Автор Тема: Десетичен сепаратор Linux Mint 16 KDE  (Прочетена 3007 пъти)

satir

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1073
  • Distribution: FreeBSD-10.1 & LMDE
  • Window Manager: i prefer MATE
    • Профил
    • WWW
Re: Десетичен сепаратор Linux Mint 16 KDE
« Отговор #15 -: May 22, 2014, 19:53 »
ако искаш разгледай това, като първо го инсталираш, разбира се :)
Код:
sudo apt-get install xkeycaps
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Десетичен сепаратор Linux Mint 16 KDE
« Отговор #16 -: May 22, 2014, 20:17 »
Satira вече е дал исканото.

Брад, аз пък точно на кавичките най-много се радвам. Знаците по-голямо и по-малко рядко са ми необходими в кирилицата, докато кавички ползвам едва ли не във всеки текст. Естествено радвам се на тирето и удареното и също много. Съжалявам, че БАН-ските чукундури не приеха предложението на Антон за градуса.

5. Сатире, на мен тази връзка ми дава едно заглавие и никакъв текст. Но дори да са го направили графично, то пак не е редактиране на текстов файл. Изобщо цялата им ОС е сбъркана. Аз до не отдавна се гордеех, че никога не съм докосвал от Вкиста натам. За съжаление покрай работата вече е хвалене само от Осмак натам. Известно време (три месеца) ми се налагаше да работя на Седмак. Ей Богу, никъде не открих как да си пусна желираните прозорци. Търсех го със седмици от първата секунда на него. Тоя боклук няма нищо. Е'ем ти Аерото дето не става за чеп. Сега ми се налага понякога да работя на Вкиста (вкл. днес). Е ами с това малко повече се живее. Пак е пълен и окончателен боклук, но все пак не чак толкова неспасяемо като наследника си.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

satir

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1073
  • Distribution: FreeBSD-10.1 & LMDE
  • Window Manager: i prefer MATE
    • Профил
    • WWW
Re: Десетичен сепаратор Linux Mint 16 KDE
« Отговор #17 -: May 22, 2014, 22:30 »
Satira вече е дал исканото.

Брад, аз пък точно на кавичките най-много се радвам. Знаците по-голямо и по-малко рядко са ми необходими в кирилицата, докато кавички ползвам едва ли не във всеки текст. Естествено радвам се на тирето и удареното и също много. Съжалявам, че БАН-ските чукундури не приеха предложението на Антон за градуса.

5. Сатире, на мен тази връзка ми дава едно заглавие и никакъв текст. Но дори да са го направили графично, то пак не е редактиране на текстов файл. Изобщо цялата им ОС е сбъркана. Аз до не отдавна се гордеех, че никога не съм докосвал от Вкиста натам. За съжаление покрай работата вече е хвалене само от Осмак натам. Известно време (три месеца) ми се налагаше да работя на Седмак. Ей Богу, никъде не открих как да си пусна желираните прозорци. Търсех го със седмици от първата секунда на него. Тоя боклук няма нищо. Е'ем ти Аерото дето не става за чеп. Сега ми се налага понякога да работя на Вкиста (вкл. днес). Е ами с това малко повече се живее. Пак е пълен и окончателен боклук, но все пак не чак толкова неспасяемо като наследника си.
go_fire, текста определено си струва. Ще намеря начин и ще ти го изпратя.
edit:
wget http://m2.chitanka.info/cache/dl/Geoffrey_Chaucer_-_Kentyrbyrijski_razkazi-22948.txt.zip
« Последна редакция: May 23, 2014, 06:35 от satir »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Десетичен сепаратор Linux Mint 16 KDE
« Отговор #18 -: May 23, 2014, 11:57 »
Сега съм на работа под Хващай Пътя и онова ми се отвори. При мен проблема обаче беше сложен. Основната ни програма (писана от някакви местни капути) не признава запетаята за разделител. Аз я слагам, говното сменя по мен. Така се лъжехме няколко дни. Тъпото беше, че си работеше великолепно със запетая, но траверсите нарочно са сложили код, за да променят разделителя, изобщо кретени. И накрая след седмица време се предадох и смених разделителя в подредбата. Олигофрени.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

BRADATA

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 833
  • Distribution: Slackware/Mint/CentOS
  • Window Manager: console/KDE/LXDE
    • Профил
    • WWW
Re: Десетичен сепаратор Linux Mint 16 KDE
« Отговор #19 -: May 23, 2014, 19:33 »
ако искаш разгледай това, като първо го инсталираш, разбира се :)
Код:
sudo apt-get install xkeycaps
Ще го разгледам :) Благодаря за стихчето :)

Много е отвратително да сменявам всеки път като пиша IP адреси клавиатурата....
Активен