Автор Тема: Путин не обича kernel developer-ите....  (Прочетена 12531 пъти)

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #30 -: Sep 04, 2014, 13:49 »
Но по принцип, понеже ние реално не пострадваме от фашизма, напротив печелим, у нас страха не е като в Русия, където всеки е загубил свой близък и болката още е смразяваща. Затова полудяват дори само да видят някой да марширува с вдигната ръка.

Мисля че в Русия е същото като тук, някаква странна форма на славянски мазохизъм съчетана със стокхолмски синдром. Там всеки е изгубил близък и символите на фашизма внасят силно негативно настроение, но същевременно Русия е доста фашистка държава - като почнеш оттам че там живеят повече скинари, отколкото в целия останал свят, минеш през ксенофобията и стигнеш до разни неща типични за фашистка Германия - държавна пропаганда, обявяването на инакомислещите за врагове на народа, авторитарно управление и милиционерщина и т.н и т.н.

В България е същото апропо, само че по отношение на комунизма. Пълно е с хора, които нямат никаква идея какво е било тогава, обаче си го искат. Както и такива, които ненавиждат комунистите, обаче обичат почти всички глупости, които комунистите са творяли, без да го осъзнават много добре. То си личи и по стила на управление де, все още важното е да се сложат наши хора, а не такива дето си вършат работата, държавното е общо, следователно мога да грабя с пълни шепи щот съм по-велик от останалите, администрацията ни и тя комунистическа, държи да ти покаже смазващата мощ на апарата, като това включва да ти загубят сума време и да ти скъсат нервите, искайки по някой рушвет ако могат и така. Дори пътната ни полиция е такава, новия ни не-комунистически кабинет например отмени поръчката за камерите, щото видиш ли щяло да има съкращения иначе.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #31 -: Sep 04, 2014, 13:52 »
Съгласен съм с Гейт, тези трите са от най-проклетите нации на света, ама мен не ме слушайте, защото по принцип съм си мизентроп.

Че еврейски заговор не съществува е повече от ясно. Иначе Израел нямаше да е в това окаяно политическо положение. Щеше да е библейски рай.

Но, че ТНК се договарят, едва ли някой може да оспори. Нали точно това им е генезиса? Сега до колко всеобхватно е това договаряне, няма как да знаем.

Нещо интересно. В Русия и до днес църковната служба е на старобългарски. А Например у нас си е на съвременен (е не баш на век и нещо) български език. Много странно да продължават да си правят церемониите на неразбираем, чужд за тях език. Това е като на запад още да проповядват на латински. Още едно доказателство, колко са сбъркани.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

edmon

  • Гост
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #32 -: Sep 04, 2014, 14:12 »
Брада, ще бъдеш ли добър да пуснеш цитат от осмият коментар тук. На два различни интернет-навигатора (Опера и Конкверор), коментарите не ми се показват.
Няма ли за вас Айсуизъл, това което цитирате не се броят за интернет-навигатори :)
Активен

edmon

  • Гост
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #33 -: Sep 04, 2014, 14:14 »
Ама ти с това "смърт на ..." баш на фашист ми биеш нещо, ммм? Или викаш украинските фашаги да мрат, па българските да се къпят у жакузиту :)

     По добре Новоросия-където украинците, българите, руснаците и другите да живеят като братя, вместо измислената иезуитска фашистка Украйна, кел файда, че ще останат много свободни украинки...

Единствената файда е ние да прекарваме руски газ за Западна Европа за 1-2 милд. евраки на година, всичко останало са илюзии, пропаганда и заблуди!
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #34 -: Sep 04, 2014, 14:32 »
А, не батка, по договор тия въпросните 1-2 милиарда ще почнат да идват след 25 години, а дотогава ще отиват за да изплащаме тръбата. През това време ще трябва да се молим да цари застой в областта, никви токамаци, слънчеви батерии и глупости, щото ще се прецакаме. Бе няма лошо да се възползваме от тая тарапана и да извъртим някой кален номер на руснаците да предоговорим условията, за да сме на далавера. Те как могат да ни подливат вода да ни тургат такива условия кога техните главанаци управляваха тука.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

d0ni

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #35 -: Sep 04, 2014, 16:32 »
Като тръгнахте да говорите за фашисти - https://pbs.twimg.com/media/BwmZoDBIIAAVcUx.png:large
Активен

ЗибелтБг

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1302
  • Distribution: Kubuntu 14.04 Realtime 3.12.0-rt2 JACK Audio Connection Kit
  • Window Manager: KDE 4.13.3 !!! VLC-настр-Аудио-SRC-Sinc function(best quality)
  • М
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #36 -: Sep 04, 2014, 16:51 »
Като тръгнахте да говорите за фашисти - https://pbs.twimg.com/media/BwmZoDBIIAAVcUx.png:large

  Кат тръгна за сатанисти- http://www.jesus-is-savior.com/Wolves/michelle_obama.htm
Активен

Кубунту  със Realtime Kernel дава звук, който няма нищо общо с другите дистрибуции...Линукс е за галеници на Боговете-не е за простосмъртни...при прекомпилиране-make menuconfig, Under ‘Processor type and features’, Scroll  down to ‘Timer Frequency’ and set this to 1,000Hz!!! за 3.12 иска lzop

d0ni

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #38 -: Sep 04, 2014, 19:07 »
Дони, първата картинка е лъжеща. Към онази дата е имало точно един руснак (с малка група доброволци) в Донбас, което изобщо не може да се нарече инвазия. РФ реши ли да прави инвазия, Украйна няма и да разбере, Порошенко ще се събуди сутринта и няма да има армия, а той самият най-вероятно ще пътува натоварен в конски вагон за Сибир.

Но, че диктаторите си приличат си се разбира. Но риториката на двамата е различна. А и Путин е женски, полов орган, не би разпалил сериозна война. Това да понабиеш някоя непослушна бивша република, не е като да си направиш мащабна война в чужбина.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #39 -: Sep 04, 2014, 19:27 »
Абе не е като да няма инвазия там, иначе нямаше да се случват неща като това:

http://www.novayagazeta.ru/society/65075.html

Обаче съм далеч от мисълта че натовците не бутат нещата и те. Бас държа че въоръжават украинците. Не е много забавна тая работа, ама да му мислят. Аз както казах се надявам на руснаците да им набият канчето - за наше добро.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #40 -: Sep 04, 2014, 19:57 »
Това е по-малко от месец насам. Има множество доброволци, но кадровите военни не са толкова много. И не са със служебно оръжие, а откраднато на място. Това е, за да се пази в тайна намесата. Обаче западни контрактори има от самото начало и най-редовно опълченците ги издебват и ловят. Разбира се, освен руснаци доброволци има и такива от запад (предимно от източният блок), но като, че ли са по-малко. Тайната на успехите на опълченците е освен, че ползват диверсионна тактика, спусната от Москва, ами, че те самите са доскорошни военни и от специалните части на милицията (познати като разпуснатото подразделение Беркут).  Поради тази причина отначало военните гледаха да не влизат в битки, а инвазията се водеше от фашистите. Всичко това се промени последните месеци, което наложи руснаците да изпратят повечко разведки.

Затова казах, че до юли в Украйна имаше едва един руснак (известен като Стрелков-Гиркин), ама оня много му знаеше устата и Москва му нареди да се прибере. И понеже лидерите на ДНР бяха некадърни, наредиха и тях да детронират. Запорожките казаци от ЛНР се оказаха по-корави. Но да не забравяме, че не целият Донбас се е запалил още. Чака се зимата или пролетта да се вдигне и Харков. Помним, че на тях Москва нареди да кротуват и за разлика от казаците, те ги послушаха. А пък на юг нещата също кипят и не се знае и там, кога ще избухне капака на тенджерата под налягане.

Едно е ясно. Украйна вече никога няма да е същата. Старата, руска поговорка казва, че една армия стреля само веднъж срещу народа си. После не е неин народ. Дълги години врящият конфликт няма да се уреди. Можем само да се надяваме, че поне няма да е толкова горещ. Нито Украйна, нито Новорусия могат да издържат още дълго в това темпо.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #41 -: Sep 04, 2014, 20:21 »
Може пък да се надяват да се оправят, по примера на руснаците. Като сринаха Грозни из основи и изтрепаха няколко десетки хиляди местни и ги кротнаха :)

Ама какво да ги правиш - има славяни и славяни. Примерно Чехословакия се разделиха мирно и без тарапана. Тия идиоти носейки достатъчно татарски и монголски гени ще се избият. Това си е техен проблем. Нормалните хора все ще намерят как да се оправят, включително като си бият шута оттам. Сега например ни идва колега от Украйна, не българин и не може да говори български, не знам как са му уредили документите и какъв ще му се води статута тук.

Тук не е много различно, поради това че прекалено много идиоти с манталитет близък на ония там дето се колят, държат нещата под контрол вече толкова време, та бая народ се изнесе. По-добре за него де, ако можеше - отдавна да са го направили, само дето преди имаше визи и стреляха по границата.

Хубавото на България е че се изтърваха нещата с демографията поради масовия отказ на нормалните хора да играят на хорото на тия лешпери, сега възрастовата структура се прецака жестоко. А възрастни хора тарапана не правят, правят я келеши на по 16-25 години основно, такива дето още нямат идея за какво живеят и които не се грижат за потомство.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #42 -: Sep 04, 2014, 20:43 »
До колкото съм чувал, малцинствата нямат проблем с раждаемостта. А те също могат да сътворят тарапана.

Макар, че нямам такива наблюдения. В края на жена ми има доста турци (български), нейният почти целият квартал са такива. Като гледам, имат по едно, две деца, работят си, няма някакъв екстремизъм в тях. Ако не им знаеш имената, няма начин да ги отличиш от българи. Говорят си съвсем чист български, дори много малките деца. Малко от жените са дебели. Носят нормални дрехи. Изобщо не приличат на хора, които биха правили простотии.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8798
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #43 -: Sep 04, 2014, 20:50 »
Ей сега се сетих, че Путин е толкова малодушен, че дори Грузия не я наби той, а Медведев. Чист чекист, не смее да влиза в открити воини, само мръсни игрички зад завесата.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Путин не обича kernel developer-ите....
« Отговор #44 -: Sep 04, 2014, 20:52 »
О, аз от турци лично нищо лошо не съм виждал, а познавам доста такива, особено от ученическите и студентските години, дори бих казал че българите като цяло са по-гадни и злобни копеленца, но това е статистика базирана на недостатъчен брой семпли.

Единствените турци, които според мен са леко гадни хора са в Родопите и те не са точно турци. Ма пък не съм имал чак толкова вземане-даване и с тях, тъй че не знам. Пък и там също си имат проблеми с възрастовата структура, предимно пенсионери и тук-там някой зъл реднек-чичка.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
C Developer
Търсене
NetClime 0 3022 Последна публикация Jul 26, 2005, 15:21
от NetClime
C Developer
Предлагане
pamir1 6 4744 Последна публикация Sep 16, 2005, 08:50
от mhydra
WEB DEVELOPER
Търсене
ohubohu 0 2702 Последна публикация Sep 14, 2005, 15:48
от ohubohu
Web Developer
Търсене
under7ake 0 2764 Последна публикация Feb 28, 2006, 18:15
от under7ake
developer - kernel/drivers for ARM
Търсене
idragoev 0 1526 Последна публикация Aug 26, 2011, 12:36
от idragoev