Автор Тема: Download manager- Fedora Core 3  (Прочетена 812 пъти)

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3158
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Download manager- Fedora Core 3
« -: Jun 27, 2005, 15:16 »
Здравейте! Имам проблем с даунлоуда- броузъра ми е Mozilla Firefox 1.0.4 (OS Fedora Core 3).Имам няколко проблема, по-точно- когато кликна с левия бутон на мишката върху някой файл в мрежата за даунлоуд (например в Дата.бг) не се стартира Download manager на Firefox,  а се отваря нова страница и нищо не сваля, или ако е картинка, отваря картинката директно. А понякога и отваря новата страница с меню на RealPlayer 10- имам го инсталиран. Бях инсталирал extension FlashGot и той си имаше меню, като кликна с десен бутон върху това, което искам да тегля, отваряха се менютата FlashGot Link, FlashGot Selection и FlashGot All. Избирах FlashGot Selection и конкретния файл започваше да се сваля с KGet- така го бях настроил. Но от два дни нямам меню FlashGot Selection, което е единственото, което ми върши работа- неактивно е, а забелязах, и че в сайта за екстенжъните на Мозила (addons.mozilla.org) скрийншота на Флашгот е също с деактивирана опция FlashGot Selection. Единственият начин за даунлоуд остава FlashGot All, но тогава трябва ръчно да махам това, което не ми трябва от листа, а е доста досадно. Инсталирах Download for X v.2.5.0.-final, но и с него не мога да се оправя- трябва ръчно да му вкарвам адрес за даунлоуд. Същото е и с KGet-и на него ръчно трябва да вкарвам адреса(става въпрос за работна среда Gnome). Накратко, въпросът ми е: Има ли някакъв даунлоуд мениджър, който да се интегрира с Мозила в среда Gnome (предпочитам я пред КДЕ) и като кликна с десен бутон върху файла, който искам да сваля (може и с ляв бутон, нямам претенции :-) ) да се отваря меню за даунлоуд? Например нещо като ФлашГет в Интернет Експлоръра на Уиндоус- кликваш с десен бутон върху файла който ще сваляш и излиза меню Download using Flashget?
Благодаря предварително
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
download Manager????
Настройка на програми
rifko 9 4740 Последна публикация Apr 02, 2003, 10:12
от n_antonov
Download Manager
Настройка на програми
ivanatora 12 4016 Последна публикация Feb 28, 2004, 14:19
от BOT_ev
Download Manager
Идеи и мнения
Lord_PGP 9 3882 Последна публикация Apr 22, 2004, 23:08
от nix
Даите някакъв download manager за FC3
Настройка на програми
moonstruck 4 2509 Последна публикация Jun 24, 2005, 13:06
от zeridon
Нареждане на няколко файла в download manager
Настройка на програми
Drakula 6 3082 Последна публикация Aug 12, 2005, 11:03
от Lord Bad