Автор Тема: Web програма за рисуване, нещо като аналог на Пайнт дали има!?  (Прочетена 845 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Не съм ровил, че преди малко ми дойде на акъл това нещо, та да питам направо, дали има смисъл да ровя и експериментирам, дали има някакво уеб приложение като Паинт за рисуване или елементарно чертане, за създаване на скици, дето да мога да си го инсталирам на сървъра като допълнение на groupware-то?
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Ласков, това както се чертаят фигурки с точки е пИрфектно, но малко повечко инструменти трябват, щото там има само неща нужни за обзавеждането. Май нещо такова, но малко по-техническо или не знам как да се изразя.
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Кибер, идеята е да е уеб базирано и което да мога да си го инсталирам на моя си сървър, а не да ползвам чужди услуги.
Активен