Автор Тема: За съдбата на Кремъл  (Прочетена 13194 пъти)

malin1

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 602
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: Openbox
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #30 -: Mar 22, 2023, 08:59 »
Нищо лично, но дадеш готов удобен отговор на врага си на въпроса "що пуцате по цивилните" е тъпо.
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3089
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #31 -: Mar 22, 2023, 16:39 »
..
Абе Ники ти кога последно си чул/видял високоточно попадение на руска ракета?! Аз още чакам да се похвалите с такова повече от 6 месеца.
..

Джет, лично аз никога не съм се "хвалил" във форума с подобни неща- нито съм качвал такива линкове, нито клипове, нито снимки - с разни високоточни попадения на ракети. Каквото съм чул и видял по тая тематика, е за собствена консумация. Ако си забелязал, коментирал съм в тая насока пропагандни фейкове, качени тук (британско разузнаване, украински мега победи и т.н.). И съответно съм качвал линкове с опровержения на най-нелепите фейкове, качени тук, плюс мои лични аргументи.

П.П. Хайде  [_]3, днес ми беше хубав денят.
« Последна редакция: Mar 22, 2023, 16:45 от Nik123 »
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #32 -: Mar 22, 2023, 16:54 »
А за съдбата на Бахмут (да кажете нещо)
уж аха-аха и щеше да падне, а що стана
https://www.youtube.com/watch?v=vlqWX8k1g5w
Зеленський ТЕРМІНОВО приїхав до БАХМУТА / Що сталось?

А в то время...
Оккупанты тянут танки Т-54 1950-х годов. У России закончились танки. Это позор.
https://www.youtube.com/watch?v=YN9RFksA0Iw
А от тия па колко мое да им пратим... кой знаe колко имаме заровени някъде вкл. и по складoве - студен резерв и пр. да крепят на некой ★★★ старец пенсийката/премийката)
« Последна редакция: Mar 22, 2023, 16:56 от remotexx »
Активен

vlp

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #33 -: Mar 22, 2023, 17:16 »
Руснаците няма да изберат втори президент алкаш като Елцин, готов да пропие Русия докрай в делириум.  :)
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #34 -: Mar 22, 2023, 17:22 »
Да скиваме сега бай китаец какви ще ги натвори след посещението.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #35 -: Mar 22, 2023, 21:16 »
Да скиваме сега бай китаец какви ще ги натвори след посещението.

Бай китаец надуши далаверката и ще удари келепир, остави (претенциите към) малкия остров и налетя на големия (няма да се учудя и ако предварително се е разбрал с другия голям брат /презокеанския/ че да я приключват и тая икономическа война веке - и вълкът сит и агнето цяло /на острова/)  ::)
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #36 -: Mar 22, 2023, 21:32 »
А за съдбата на Бахмут (да кажете нещо)
уж аха-аха и щеше да падне, а що стана
https://www.youtube.com/watch?v=vlqWX8k1g5w
Зеленський ТЕРМІНОВО приїхав до БАХМУТА / Що сталось?

Какво стана? Война с прашки стана!
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #37 -: Mar 22, 2023, 21:55 »
Айде пак великата съветска арми като слънцето и въздуха... Не ви ли омтъзна като развалени грамофонни плочи. По-големи руснаци станахте от руснациите.
Абе Ники ти кога последно си чул/видял високоточно попадение на руска ракета?! Аз още чакам да се похвалите с такова повече от 6 месеца. Тези катюши дето ги размятате за такива ли ги броите (риските пропагандни клипове само такива дават). Конвоите със западно въоръжение не са спирали за ден, Хаймарс са си пак 16 както в началото. - какво пак сънувате.
А тези разузнавачи като са работили какво стана - падна СССР (айде бегай да проучваш отначало)!

   И какво има още за проучване ?
Кое отричаш - че са педали,или че са водили тъпанарите от "Скотланд Ярд",
контраразузнаването и другите подобни за носа ?
« Последна редакция: Mar 22, 2023, 21:56 от spec1a »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3089
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #38 -: Mar 22, 2023, 23:14 »
Хаха, мечтата на американското ръководство, преекспонирана в пропагандата им- че китайците щели били да превземат Сибир от Русия, а междувременно щели да слушат големия бял вожд в Америката :)

П.П. Айде приятна  [_]3
« Последна редакция: Mar 22, 2023, 23:17 от Nik123 »
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #39 -: Mar 23, 2023, 00:35 »
Хаха, мечтата на американското ръководство, преекспонирана в пропагандата им- че китайците щели били да превземат Сибир от Русия, а междувременно щели да слушат големия бял вожд в Америката :)

П.П. Айде приятна  [_]3

Е, те го правят по-интелигентно - няма нужда да пращат военни, да лъжат че не евойна а спец. операция, а пратиха правилините кадри и си взеха там  каквото имаше...

https://regnum.ru/news/society/2384065.html
https://info24.ru/news/sergej-zverev-rasskazal-chto-posle-kitajcev-v-sibiri-ostayotsya-pustynya.html
--
Вместе с масштабным вывозом леса граждане Китая практикуют и перемещение в Поднебесную плодородного слоя земли.
--
Иркутчане рассказали, что после того, как китайцам предоставляют в аренду территорию, там вообще ничего не растёт лет 10. «Они даже почву вывозят! Там остается просто глина, песок. Богатейшая почва уходит, остаётся пустыня»,
--
https://www.youtube.com/watch?v=b6c_xrzVWFA

вече икономисват и от адвокатските - от 14 мин 10 сек. нататъка: (а в Китай им дават до 7г. за тия неща)
https://www.youtube.com/watch?v=prIpiII3R6I

Цитат
Какво стана? Война с прашки стана!

Историята на Давид срещу Голият се повтаря, това стана - ако имаш предвид неговата прашка (че нещо не ми се отваря твойта препратка, по-скоро не тръгва видеото ако е такова) а не напр. на СтаниШеф прашките - интерсно той там сега за кои ще се пише доброволец дали за родната Херсонщина или за ония с по-убавите прашки опа.. униформи от дипломната му работа  >:D

П.П. А утре другаря Ши е в Украйна... ще договаря новата Украинско-Китайска гранична линия - бай китаец щял да им даде по-усвоените вече т.е. по-разкопаните места, че да не им се налагало после тая почва дето сега я изнасят от Сибир, после да я внасят  :P :P :P
« Последна редакция: Mar 23, 2023, 01:19 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #40 -: Mar 23, 2023, 09:30 »
Цитат
Какво стана? Война с прашки стана!

Историята на Давид срещу Голият се повтаря, това стана - ако имаш предвид неговата прашка (че нещо не ми се отваря твойта препратка, по-скоро не тръгва видеото ако е такова) а не напр. на СтаниШеф прашките - интерсно той там сега за кои ще се пише доброволец дали за родната Херсонщина или за ония с по-убавите прашки опа.. униформи от дипломната му работа  >:D

П.П. А утре другаря Ши е в Украйна... ще договаря новата Украинско-Китайска гранична линия - бай китаец щял да им даде по-усвоените вече т.е. по-разкопаните места, че да не им се налагало после тая почва дето сега я изнасят от Сибир, после да я внасят  :P :P :P

⓪ А ве тоя отговорен другар Си Дзинпин, как пък всички му знаят мислите? Още не беше кацнал в Москва и вече ни обясняваха, защо бил там!!!

Какво да не е дал пресконференция на отпътуване от Пекин? Кой малоумник може да си представи, че може да прочете мислите на Си Дзинпин???

Няма да е зле всички тези безполезни идиоти да ходят да се скрият в някоя клиника и да си пият хапчетата. Никога няма да разберем, какво е искал, какво е казал и направил този човек при совалката си. А това, че носил мир е смях за гаргите. КНР има най-голямата армия в света. Какъв мир носи?!?

Китайците са същите империалистически свине, каквито са англичаните, французите и руснаците. До ден днешен тези всичките имат разписани колонии в ООН.

① Историята на Давид, таткото на Соломон е представена много романтично. До същия извод май е стигнал и Джоузеф Хелър (това е онзи същия със SNAFU и §22). Когато бях на шестанадесет и ме тресяха хормоните, четох негова, въз вулгарна книга по въпроса.

Майтапа настрана, но тази легенда не означава, че слабия може да победи силния при определени условия и адски много късмет. Любимия Буда на Спеца отдавна ни е казал, че няма такова нещо като „стечение на обстоятелствата“, всичко е програмирано. Случайности не съществуват.

В тази приказка ни показват нагледно как ума може да победи мускулите. А опасявам се, тук няма умни. Руснаците са тъпи парчета, а украинците са дваж по-тъпи. Острота липсва и от двете страни.

Когато десетки хиляди трупа на опълченци дни наред бяха изкарвани от Соледар, на мен ми се късаше сърцето. Клипчетата с наредени трупове започнаха още преди да падне Соледар.

Сега от седмици гледам пълното обкръжение и безнадежност на с. Артьомовск (Бахмут на украински). Парк, после стадион, улица, после квартал, преди това някой завод. Оркестъра избива нацистите като кучета. Още повече ми се свива сърцето.

У нас едни реставратори на нацизма нали много им пречи един паметник през последните тридесет и четири години? На него има надпис „Смърт на нацизма“. Само като видя този надпис и изтръпвам. Със смърт проблеми не се решават.

③ Противно на всеобщото мнение за Стани шеф, харесвам този човек. Докато ми беше министър председател хич го недолюбвах. Но сега, когато си седи в Брюксел, изобщо не ми пречи. Даже обратното. В голямата част ми харесват приказките, дето говори.

Човека е ляв либерал. Ляв, непростимо, но все пак либерал. Почти не успявам да намеря нещо, с което не съм съгласен със Стани шеф. Ако забравя, какви ги е вършил у нас, едва ли не ще ми залипсва.

④ На клипчето глас зад кадър ни казва, как са им обещали леопарди. А самия кадър представлява как двама войника опъват ластик между два камъка и изтрелват граната. Тези двамцата нищо чудно да са от протестиращите на Мегдана. Онези ползваха подобни съоражения, за да изтрелват павета по полицията.



« Последна редакция: Mar 23, 2023, 09:35 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #41 -: Mar 23, 2023, 10:36 »
Не знам за отговорния китайски другар какво се е договарял там.. но той после сам ще си каже (на миротоворец ще се прави явно, понеже ония ги е срам сами да се предадът)
А от друга страна отговорния японски другар е в Украйна-а-а, а както знаем там Руско-Японската война още не е завършила - там си е чиста война а не спец операция и още не е приключена официално май... та да видим ще има ли втори фронт  ::)

още нямат подписан мирен договор
Проблема принадлежности южных Курильских островов является основным препятствием для полного урегулирования российско-японских отношений и подписания мирного договора.
--
Верховная Рада Украины 7 октября 2022 года признала Южные Курильские острова территориями Японии, оккупированными Россией
« Последна редакция: Mar 23, 2023, 10:48 от remotexx »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3089
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #42 -: Mar 23, 2023, 19:00 »
Малко уточнение- не Руско-японската, а Втората световна война. Верховная Рада Украини може да си избърше.. д-то с документа, с който признала Курилските острови за окупирани от РФ. На първо място, защото никой в международен план не се интересува от тяхното мнение, освен за пропагандистки цели. На второ (но не по значение)- островите са превзети от РККА (предполагам, всички тук знаем какво означава тази абревиатура), в която е имало контингент и от тогавашната УССР (освен това, и член на ООН, по предложение на дядко Сталин). И не само островите, ами и Манджурия (сега част от Китай), с разгрома през 1945 на 300-хилядната японска Квантунска армия (за втори път яде бой тогава тази армия, първият път през 1939, вярно, в много по-малък мащаб- при река Халхин-Гол) . И на трето място- нападението на СССР срещу Японската империя е след предварително съглашение със САЩ и Великобритания (за включване на СССР във войната срещу японците).
Декоративният японски другар ще отиде, където му кажат американците, но и той не се отказа от проекта "Сахалин-2".
А какво стана, Блумбърг (и не само) писа, че китайския другар щял да звъни на зеления пан, май излезе поредният кьорфишек?

П.П. Ремотекс, това го пише и в посочения от теб източник- википедията:

"..11 февраля 1945 года на Ялтинской конференции СССР, США и Великобритания достигли письменной договорённости о вступлении Советского Союза в войну с Японией при условии возвращения ему после окончания войны Южного Сахалина и Курильских островов (Ялтинское соглашение глав правительств США, СССР и Великобритании по вопросам Дальнего Востока). По условиям договорённости, Советский Союз должен вступить в войну не позднее трёх месяцев после победы над Германией.."

Че и други интересни неща..

".. 19 октября 1956 года СССР и Япония приняли московскую декларацию, которая прекращала состояние войны и восстанавливала дипломатические отношения между двумя странами, а также фиксировала согласие СССР на передачу Японии островов Хабомаи и Шикотан, но только после заключения мирного договора. Однако позже японская сторона отказалась от подписания мирного договора под давлением США, которые пригрозили, что в случае снятия Японией претензий на острова Кунашир и Итуруп, в состав Японии не будет возвращён архипелаг Рюкю с островом Окинава, который на основании Статьи 3 Сан-Францисского мирного договора тогда находился под управлением США. .."

Та така де.. а сега американците пак ползват японците, като кукличка. Познато. Първо  американците се съгласяват, в замяна на военно участие на СССР срещу Япония, някои японски острови да станат съветски, а после притискат победената и окупирана от тях Япония да има претенции..

Верховная Рада Украини да прати документа на американците  ::)

« Последна редакция: Mar 23, 2023, 20:06 от Nik123 »
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #43 -: Mar 23, 2023, 20:38 »
Няма да се пУашиш, Пу и Си изковаха новия световен ред  (целта на срещата)- щеше да е смешно, ако не е тъжно.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #44 -: Mar 23, 2023, 21:46 »
   Не се пУашиме,не ни мисли.



Русия и Китай са успешна контра на затъналия в хомосексуализъм Запад.
Активен