Автор Тема: Започна се...  (Прочетена 191518 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #2220 -: Dec 11, 2021, 17:59 »
Не го знам този Гроздан, затова не съм писал. Доста от имената в кабинета нищо не ми говорят.

=*=

ИО са си некадърници. Не можеш да ги обидиш.

Но понеже аз самия съм най-големия некадърник на света, нямам право да говоря.

=*=

10101 разбирам те. И аз съм имал подобни залитания.

Но в крайна сметка това са хора. Казваш паразити? Съгласен съм. Така се държат мнозинството от тях.

Но и аз да те попитам. Ти, какво би правил на тяхно място? Не знаеш да четеш. Не знаеш да пишеш. Никой не иска да те вземе на работа. Живееш в пълна мизерия като неандерталец без ток и течаща вода. Какво точно би правил???

За да спрат да бъдат, каквито са в момента, трябва да ги социализираме. Иначе ни очаква нова Франция. Ще ни колят по улиците. Или ние ще ги оправим (цивилизоваме!) или техния, животински инстинкт ще ни погуби. И най-тъпото е, че те накрая все пак ще са се цивилизовали, ама нас няма да ни има да го видим.

И не забравяй, че ние сме били точно в тяхното положение в продължение на пет века. Но имахме възрожденци и успяхме да се цивилизоваме. Необходимо е циганско възраждане.

По-ясно от това не мога да го кажа.

доп.
===

Все пак забравих. Ние имаме цели петнадесет министъра, които да се грижат за „българските“ въпроси и пак не сме прокопсали. А, ако вече не си разбрал от по-горното — проблема с циганите е наш проблем, а не техен.
« Последна редакция: Dec 11, 2021, 18:08 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2221 -: Dec 11, 2021, 18:54 »
Циганите са хора, но до доказването на това, не точно.
Питаш, какво би правил, ако нямаш ток и течаща вода... Ами би се борил още от началото да имаш. Имал съм съученици цигани. Нито един не беше от онези несретници. Имах им огромно доверие, някои от тях ми бяха от най-близките приятели. Циганка ме целуна за първи път. Бил съм на рожден ден у съученичка циганка. Ами няма такова посрещане, няма такива родители. Невероятни хора. Напълно забравяш, дори и не си помисляш, цигани ли са или не. Живееха два етажа под нас.

Простичката истина е, че имаш избор. Образоваш се, намираш си работа, специализираш се, взимаш нормални като за държавата ни в момента пари и си като всички останали. На никой няма да му прави впечатление, дали си циганин. Дори трябва да си три пъти по-горд, че си постигнал това, което и белите ти колеги.
Та избора е, дали средата ще те определи или мечтите ти. Дали битието ще те определи или желанието ти, да бъдеш нещо повече. Всеки един от циганите несретници прави този избор и почти невъзможно е да бъда убеден, че крадците, измамниците, сутеньорите и всички мрачни типове сред тях не са направили избора си, да бъдат такива. Много по-лесно е, много по-малко преследване има срещу теб от властите за престъпленията ти. Можеш да го играеш социално слаб в същото време  и да взимаш помощи. Можеш да не си плащаш битовите сметки и да ти се разминава. Много лесен избор всъщност. Да живееш по пътя на най-малкото съпротивление. И нищо чудно, че тези са презряни сред останалото общество. Лошото е, че заради тях се лепва етикет на всички. Ако си циганин, си виновен и по черен от Черния до докато не докажеш противното.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #2222 -: Dec 11, 2021, 20:12 »
То циганята за любов еша им няма. Без ЕШ са направо.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

10101

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 384
  • Distribution: GNU LINUX
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2223 -: Dec 11, 2021, 20:47 »
@go_fire:

"4K" отговори доста добре на поставените от теб към мен въпроси.
Ако нещо не е достатъчно, пиши ще споделя мнение.
Активен

А печат ?

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #2224 -: Dec 11, 2021, 21:00 »
@go_fire:

"4K" отговори доста добре на поставените от теб към мен въпроси.
Ако нещо не е достатъчно, пиши ще споделя мнение.

Разбира се!

Винаги са добре дошли още мнения.

=*=

Думите ми бяха, че не е никак лесно да се бориш в един враждебен свят. Това го знае всеки наш сънародник зад граница. А това са хора, които не са лишени от амбиция.

От собствен опит знам, колко е по-лесно да се откажеш и да не се занимаваш. Същото казва 4к. Винаги, винаги имаш избор, но и не винаги той е лесен. Ние можем да улесним техния избор.

Така или иначе, ако те не искат социализация, ние нищо не можем да направим. Но, ако им покажем, че да учиш, да не се занимаваш с глупости, да не ставаш родител толкова рано, има множество предимства, то с времето много от тях могат да се откажат от този начин на живот.

Аз също познавам много вече социализирали се цигани и съм сигурен, че не искат да се връщат назад. Просто трябва да покажем примера им и на останалите. Да им помогнем.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2225 -: Dec 12, 2021, 00:28 »
Проблема с циганите е същия като черните в Америка - само че там са милиони. Успее ли мангалчето да се махне от гетото дръпва, иначе става бандюга. Почти няма черньо без досие в полицията. Правят простотии като малки и после не могат да си намерят свястна работа.
В Африка/Карибите са си у тях и на белите им е мъчно там. Един "канадец" от Тринидад Тобаго ми разправяше, че там на никой не му се бачка. Първата работа като съберат кинти е да си купят патлак. Почва едно мерене и крадене с/от другите - кой има по-голям пистолет. Спасява ги това, че е вечно лято.

Новия кабинет си е едно малко БКП, без уж народа да е гласувал за тях. Партията идейно обновена с идеите на Запад-а (ех къде е Тато да им се зарадва).
Сега ще видите ниски данъци, високи доходи/пенсии, народни цени и Белене (АЕЦ-а имам предвид де), Швейцария да внимава.
« Последна редакция: Dec 12, 2021, 00:34 от jet »
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2226 -: Dec 12, 2021, 10:17 »
   Аз пак да попитам: откъде-накъде ще има евреи в правителството ?  >:D

   Пример от историята ни:
Една от съпругите на цар Иван Александър е еврейката Сара (някак го съблазнила,
според историци...), Нейният син - "цар" Иван Шишман.,с помощта на майка си се
опитва да вземе цялата власт. В резултат на междуособиците България се
разцепва на няколко части, точно по време на османското нахлуване...
Останалото го знаете.

   Излиза,че не само САЩистанското,но е израелското посолство имат
политическо влияние у нас  >:D >:D >:D





ЪЪЪ,кашик,кво праим ?!?
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #2227 -: Dec 12, 2021, 10:55 »
Хе-хе знаех, че като спомена Лорер и ще се разфучиш :P

Може да спиш спокойно. Посланника на демоните, личния пратеник на Гущерите, агента на Рокфелер и английската, кралска корона, заговорника за арабско нашествие в Европа, личния адютант на Килъри Клинтън — ще оглави министерството на… нищоправенето.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2228 -: Dec 12, 2021, 11:29 »
   Да допуснем,че от евреина няма да зависи нищо.
Но,все пак,това е опасен прецедент.
   Ако е агент на някого,то това са Ротшилдовите уроди ...



Така и не успя да опровергаеш написаното от мен за деструктивната
роля на евреите в Българската история.

Фактите са си факти...
« Последна редакция: Dec 12, 2021, 11:30 от spec1a »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #2229 -: Dec 12, 2021, 12:10 »
Има нещо, което никой не е успял да обясни на чичко Адолф тридесет и някоя, когато в затвора пише „Моята борба“. Ето сега почти сто години по-късно неуспешно се опитвам многократно да ти го обяснявам.

Има, имало е и ще има много зли евреи. Имало е, има и ще има много зли българи. Ще има, има и е имало много зли, от какъвто народ си избереш.

Това, че отделни представители правят золуми, не означава да се лепва петно на целия народ. Същото между другото вчера обяснявах за циганите. От същото страдаме многократно и ние самите. Наши сънародници правят щуротии навън, вестниците пишат, после ние се оплакваме, че ни злословят. И така непрекъснато.

Същото правим и ние в момента. На най-страдалия народ в историята лепваме етикети, които изобщо не могат да се отнесат до всеки, негов представител. Могат да се съотнесат само до една много малка клика.

=*=

Същото прави и онзи споменат по-горе. Най-богатите, най-зли из между евреите работят с него и печелят несметни богатства до самия край на режима му. Средната малко по-голяма прослойка от средни граждани, напускат Германия. И остават едни шест милиона, живеещи в гета досущ като нашите цигани. Те не са виновни с нищо, не са направили нищо, но точно те отиват в лагерите.

Значи виновните си живеят нашироко до края, без да са безпокоени, а пострадват несвързани с тях по никакъв начин, само защото са от същия народ.

=*=

Само да спомена, че майката на Шишман, та майката на Шишман. Веско Ешкенази също е евреин. Само това искам да кажа.

===

Знаеш ли защо Шишман пада? Да бил си е и той едно лайненце. Но щеше да падне с и без майка си. България от онова време е много по-сложно нещо, от това, което си представяме сега. През последните петдесетина години се появиха неща, които обръщат доста с главата надолу официалната теория.
« Последна редакция: Dec 12, 2021, 12:13 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2230 -: Dec 12, 2021, 15:42 »
   Най-после призна една много неудобна истина - че има евреи,които
са финансирали Хитлер,и после много са се нагушили.
   Доказано е за представители на фамилията Уорбърг - дали са много
пари на националсоциалистите още в началото на 30 -те години.
Със сигурност ,според мен,са цакали и Ротшилдови,както и
свързаните с големите немски корпорации като "ИГ Фарбен" и подобни.

   Загиналите евреи в концлагерите са много по-малко от 6 млн.
Изкарват ги милиони,за да цоцат пари от немците като обезщетения
и какво ли не още.
Евреите паразитират на гърба на един куп държави - основно
Германия и САЩистан. В последната имат абсурдно силно лоби,което
осигурява няколко млрд $ на година за Израел безвъзмездно !
   Ако не бяха тези кинти,държавата Израел щеше да е фалирала отдавна.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Започна се...
« Отговор #2231 -: Dec 12, 2021, 15:51 »
Поне за мен това не е неудобна истина, а очевиден факт. Но ето и ти стигна до идеята, че виновните не им се случва нищо, а го отнасят невинни. Само спориш по бройката. Няма значение един ли е, сто, милион — невинни са.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2232 -: Dec 12, 2021, 21:46 »
Ротшийлд или за Рокфелер  беше, е снабдявал и двете страни във ВСВ с горива. И това и най-малкото, което са правили тези нещастници.
По ръцете им има не просто кръв. Надявам се десетки поколения след тях да плащат. Ако има нещо като карма, дано се преродят в червеи за стръв.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2233 -: Dec 13, 2021, 07:07 »
   За да не кажете,че си измислям:

https://www.politifact.com/factchecks/2019/sep/03/facebook-posts/yes-us-gives-billions-israel-every-year-detroit-re/

https://sgp.fas.org/crs/mideast/RL33222.pdf

https://www.state.gov/u-s-relations-with-israel/



   Всяка година САЩистан (т.е. тамошните данъкоплатци) плащат на
Израел над 3 млтд. $   !



Гнусни еврейски паразити  >:D >:D >:D
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Започна се...
« Отговор #2234 -: Dec 13, 2021, 17:04 »
Байдън моли медиите за по-добро прикритие на истинското положение в страната.  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=AeFEadspSyM

Явно някой го натиска да си оправи рейтинга, но едва ли ще стане.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.