Автор Тема: Изцепките на турското пиянде Рашидов  (Прочетена 2787 пъти)

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Май само аз виждам скандалите и абсурдите в мамковината.

   Алкохолния гаджал Вежди Рашидов днес си позволи да нарече жените
жертви на домашно насилие "курви",   >:D
Не ми го побира ума как сме допуснали тоя да е бил министър на културата,
че и председател на парламента ..   >:D
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #1 -: Aug 09, 2023, 09:13 »
Е как, нали пияните (и) Господ ги пази... сеге не съм сигурен дали това важи баш за всичките Господи или само за някой, нека там по запознатите се изкажат напр. мюсюлманския като не разрешавал алкохола, неговите си пази ли си ги  ??? а безбожните са си най-добре, разчитат само на себе по начало - че да не вземат да заспят на волана баш като Господ им си почива [_]3
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #2 -: Aug 09, 2023, 10:02 »
Подал е оставка.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #3 -: Aug 10, 2023, 02:10 »
И ние ги виждаме тези неща, но не сме впечатлени толкова от нещо, че да пишем по въпроса.

Но понеже го засегна... Едва ли Рашидов е имал предвид наистина тези жени, жертви на домашно насилие. По-скоро репликата е била към тиражираните от медиите напоследък за такива. А точно за тези, съм на неговото мнение.

Има прекалено много противоречия покрай тях. Като тази Дебора например. Чак и видео с нея. Няма озобщо вид на жертва, понесла такова кърваво посегателство. Остриганата ѝ коса беше остригана неправилно, неравно. Случката е отпреди месец. Със сигурност за един месец са могли или е могла поне да си подравни подстрижката, направена от онзи. Ако изобщо се е случило нещо такова. Вече имам силни съмнения.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #4 -: Aug 10, 2023, 08:42 »
Еми то всеки може да се изпусне и в бързината да каже туй - дето не е много за казване. Особено ако човека е изнервен, притеснен или е в някаква неприятна ситуация.

Ама баш един политик, депутат в НС, известен човек на изкуството, публична личност - не е много редно това.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

vektorman

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #5 -: Aug 10, 2023, 16:35 »
Ако изключим грубия език, който се дължеше на това, че той смяташе че микрофонът не работи, съм съгласен с всичко което каза. Нали за това е парламента - всеки да има право да каже каквото мисли. Това, че го натиснаха да си подаде оставката понеже изказа мнение което е контра на партийната линия е неадекватно и навява спомени за едни времена дето всички мислехме еднакво. Достатъчно беше че се извини, макар че нямаше и за какво.
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #6 -: Aug 10, 2023, 22:07 »
И ние ги виждаме тези неща, но не сме впечатлени толкова от нещо, че да пишем по въпроса.

Но понеже го засегна... Едва ли Рашидов е имал предвид наистина тези жени, жертви на домашно насилие. По-скоро репликата е била към тиражираните от медиите напоследък за такива. А точно за тези, съм на неговото мнение.

Има прекалено много противоречия покрай тях. Като тази Дебора например. Чак и видео с нея. Няма озобщо вид на жертва, понесла такова кърваво посегателство. Остриганата ѝ коса беше остригана неправилно, неравно. Случката е отпреди месец. Със сигурност за един месец са могли или е могла поне да си подравни подстрижката, направена от онзи. Ако изобщо се е случило нещо такова. Вече имам силни съмнения.

   Пропуснал си да вземеш под внимание някои важни факти.
Или ... май си забравил ...

Рашидов е извършил някои престъпления,които са му се разминали.
Например: преби полицай,по времето,когато ББ беше главен секретар
на МВР, и последния успя да го скатае  >:D
Да не говорим за далаверите за милиони,които извърши през 90 -те
като протеже на мултака Илия Павлов  >:D
   
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #7 -: Aug 11, 2023, 15:10 »
Мислех, че става въпрос за изказването му.

Иначе си прав. Трябва само да му погледнеш костюма, за да разбереш и манталитета му.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #8 -: Aug 11, 2023, 15:13 »
Еми министър на културата беше, хахаххахааааааааааааааааа
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #9 -: Aug 11, 2023, 20:15 »
Хм.. по-скоро на халтурата

П.П.  И малките букв... ъ-ъ- пластики
Активен

vlp

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #10 -: Aug 24, 2023, 10:12 »
Вежди Рашидов е изтъкнат пианист със сериозни постижения в алкохолната подготовка на професионално ниво - изпива над литър уиски на ден и редовни делириуми. Най-добре би било да направят партия заедно с Михаил Миков и остатъците от  НКД "Св. Лучников".  :)
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Изцепките на турското пиянде Рашидов
« Отговор #11 -: Aug 24, 2023, 12:09 »
   Между другото,познавам много турци,но досега не съм виждал турчин въздържател !
Дет се вика - такова животно НЕМА.

Много от тях са тежки алкохолици.

   Какъв коран,какъв ислям,какви 5 лева ...
Абсурдното е,че повечето от тях се барат за ревностни мюсюлмани !
Активен