Автор Тема: Проблем със Skype: При стартиране не се connect-ва  (Прочетена 5387 пъти)

v13

  • Гост
Да го спират тоя скайп, алтернативи колкото щеш. :)
Активен

lunarvalley

  • Гост
Цитат
Тази приставка я знам но при нея скайпа трябва да е пуснат.Имам предвид да си влиза през имо, както за фейса и Гугъла влиза отделно скайпа да стане излишен.

много интересна идея!
поразтърсих се ин попаднах на това:
http://developer.pidgin.im/ticket/14953
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Абе, още ли имате проблем със скайпа :D? Защото реших да тествам днеска на линукс машината и вече скайпа ми се връза от нея :P.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

lunarvalley

  • Гост
е трябваше да изтрия shared.xml тая сутрин пак  ::)
Активен

cjbolland2

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 48
    • Профил
При мен вече всичко е ок по отношение на логването в Скайпът.
Активен

peshoa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 13
  • Distribution: Мint 11 64bit
  • Window Manager: gnome
    • Профил
Вчера и при мен имаше проблем с гадината и се наложи цял ден да си ползвам Windows-a.Няколко пъти го изтривах и изпозвах rm -rf ~/.Skype.Колко му е повлияло не знам ,но сега работи :).
Активен

Gioia

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Моля за помощ! От вчера вечерта имам проблеми с кънектването в скайп! Стрелките се въртят, както когато нямам интернет, но интернет има. Всичко останало работи. А на мен ми изписва, че връзката не може да бъде осъществена. Ползвам това: линукс..ubuntu 11.10  skapy2.2 ( beta) . Каква може да е причината??? Какво да направя?!  ???
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5282
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Какво да направиш ? Не ползвай Скайп клиента. Скивай как ще е с браузера на imo.im
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

petar258

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 399
  • Distribution: Ubuntu-mate 16.04, Windows 7
    • Профил
при мен се оправи
Активен

Gioia

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Ачо, аз съм пълен дебил в това отношение, моля ти, обясни ми като за дебили, кво трябва да направя! Изобщо не вдявам! Досега съм работила с уиндоус. И изобщо не мога да включа! :(

Петър, при теб как се оправи?!
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5282
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Ами идеята е, ако не ти работи скайп клиента, да заредиш в любимия ти браузер този адрес - http://www.imo.im и оттам се логваш с име и парола в различни месинджъри. Погледни го, може да ти е полезно понякога. Просто като алтернатива.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

peshoa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 13
  • Distribution: Мint 11 64bit
  • Window Manager: gnome
    • Профил
@Gioia  вчера на няколко пъти го изтривах (от терминала с sudo apt-get remove skype , sudo apt-get remove skypetab-ng),после rm -rf ~/.Skype и отново си го инсталирах (sudo apt-get install skype , sudo apt-get install skypetab-ng).Ефект нямаше вчера.Днес реших да си пусна линукс-а и да пробвам и си работеше :).
Активен

Gioia

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
Ачо, благодаря, ще го пробвам. Петър, и на теб!  Обаче какъв може да е проблемът?! С този скайп? Досега си работеше нормално.
Активен

lunarvalley

  • Гост
микрософт...
Активен

petar258

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 399
  • Distribution: Ubuntu-mate 16.04, Windows 7
    • Профил
Ачо, аз съм пълен дебил в това отношение, моля ти, обясни ми като за дебили, кво трябва да направя! Изобщо не вдявам! Досега съм работила с уиндоус. И изобщо не мога да включа! :(

Петър, при теб как се оправи?!

сам се оправи, в смисъл вече няма нужда да трия shared.xml, вероятно отговорните лица са си видяли грешката
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
pppoe connect
Настройка на програми
Machkonti 2 1451 Последна публикация Dec 06, 2003, 12:10
от
Direct Connect
Настройка на програми
Hel1Fire 2 1840 Последна публикация Dec 03, 2004, 12:07
от
adsl-connect
Настройка на програми
ludaguba 3 1534 Последна публикация Jun 11, 2005, 15:38
от toxigen
Cannot connect to X server
Настройка на хардуер
anio 2 2839 Последна публикация Jul 04, 2005, 17:34
от anio
Помощ за direct connect на Сусе 10.1
Настройка на програми
petcu5 4 2150 Последна публикация Jun 27, 2006, 11:49
от