една мрежова карта и сега спират допилнителната мрежова карта и едната на дъното . Като не спира тази през която е шлюза към външни мрежи.
А другият проблем е че като пусна някоя команда примерно useradd, и я чакам десет минути да се изпълни.
Активен

nemanema

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 103
    • Профил
Re: Проблем с мрежата
« Отговор #1 -: Oct 27, 2009, 23:09 »
Здрасти, а как точно го имаш това RHEL 5.4, и защо реши че тук трябва да се помага ?
Искам правилно да ме разбереш ! Включително и аз и доста други биха ти помогнали, но ако притежаваш точно това RHEL 5.4 по "правилния" начин, си мисля, че не е тук правилния форум !
И не защото никой не желае да помогне, а си има "правилни" места и хора за това.
А колкото до самия въпрос, поне да беше описал какво, как и с каква идея е направено, че така описано си е мазало на интерфейси и шлюзове.
Успех !
Активен

---=== мир и любов ===---

ZZR

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Re: Проблем с мрежата
« Отговор #2 -: Oct 28, 2009, 00:08 »
ОК ! Ще се оправям сам.
Активен