Автор Тема: Започна се...  (Прочетена 194369 пъти)

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2040 -: Oct 03, 2021, 15:14 »
Знаех си аз, че броя на Ковид случаите следват цената на акциите на фармациите.

А "забелязахте" ли списъка с известните издигнали Р. Радев за президент - цялото ДС (милиционер, роднина, милиционер, роднина..., дето ни се обЕсняваше тука във форума, че били измряли и одъртяли и било за наивниците). Специалисти по комитети.
« Последна редакция: Oct 03, 2021, 15:20 от jet »
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3119
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2041 -: Oct 03, 2021, 17:09 »
От камъните на Джет вече си направих алпинеум в градината  ;D

В Берн имало от месец големи протести срещу ковид мерките и налаганата ваксинация.

П.П. ето и от нета:

https://www.rt.com/news/535683-bern-swiss-protest-covid-pass/
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2042 -: Oct 03, 2021, 18:30 »
Яхтите свършиха:
https://www.24chasa.bg/novini/article/10242626

Забележи и втория абзац дето в соц.а не се чакало за коли.
Отричаш до дупка, правилно ти намекнах, че гъзеца ти е червен, колкото и да го боядисваш.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3119
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2043 -: Oct 03, 2021, 18:45 »
Комплексираното ми то, не можА да преживее, че не всички се възхищават на седерастката му риторика, даже някой си позволява и да опонира, в това малко общество с малък трафик, нали тъй беше.. пък и никой не се възхити на бързата му електричка (ужас).  Е, свиквай, колега, че не всичко е според твоите разбирания. Виждам, че ти е трудно да го проумееш, но си далече от върховна инстанция. За сметка на това си близо до радиото, а с радио не се спори, както веднъж вече постнах. Та, със здраве  ;D
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2044 -: Oct 03, 2021, 19:38 »
Мислиш, че като отричаш ще станеш прав, продължавай.
Държавата е на това дередже и промяна не се вижда скоро.
И това не е спор, това е фактология (трябваше като юрист поне да ти е ясно, ама ти отричаш факти). Според твоите разбирания, трябваше вече да сме 16-та республика и руския да е официален език (ама тогава йок Мерцедес, има Лада). Сигурно и за чл. 1 в соц. конституцията не си чувал, хайде давай - трябваше правоимащите отдавна да са в пандиза.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3119
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2045 -: Oct 03, 2021, 19:59 »
Избърши си клавиатурата от плюнките и дай една банкова сметка, да ти платя за юридическата консултация  ;)

П.П. И извинявай, че съм обидил великолепната ти Тесла (пренебрегвам граматиката, но преписвам от теб, марките на колите явно се пишат с главна буква), наричайки я просто "електричка". Сега осъзнах другата част от сипещата се злоба. Иначе за какво да споменаваш Мерцедеса ми, освен за да се покажеш като старателен Фуше..  >:D
« Последна редакция: Oct 03, 2021, 20:05 от Nik123 »
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2046 -: Oct 03, 2021, 20:07 »
BTC: bc1qep5sppu22h4rwnuj9nt94uqs7ldzyedf2uv9sh
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3119
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2047 -: Oct 03, 2021, 20:08 »
Ей-ся идва превода! Айде наздраве, благодаря ти, че ме развесели  [_]3

П.П. Извинявам се на 4096bits за глупостите, изписани в тая тема, но не аз ги стартирах.
« Последна редакция: Oct 03, 2021, 20:16 от Nik123 »
Активен

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1449
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2048 -: Oct 03, 2021, 21:57 »
Нещо за развеселяване (дано),

Как талибаните пребориха корупцията (в три стъпки) за три дни ?

1. Уволнили всичката администрация, назначена от американците (така преборили високата корупция);
2. Уволнили всички контролни органи и служителите в тях (така преборили средната корупция/изнудване/рекет);
3. Призовали всеки да пише за изнудване/etc ако види, присъства, ако за даден човек се получат три сигнала за подобно нещо, шат на патката главата (предполагам, че за лъжесвидетелство също има наказание, и не малко  ;D)
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6188
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2049 -: Oct 04, 2021, 13:35 »
 ;D https://www.youtube.com/watch?v=otOlZgzPVLQ
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3236
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2050 -: Oct 05, 2021, 02:08 »
Ха-ха фейсбукари почти гътнаха ДНСа

https://twitter.com/RDSitze/status/1445112742461931525


а аз се чудя що днес цял ден половината адреси не ми се отварят (добре че е на Опера-та безплатния ВПН/който не знам чий ДНС ползва/ че спаси положението)


The world's DNS servers are seeing 30 TIMES more traffic since DNS caches have drained for Facebook, Instagram and WhatsApp. Users are inadvertently pounding on them. (Cloudflare's 1 . 1 . 1 . 1 DNS server(s) are holding and remain speedy.)

и туитърите бързат вече да се изцвъкат на по/метеното
https://twitter.com/twitter/status/1445078208190291973
 
hello literally everyone - от останалите  :P


П.П. А ве Гога ти де го копира тоя/твоя хостс файл ве... и зат'ва ли те няма цела неделя?
https://twitter.com/BenjaminEnfield/status/1445104389014835213
« Последна редакция: Oct 05, 2021, 02:27 от remotexx »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3119
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2051 -: Oct 05, 2021, 17:13 »
Да, вчера следобед имах и аз проблеми с нета, както казваш, Ремотекс, само операта с випиена бачкаше без проблеми. Не знам от фейсбукарите ли идва, на мен ми зацикляха с всякакви "ерор"- и, няколко български сайта. Във фейсбука, инстаграм и уатсапа да не са се събрали на конференция всички спамъри :)

П.П. Сетих се един виц- във връзка с "конференцията на спамъри". Един човек се оплакал на комшията си, че имал много хлебарки вкъщи. Комшията го посъветвал- не ги закачай ден-два, да се почувстват спокойни, тогава ще излезе най-голямата. Смачкай я, другите ще се уплашат и ще избягат от вас".
След една седмица човека и комшията му се срещнали. Комшията пита- "Какво стана с хлебарките, направи ли както ти казах, реши ли се проблема?" А човекът- "Да ти ева и съветите, аз няколко дена не ги закачах, накрая изпълзя една огромна хлебарка и показно я размазах на пода пред другите. Да, ама после се събраха у нас хлебарките от целия блок на погребение!"
Хайде  [_]3
« Последна редакция: Oct 05, 2021, 17:21 от Nik123 »
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3236
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2052 -: Oct 05, 2021, 17:42 »
Не е заради това че там са най-големите спамери.. просто като падне/изчезне голям такъв по-известен адрес заявките за него към ДНС сървърите не намалят - увеличават се и те естествено клекват. И не говоря само са логин заявки ами за разните му вградени скриптове по разни страници дето те докладват за всичко - независимо имаш или нямаш акаунт при тях а само некой те е тагнал на некоя чужда сватба и те вече те познават и те следят анонимно (цяло куки ме преследва в живота)

то горе -долу ще е същата и ако Гугъла падне - познайте какво ще направят всичките Google Analytics скриптове по страниците и по/д рекалмните банери - ами също ще съборят ДНС (щото те тъпи ма упорити - човек след 2-3-5-10 опита да се закачи и ще се откаже, ама скрипта нема да се откаже, даже за всяка визитация ще пробва по 100 пъти)


https://e-vestnik.bg/34849/facebook-instagram-i-whatsapp-prezhivyavat-palen-sriv-zashto-se-sluchi-i-kakvi-shte-sa-posleditsite/

https://e-vestnik.bg/34850/srivat-na-facebook-savpada-s-tezhka-kriza-zaradi-razoblichitelka-rabotila-za-kompaniata/

но не е изкл. и Гогата да си е копирал нейде (на неправилното място)  hosts файла и вместо само той сега всичките нямаме  :P
а аз очаквах и още някой /и др./ да се включи/ат да поемат щафетата с "ние к'ва я мислихме па тя к'ва стана" ама...  :P :P :P


П.П.
https://www.scoopnest.com/user/MikeIsaac/1445185482913054720-per-three-sources-the-team-sent-to-facebooks-data-centers-needed-physical-access-to-their-servers-i
per three sources — the team sent to Facebook’s data centers needed physical access to their servers in order to bring the site back problem was, their cards and access were shut off and they were locked out. so the team took an angle grinder to the server cages to get inside.
« Последна редакция: Oct 05, 2021, 23:07 от remotexx »
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6188
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2053 -: Oct 06, 2021, 00:27 »
Вчера нямах проблеми с интернета. Имах проблеми с едно заведение. На мен още ми се пиеше бира, ма тези тръгнаха да затварят  :D
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3236
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2054 -: Oct 09, 2021, 09:27 »
П.П. Сетих се един виц- във връзка с "конференцията на спамъри". Един човек се оплакал на комшията си, че имал много хлебарки вкъщи. Комшията го посъветвал- не ги закачай ден-два, да се почувстват спокойни, тогава ще излезе най-голямата. Смачкай я, другите ще се уплашат и ще избягат от вас".
След една седмица човека и комшията му се срещнали. Комшията пита- "Какво стана с хлебарките, направи ли както ти казах, реши ли се проблема?" А човекът- "Да ти ева и съветите, аз няколко дена не ги закачах, накрая изпълзя една огромна хлебарка и показно я размазах на пода пред другите. Да, ама после се събраха у нас хлебарките от целия блок на погребение!"
Хайде  [_]3

Аз па се сетих за тоя (семейството е важно нещо):

Семейството вечеря.
Изпод масата изпълзява една хлебарка, засуква мустаци и казва:
- Извинете, че ви прекъсвам, но не бихте ли пръснали малко Райд под хладилника? Синът ми се жени, та искаме да понаправим главите…
Активен